[KUPONY]  Xiaomi Redmi 3S, Gogle VR PIMAX, TV BOX Yoka KB2 @Gearbest
235°Zakończono

[KUPONY] Xiaomi Redmi 3S, Gogle VR PIMAX, TV BOX Yoka KB2 @Gearbest

13
sie 30. 2016
Okazja zbiorcza

Xiaomi Redmi 3S - 3GB RAM - 32GB ROM
26185.jpg
Kupon: xiaomiGBE
Zniżka: -11.10$
Cena po kuponie: $137.89
gearbest.com/cel…tml


PIMAX 4K - Google VR - cały zestaw w jednym - nawet słuchawki
26185.jpgKupon: LHPIMAX
Zniżka: -40.99$
Cena po kuponie: $309
gearbest.com/pc-…tml


YOKA KB2 TV Box Amlogic S912 - 2GB RAM - 32 GB ROM
26185.jpgKupon: GBKB2
Zniżka: -15.39$
Cena po kuponie: $63.99
gearbest.com/tv-…tml
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
admin
Jacusssie 30. 2016

@Kaban @Cad dlaczego nie mogę wklieć obrazk (logo sklepu) do tej okazji z …@Kaban @Cad dlaczego nie mogę wklieć obrazk (logo sklepu) do tej okazji zbiorczej?


Logo podpina się automatycznie po dodaniu linka
Autor Zbanowany
Cadsie 30. 2016

Logo podpina się automatycznie po dodaniu linkaA jak załaduje tylko obrazek (bo nie można tego i tego) to nic sie nie wyświetla :P ale to takie okazje o które pytałem, moga być ?
admin
Jacusssie 30. 2016

A jak załaduje tylko obrazek (bo nie można tego i tego) to nic sie nie w …A jak załaduje tylko obrazek (bo nie można tego i tego) to nic sie nie wyświetla :P ale to takie okazje o które pytałem, moga być ?


W przypadku kuponów/okazji zbiorczych nie ma możliwości załadowania obrazka. Tylko logo z automatu się podpina, ale obrazki można w treści wrzucić
Płaci ktoś na GB MasterCard ? Bo ja mam od kilku dni problem i tam nie może zweryfikować płatności. Na Ali itp. problemu nie ma.
Autor Zbanowany
Maksiusie 30. 2016

Płaci ktoś na GB MasterCard ? Bo ja mam od kilku dni problem i tam nie m …Płaci ktoś na GB MasterCard ? Bo ja mam od kilku dni problem i tam nie może zweryfikować płatności. Na Ali itp. problemu nie ma.Prze paypal lepiej
od ilu dolarów już można vat zaplacić? szukam telefonu dla dziewczyny, ten wydaje się spoko
Teoretycznie od każdego nowego telefonu z Chin powinieneś zapłacić VAT.

chinskikurier.pl/odp…tml
A praktycznie, różnie z tym bywa, ale lepiej od razu kalkulować z VAT i później się cieszyć niż odwrotnie
Edytowane przez: "_MarSs_" sie 30. 2016
vanaromsie 30. 2016

od ilu dolarów już można vat zaplacić? szukam telefonu dla dziewczyny, ten …od ilu dolarów już można vat zaplacić? szukam telefonu dla dziewczyny, ten wydaje się spokoOd 22€ więc okolice 100zł (24-25$). Przy okazji - paczki z GearBest wysłane przez PostNL nie dają żadnej gwarancji, są nawet z automatu wyłapywane.
Miałem zamówione dwa telefony, przyszły w odstępie czasowym ok 1 tydzień - obie nagrodzone vatem - peszek chyba mocny. Ciekawostka jest taka, że w przeciągu 8 dni ich numer magazynowy skoczył o 1500 - tylko się domyślam, że przez 8 dni wyłapali kolejne 1500 paczek. Co te 500+ narobiło!
Dokładnie, uszczelniamy podatki znaczy wyłapujemy detal z Chin, zamiast walczyć z Prawdziwymi przekrętami VAT na ON, bo tak łatwiej...
Jacusssie 30. 2016

Prze paypal lepiej


Przez PP dopłacasz, odpuściłem go. Ale nie szukam alternatywy a to jak rozwiązać ten problem z zakupem i pytam czy ktoś ma go jeszcze czy ja z GB mam pecha ? Ich wsparcie rozkłada ręce
lumissie 30. 2016

Od 22€ więc okolice 100zł (24-25$). Przy okazji - paczki z GearBest wys …Od 22€ więc okolice 100zł (24-25$). Przy okazji - paczki z GearBest wysłane przez PostNL nie dają żadnej gwarancji, są nawet z automatu wyłapywane.Miałem zamówione dwa telefony, przyszły w odstępie czasowym ok 1 tydzień - obie nagrodzone vatem - peszek chyba mocny. Ciekawostka jest taka, że w przeciągu 8 dni ich numer magazynowy skoczył o 1500 - tylko się domyślam, że przez 8 dni wyłapali kolejne 1500 paczek. Co te 500+ narobiło!


Dzięki za odpowiedź Cholera nigdy nie kupowalem droższych rzeczy od kolegów z chin, nawet szczerze to trochę się boje. Ale co do telefoniku to chyba bedzie spoko, no nie? Czy w tej cenie można dorwać lepszego?
Maksiusie 30. 2016

Przez PP dopłacasz, odpuściłem go. Ale nie szukam alternatywy a to jak ro …Przez PP dopłacasz, odpuściłem go. Ale nie szukam alternatywy a to jak rozwiązać ten problem z zakupem i pytam czy ktoś ma go jeszcze czy ja z GB mam pecha ? Ich wsparcie rozkłada ręce

​Problem wynika prawdopodobnie z ochrony 3d secure. Gearbest tego nie obsługuje. Mam 2 karty jedna Visa, druga Mastercard. Obie nie przeszły a bank nie pomoże bo nie odnotowano żadnej transakcji. Pomogło założenie karty walutowej na kantor.alior. Karta Mastercard przeszła bez problemu i bez kosztów przewalutowania
No właśnie problem w tym że mam kartę walutowa alior, MasterCard. Do tej pory było ok, teraz coś lipa. Support nie pomaga, zmiana przeglądarki też nie. Na Ali czy BG płatność leci bez problemu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy