Kupon 5€ / 25€ MWZ (Amazon.it)
546°

Kupon 5€ / 25€ MWZ (Amazon.it)

23
Obowiązuje do 17/11/2019lis 9.
Skorzystaj z rabatu w wysokości 5 EUR przy następnym zakupie w wysokości 25 EUR.
Obowiązuje przy zakupach produktów sprzedawanych przez Amazon (z wyłączeniem książek, kuponów prezentowych, mlecznych produktów dla niemowląt i treści cyfrowych).
Akcja trwa do 17 listopada.

Warunki handlowe

• Oferta ważna od 7 listopada 2019 r. Do 23:59 w dniu 17 listopada 2019 r., Chyba że dostępne produkty zostaną wyprzedane i obowiązuje limit 2000 kodów rabatowych użytych przy zakupie na stronie amazon.it.
• Oferta dotyczy wyłącznie zakupu na stronie amazon.it produktów sprzedawanych odpowiednio przez Amazon EU S.à rl i Amazon Media EU S.à rl. Oferty Amazon Warehouse i produkty sprzedawane przez strony trzecie na rynku Amazon.it są wykluczone.
• Oferta ograniczona do jednego zamówienia i tylko jednego konta.
• Oferty nie można łączyć z innymi ofertami związanymi z tymi samymi produktami.
• Klienci Amazon, którzy zostali poinformowani za pośrednictwem poczty elektronicznej lub poprzez ukierunkowane reklamy na stronie Amazon.it, mogą skorzystać z oferty. Klienci mogą sprawdzić możliwość skorzystania z promocji, klikając następujący link: amazon.it/l/1…031 i, jeśli się kwalifikują, będą mogli wyświetlić informacje na temat promocji i związanych z nią warunków. Klienci, którzy mogą skorzystać z tej promocji, mogą skorzystać z kodu promocyjnego SCONTO5, aby uzyskać rabat w wysokości 5 € na zamówienia o wartości co najmniej 25 €, które są zgodne z tymi warunkami.
• Aby skorzystać z oferty, należy złożyć zamówienie o wartości co najmniej 25 euro. Koszty wysyłki i koszty dodatkowe, takie jak koszty pakowania prezentów, nie przyczyniają się do osiągnięcia minimalnego progu zakupu.
• Maksymalny rabat zastosowany w ramach tej oferty wynosi 5 euro.
• Kupon rabatowy można wykorzystać na stronie amazon.it do 23.59 w dniu 17 listopada 2019 r.
• Kupon rabatowy można wykorzystać do zakupu na stronie amazon.it każdego produktu sprzedawanego i wysyłanego przez Amazon z wyjątkiem książek, produktów cyfrowych (takich jak książki elektroniczne i pliki MP3), żywności dla niemowląt, kuponów prezentowych.
• Aby skorzystać z kuponu rabatowego, musisz wyłączyć metodę zakupu 1-Click.
• Oferty nie można przenieść ani wymienić na gotówkę.
• W przypadku anulowania, nawet częściowego, zamówienia przez klienta lub zwrotu jednego z artykułów promocyjnych, Amazon zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty równej rabacie otrzymanemu z refundacji
Aktualizacje społecznościowe
Amazon promocjeAmazon Okazje

Grupy

23 Komentarze
Na WHD ?
www09/11/2019 08:24

Na WHD ?


W regulaminie nic nie piszą o WHD, więc powinno działać.
Mam kartę podarunkową 30eur na amazon.de. Na włoski to przechodzi?
Tak jak wczoraj na es tylko dla wybranych kont
hal09/11/2019 08:28

Mam kartę podarunkową 30eur na amazon.de. Na włoski to przechodzi?


Nie, karty podarunkowe działają tylko na tym amazonie, gdzie były kupione.
To wtedy denony d1200 wyjdą 260zl
Przy denonach nie chce wejść ten kupon
CosaNostra09/11/2019 08:47

Przy denonach nie chce wejść ten kupon


3140544-332Vu.jpg
4.64 miałem jeszcze na koncie, ale kupon 5 euro wchodzi.
Edytowane przez: "Gromoslaw" lis 9.
Gromoslaw09/11/2019 08:54

[Obrazek] 4.64 miałem jeszcze na koncie, ale kupon 5 euro wchodzi.


Jak ustawić język na polski? Mam po włosku nawet po zalogowaniu
KiedysToByło09/11/2019 10:08

Jak ustawić język na polski? Mam po włosku nawet po zalogowaniu


Nie da się. Możesz ustawić tłumaczenie z google translatora w chrome.
Po polsku tylko amazon.de.

3140914-JN8qE.jpg
Edytowane przez: "Gromoslaw" lis 9.
Niektóre pytania zawsze będą mnie zaskakiwać
k4409/11/2019 10:21

Niektóre pytania zawsze będą mnie zaskakiwać


A mnie niektóre odpowiedzi żenować.
Przepraszamy, nie możesz wziąć udziału w tej promocji
3142026-udtFJ.jpgDzięki, weszło na słuchawki Denon ;-)
Dodatkowo, nie wiem czy łączy się z powyższą promocją:

(Tłumacz google translator)

Kup kupon upominkowy 50 € po raz pierwszy i otrzymaj kupon rabatowy 5 €

Warunki promocji
1. Promocja ważna od 10:30 w dniu 3 stycznia 2019 r. Do 23:59 w dniu 2 grudnia 2019 r.
2. Aby skorzystać z promocji, kliknij przycisk „Kliknij tutaj, aby zastosować promocję” przed przejściem do zamówienia Kuponów prezent.
3. Klienci, którzy złożyli zamówienia na jeden lub więcej bonów upominkowych w ciągu ostatnich 36 miesięcy, nie kwalifikują się do promocji.
4. Aby skorzystać z promocji, musisz mieć konto Amazon.it aktywne przez co najmniej 12 miesięcy i złożyć przynajmniej jedno zamówienie z tego konta w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
5. W przypadku zakupu więcej niż jednego Kuponu upominkowego, aby osiągnąć próg 50 €, należy zakupić kupony za pomocą jednego zamówienia. Nie można kupić różnych rodzajów kuponów upominkowych z tym samym zamówieniem (np. Kupon upominkowy przez e-mail i kupon upominkowy do wydrukowania).
6. Kupon rabatowy o wartości 5 € zostanie automatycznie zastosowany na twoje konto w ciągu 48 godzin od dostarczenia kuponów upominkowych w bilecie lub pudełku upominkowym lub po wysłaniu e-maila z potwierdzeniem zamówienia, aby kupony upominkowe zostały wydrukowane i wysłane przez e-mail
7. Promocja ograniczona do jednego zamówienia i tylko jednego konta. W przypadku zamówienia na Kupony upominkowe o wartości przekraczającej 50 EUR, pojedynczy kupon rabatowy zostanie przyznany na 5 EUR.
8. Aby skorzystać z kuponu rabatowego, należy wyłączyć metodę zakupu 1-Click, jeśli jest aktywowana. 9. Kupon rabatowy można wykorzystać do 23 stycznia 17 stycznia 2020 r. W przypadku zamówień złożonych na Amazon.it. Treści cyfrowe, książki, czytniki Kindle i tablety Fire, bony upominkowe, oferty Amazon Warehouse i produkty sprzedawane przez osoby trzecie na rynku są wykluczone.
10. W przypadku częściowego wykorzystania kuponu rabatowego, wszelkie pozostałe środki można wykorzystać na dalsze zakupy kwalifikujących się produktów na Amazon.it w terminie wskazanym powyżej. W przypadku anulowania, nawet częściowego, zamówienia przez klienta lub zwrotu jednego z artykułów promocyjnych, Amazon zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty równej rabacie otrzymanemu z refundacji.
11. Kuponu rabatowego nie można łączyć z innymi bieżącymi promocjami na zakupione produkty, nie można go przenosić na osoby trzecie ani zamieniać go na gotówkę.
12. Kupon rabatowy nie podlega zwrotowi ani nie można go ponownie wykorzystać w przypadku zwrotu lub anulowania zamówienia złożonego za pomocą kuponu rabatowego.
13. Amazon zastrzega sobie prawo do zawieszenia, modyfikacji lub zakończenia tej promocji w dowolnym momencie.
14. Obowiązują ogólne warunki użytkowania i sprzedaży Amazon.it , warunki korzystania z Kuponów podarunkowych Amazon.it oraz warunki korzystania z Kuponów rabatowych Amazon.it .
Edytowane przez: "vezyrek" lis 9.
Wg pkt. 11 raczej się nie łączy.
Próbowałem na różne przedmioty sprzedawane przez Amazon i chyba już kod nie działa. A jak u was ?
Edytowane przez: "Finito" lis 9.
Działa, bardzo fajna okazja.
Niestety na ten blender nie działa pepper.pl/pro…967
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst