Kupon Amazon.it 5 Euro MWZ 15€ na przedmioty od sprzedawcy Amazon

Najlepsze komentarze
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz
Obowiązuje do 04/07/2022cze 22. 2022
Mam nadzieję, że jak najwięcej osób będzie mogło skorzystać.

Zasady i warunki
Ta promocja jest tylko na zaproszenie. Mogą skorzystać z tej promocji klienci Amazon, które zostały zgłoszone za pośrednictwem poczty e-mail, za pomocą powiadomień push, lub za pośrednictwem reklam na stronie internetowej Amazon.it. Klienci mogą sprawdzić możliwość skorzystania z promocji, klikając na poniższy link: amazon.it/282…031 gdzie promocja jest wyjaśnione szczegółowo i klientów, jeśli są odpowiednie, można wyświetlić informacje na akcje i ich warunki. Klienci, którzy zostali zaproszeni Amazon.it i mogą one wyświetlać informacje o akcji i jej warunkach na stronie ("odpowiednie klienci"), będą mieć prawo na kupon rabatowy w wysokości 5 euro do wykorzystania na odpowiednie zamówienia nie mniej niż 15 euro do 21 czerwca 2022 r. do 4 lipca 2022 r. ("Oferta"). Stosuje się następujące warunki i postanowienia.

 • Oferta ważna od 00: 00 do 21 czerwca do godziny 23: 59 4 lipca 2022 roku ("okres promocji"), za wyjątkiem wcześniejszego wyczerpania dostępnych produktów, i z ograniczeniem do 5 000 kodów rabatowych, używanych do zakupu na amazon.it.
 • Oferta dotyczy tylko zakupu na amazon.it produkty sprzedawane przez Amazon EU S. A. R. L. i Amazon Media EU S. A. R. L., odpowiednio, są wyłączone z oferty na odnowione produkty i produkty sprzedawane przez podmioty trzecie na platformie Amazon.it.
 • Klienci Amazon, które zostały poinformowane e-mailem lub przez таргетированную reklamy na stronie internetowej Amazon, mają prawo w ofercie Amazon.it. klienci mogą sprawdzić możliwość uzyskania korzyści z promocji, klikając na poniższy link: amazon.it/l/2…031 i jeśli oni mają prawo, mogą wyświetlić informacje o akcji i jej warunkach.
 • Oferta jest otwarta dla pierwszych 5000 odpowiednich klientów, którzy spełniają te warunki.
 • Każdy ma prawo klient I może zażądać maksymalnie jednego zdania w okresie oferty. Maksymalne korzyści, które mogą uzyskać odpowiednie klienci z tej oferty to rabat w wysokości 5 euro ("kupon rabatowy") w odpowiednich zamówień wykwalifikowanych towarów na kwotę nie mniej niż 15 euro ("minimalne wymagania do zakupu"). Kwota oferty wynosi 5 euro za zamówienie wykwalifikowanych towarów nie mniej niż 15 euro.
 • Artykuły Specjalistów: Kupon Rabatowy może być wykorzystany tylko z towarów dostarczanych i sprzedanych i speditti od Amazon I na miejscu amazon.it ale nie jest ważna dla: urządzenia Amazon (czytnik Kindle i tablety Fire), treści cyfrowe, książek i książek elektronicznych, produktów spożywczych dla niemowląt i dzieci, papierosów i e-papierosów (w tym płynów, elektroniczne, wkłady i akcesoria), bony, Amazon Luxury, koszty wysyłki i obsługi, opakowań upominkowych, propozycje ofert na regenerowane produkty lub urządzeń Amazon lub produktów, sprzedawane przez osoby trzecie na platformie Amazon.i lub innych podmiotów, Amazon lub produktów i usług, realizowanych na dowolnym innym miejscu, nawet jeśli "Uruchomić od Amazon.it" lub "Toleruje Prime".
 • Kupon rabatowy nie może być wykorzystany na towary sprzedawane przez sprzedawców Amazon, poza "Amazon IT" (na przykład, zdanie nie ma zastosowania, jeżeli sprzedawca- "Amazon UK", "Amazon FR", itp.)
 • Po tym, jak dodasz ofertę na swoje konto, klikając przycisk "Zastosuj akcję", zniżka zostanie automatycznie doliczona do twojego konta. Pojawi się on na stronie podsumowania zamówienia dla odpowiednich towarów (nie zawierają ewentualnych kosztów wysyłki i opakowanie upominkowe) i minimalnej łącznej kwoty w wysokości 15 euro do 4 lipca 2022 roku, 23:59. Koszt wysyłki i opakowania będzie się wiązać z każdego towaru zgodnie ze standardowymi stawkami i polityką dostawy Amazon.
 • Kupon rabatowy można wykorzystać tylko w przypadku, jeśli zostanie wybrana taka sama szybkość dostawy dla wszystkich wykwalifikowanych towarów. Proszę, sprawdź sekcję "dane dostawy" podczas składania zamówienia, aby potwierdzić, że wszystkie wykwalifikowani produkty mają taką samą szybkość dostawy.
 • Oferta jest ograniczona tylko jednym zamówieniem i jednego konta.
 • Oferta nie może być łączona z innymi ofertami odnoszącymi się do tych samych produktów.
 • Koszt wysyłki i opakowania będzie się wiązać z każdego towaru zgodnie ze standardowymi stawkami i polityką dostawy Amazon.
 • Koszt wysyłki i podatki mogą być stosowane do zniżek i bezpłatnego reklamowych towarów.
 • Produkty muszą być zakupione w jednym zamówieniu i wysyłane z tą samą prędkością pod jednym adresem.
 • Jeśli nie podano inaczej na stronie docelowej oferty lub na Amazon, kupony rabatowe nie mogą być wykorzystywane do już istniejących zamówień, i tylko kupon rabatowy może być spłacony do każdego zamówienia.
 • Oferta podlega wymogu do zakupu:
  -jeśli usuniesz odpowiednie produkty ze swojego koszyka i przy tym łączna cena zakupu pozostałych produktów będzie niższa od minimalnego wymagania do zakupu, oferta już nie będą stosowane;
  -jeśli anulujesz zamówienie na odpowiedni produkt, a przy tym łączna cena zakupu pozostałych produktów będzie niższa od minimalnego wymagania do zakupu, oferta już nie będą stosowane;
  - w przypadku zwrotu odpowiedni produkt, a przy tym całkowity koszt zakupu pozostałych produktów poniżej minimalnego wymagania do zakupu, Amazon zastrzega sobie prawo do obciążenia państwa kupon rabatowy, który otrzymałeś w ramach oferty (za pomocą metody płatności, który można stosować do pierwszego zamówienia, bez dodatkowych opłat). połączenie).
 • Jeśli korzystasz z naszego metoda zamówienia w 1 kliknięcie, kupony rabatowe nie będą miały zastosowania do zamówienia.
 • I kupon rabatowy nie może być wykorzystany w zamian za wartość pieniężną i nie podlegają przekazywaniu lub biegu.
 • Jeśli będziesz kontynuować zamówienie, korzystając z kuponu rabatowego, a następnie oddacie lub anulowania zamówienia kupon rabatowy nie może być zwrócona lub ponownie wykorzystane.
 • Oferta uzależniona od dostępności i mogą być odwołane, zmienione, rozszerzone lub zmienione bez uprzedniego powiadomienia. Oferta nie ma pieniężnej alternatywy.
 • Oferta nie może być przekazana lub перепродано.
 • Do wniosku stosuje się ogólne warunki użytkowania i sprzedaży, a także warunki kupony rabatowe Amazon.it.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz