Niestety, ten kupon już wygasł
Kupon Payback do MyTaxi: -35 zł na pierwszy przejazd dla nowych użytkowników +500 punktów Payback
302° Zakończono

Kupon Payback do MyTaxi: -35 zł na pierwszy przejazd dla nowych użytkowników +500 punktów Payback

21
paź 13. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Logujemy się do Payback i szukamy kuponu MyTaxi. Przenosi nas do pobierania aplikacji, gdzie wpisujemy wygenerowwny kod (po wcześniejszym utworzeniu konta). Cieszymy się zniżką 35 zł na pierwszy przejazd i dodatkowymi 500 punktami Payback. Niestety tylko dla nowych użytkowników. Kupon ważny przez 10 dni, ale po zrealizowaniu w aplikacji będzie tam do 31 marca 2019.
Aktualizacje społecznościowe
FREE NOW KuponyFREE NOW Okazje
21 Komentarzy
Okazja dawno znana =)
Ja dostałem na kolejny wraz z punktami za pierwszy !
Trzeba jednak przyznać, że autor zadał sobie sporo trudu, żeby rzecz udziwnić i skomplikować. Podstrona poświęcona temu partnerowi – niezmiennie od co najmniej kilkunastu miesięcy – znajduje się pod mytaxi.payback.pl. Nie jest potrzebne ani żadne szukanie, ani pełne logowanie, ani – tym bardziej – żaden kupon.

neverkrecik13/10/2018 15:55

Na Pepperze nie znalazłem o niej informacji w przeciągu ostatniego pół rok …Na Pepperze nie znalazłem o niej informacji w przeciągu ostatniego pół roku. Czy źle szukałem?


Pierwszy z brzegu link:

1316312-AS3ti.jpg
Edytowane przez: "MK " paź 13. 2018
lukaa13/10/2018 15:36

Okazja dawno znana =)


Na Pepperze nie znalazłem o niej informacji w przeciągu ostatniego pół roku. Czy źle szukałem?
MK 39 min

Trzeba jednak przyznać, że autor zadał sobie sporo trudu, żeby rzecz udz …Trzeba jednak przyznać, że autor zadał sobie sporo trudu, żeby rzecz udziwnić i skomplikować. Podstrona poświęcona temu partnerowi – niezmiennie od co najmniej kilkunastu miesięcy – znajduje się pod mytaxi.payback.pl. Nie jest potrzebne ani żadne szukanie, ani pełne logowanie, ani – tym bardziej – żaden kupon.Pierwszy z brzegu link:[Obrazek]


Przecież w instrukcji z podanej strony kroki do skorzystania z promocji są identyczne z tymi, które zamieściłem w opisie... Bezpośredni link ułatwia dostanie się do oferty, więc pozwolę sobie go dodać do opisu.
Znane nie znaczy że aktywne :P pepper.pl/pro…277
neverkrecik13/10/2018 15:55

Na Pepperze nie znalazłem o niej informacji w przeciągu ostatniego pół rok …Na Pepperze nie znalazłem o niej informacji w przeciągu ostatniego pół roku. Czy źle szukałem?

lukaa21 min

Znane nie znaczy że aktywne :P …Znane nie znaczy że aktywne :P https://www.pepper.pl/promocje/mytaxi-pierwszy-darmowy-przejazd-do-35-zl-plus-500-punktow-payback-102277


No to teraz jest aktywne
W Łodzi jeszcze nie działa ten kod
Lukasz_Zamber13/10/2018 17:20

W Łodzi jeszcze nie działa ten kod
Przed chwilą wklepałem i zadziałał.
gdzie sie wpisuje ten kond ? Najpier trzeba ZAMOW TAXI dac ?
Frog2 g, 49 min

gdzie sie wpisuje ten kond ? Najpier trzeba ZAMOW TAXI dac ?


Wejdź w profil (człowieczek w prawym górnym rogu) a potem "Kod promocyjny"
MyTaxi to g... Trzeba wybrać płatność przez aplikację bo jak tego nie wybierzecie to będziecie musieli zapłacić za przejazd tak jak ja.
Dobra poszło z 63 zbiło do 28
chinskie-cuda13/10/2018 21:48

MyTaxi to g... Trzeba wybrać płatność przez aplikację bo jak tego nie wybi …MyTaxi to g... Trzeba wybrać płatność przez aplikację bo jak tego nie wybierzecie to będziecie musieli zapłacić za przejazd tak jak ja.


W sensie że kupon obniża cenę przejazdu tylko jeśli płacimy przez aplikację?
neverkrecik14/10/2018 08:01

W sensie że kupon obniża cenę przejazdu tylko jeśli płacimy przez apli …W sensie że kupon obniża cenę przejazdu tylko jeśli płacimy przez aplikację?


Tak. Ja nie zwróciłem uwagi co wybrałem przy zamawianiu i już potem nie można było zmienić i musiałem zapłacić gotówką lub kartą mimo że na koncie w apce mam kupon na 35zl. Także nie dajcie im zarobić wybierajcie płatność przez aplikację.
aibofobia19 g, 24 min

Przed chwilą wklepałem i zadziałał.


Racja, pomyliłem to Taxify:)
chinskie-cuda2 g, 48 min

Tak. Ja nie zwróciłem uwagi co wybrałem przy zamawianiu i już potem nie moż …Tak. Ja nie zwróciłem uwagi co wybrałem przy zamawianiu i już potem nie można było zmienić i musiałem zapłacić gotówką lub kartą mimo że na koncie w apce mam kupon na 35zl. Także nie dajcie im zarobić wybierajcie płatność przez aplikację.


Mytaxi podaję w informacjach jak wykorzystać kupon
mi nie oddali tych punktów Payback mimo dodania kodu w aplikacji i skorzystania z przejadu.
Dodatkowo można połączyć z promocją Visa zwrot 50%
Punkciki zawsze się przydadzą plusik odemnie
Jak zrobic z promka visy?:P
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst