Kurier DHL 20% taniej!
560°Zakończono

Kurier DHL 20% taniej!

13
sie 21. 2017


Twój kod rabatowy o wartości -20% to:

SZKOŁA

21.08-10.09


Sprawdź zasady

Promocja dotyczy nadań dla klientów bez umowy za pośrednictwem strony dhl24.com.pl

Kod ważny tylko w dniach 21.08-10.09

Rabat dotyczy wyłącznie pakietów gotówkowych oraz działa pod warunkiem wyboru zamówienia kuriera i płatności online

  1. Pozostałe oferty
13 Komentarzy

Nie sprawdzałem tu cen, nie reklamuję ALE na na stronie eCOŚTAM dhl akurat wychodzi za standardową paczuchę 15 zł więc moim zdaniem spoko cena i z tego korzystam.

sender24.pl - jesli ktos chce wysyłać paczki. kilka kurierów do wyboru i b fajnie to działa, korzystam od wielu lat, paczki wychodzą od 11 zł

Ostatnio jednego dhl pobilem bo mnie pospieszal jak chcialem obejrzec towar. I grac nie moge bo sobie reke zlamalem. Nie polecam ich uslug.

Autor

Dostałem maila to przed wyrzuceniem wrzuciłem na pepper, może komuś się przyda

gpawel12 min

Nie sprawdzałem tu cen, nie reklamuję ALE na na stronie eCOŚTAM dhl ak …Nie sprawdzałem tu cen, nie reklamuję ALE na na stronie eCOŚTAM dhl akurat wychodzi za standardową paczuchę 15 zł więc moim zdaniem spoko cena i z tego korzystam.


BZDURA!!! dhlparcel.pl/pl/…tml
Cennik zaczyna sie od 16.90 zł UWAGA!!! do 1kg
Później jest już tylko gorzej, 19.90 zł do 10kg


Ciężko droższego kuriera znaleźć, faktem jest że porządna firma... ale ceny mogliby obniżyć....

Miałem akurat nadawać przesyłkę - kod się przyda, dziękuję Przy okazji pytanie - którego z popularnych u nas kurierów moglibyście polecić w kwestii przesyłek zagranicznych (do Austrii)?

ThatsSpecial9 min

BZDURA!!! https://www.dhlparcel.pl/pl/dla-ciebie/wysylka/do-31.htmlCennik …BZDURA!!! https://www.dhlparcel.pl/pl/dla-ciebie/wysylka/do-31.htmlCennik zaczyna sie od 16.90 zł UWAGA!!! do 1kgPóźniej jest już tylko gorzej, 19.90 zł do 10kgCiężko droższego kuriera znaleźć, faktem jest że porządna firma... ale ceny mogliby obniżyć....


Ostatnio płaciłem 15,29 PLN za paczkę 2 kg ale oni do 30 kg chyba i tak jedną cenę wcześniej dawali?

Ja korzystam na codzień z sendit, szybko importują dane klientów z allegro, więc troszkę przyspiesza to nadawanie. Wiadomo, grupa allegro. DPD koło 15zł, DHL coś drożej.

Sendit chyba w ostanim czasie najkorzystniej wychodzi paczki do 30kg jako paczka48 ok. 11zł.

PrezesMW2 godz., 44 min

Miałem akurat nadawać przesyłkę - kod się przyda, dziękuję Przy okazji …Miałem akurat nadawać przesyłkę - kod się przyda, dziękuję Przy okazji pytanie - którego z popularnych u nas kurierów moglibyście polecić w kwestii przesyłek zagranicznych (do Austrii)?


Byle jaki, nie ma to znaczenia. Jedynie jak gość nie będzie mógł odebrać w Austrii to patrz, żeby miał jak najbliżej Parcel Shop lub magazyn.

sendit.pl i wysyłamy Kurier48 za 10,98 złocisza nadając w wybranej placówce poczty... do 30 kg (100cmx100cmx50cm)

hAdrian3 godz., 2 min

Sendit chyba w ostanim czasie najkorzystniej wychodzi paczki do 30kg jako …Sendit chyba w ostanim czasie najkorzystniej wychodzi paczki do 30kg jako paczka48 ok. 11zł.


Dokładnie, DPD z ubezpieczeniem 1000 zł i wagą 10 kg 15 zeta normalna i 20 zł za pobraniem. Chyba póki co bezkonkurencyjna oferta.

PrezesMW8 godz., 35 min

Miałem akurat nadawać przesyłkę - kod się przyda, dziękuję Przy okazji …Miałem akurat nadawać przesyłkę - kod się przyda, dziękuję Przy okazji pytanie - którego z popularnych u nas kurierów moglibyście polecić w kwestii przesyłek zagranicznych (do Austrii)?


DHL również posiada usługę Europa za ok 80 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy