Kupon 20 zł MWZ 50 zł z okazji Dnia Administratora @ Helion
336°Zakończono

Kupon 20 zł MWZ 50 zł z okazji Dnia Administratora @ Helion

12
lip 27. 2018
Dziś Dzień Administratora! Wykorzystaj kupon na 20zł zniżki:
Twój kod: ADMIN2018
Dostawa Pocztą Polską gratis.

Kupon nie łączy się z innymi zniżkami, dotyczy tylko produktów GW Helion, dotyczy zamówień o minimalnej wartości 50 zł przed rabatem, jest ważny do 29 lipca włącznie.

Tradycyjnie doklejam "trick" pokazujący jak kupić prawie każdą książkę z dowolnej księgarni Grupy Helion. Wyszukujemy książkę np. Sztukę wojny w księgarni OnePress. Zmieniamy w adresie "onepress" na "helion" i już mamy Sztukę wojny w księgarni Helion. I możemy skorzystać z kodu rabatowego
Aktualizacje społecznościowe
Helion kupony rabatoweHelion Okazje

Grupy

12 Komentarzy
Na żadnej przeglądarce nie działa mi ten ich filtr żeby pokazywało tylko książki Helionu. Jeżeli też tak macie to dodajcie ?wydawca=helion do url, np: helion.pl/kat…ion
vakozlip 27. 2018

Na żadnej przeglądarce nie działa mi ten ich filtr żeby pokazywało tylko ks …Na żadnej przeglądarce nie działa mi ten ich filtr żeby pokazywało tylko książki Helionu. Jeżeli też tak macie to dodajcie ?wydawca=helion do url, np: https://helion.pl/kategorie/wszystkie?wydawca=helion


Działa, działa. Ale promocja dotyczy całej Grupy Wydawniczej Helion. Czyli: Bezdroża, Editio, Helion, Helion Edukacja, OnePress, Sensus, Septem, Videopoint. Cały początek listy w filtrze.
Lepiej chyba najpierw znaleźć interesującą nas książkę, a dopiero potem sprawdzić czy kod zadziała. Z mojego doświadczenia w księgarni Helion jest bardzo mało książek wydanych przez wydawnictwa spoza grupy.
cykam się, sprawdzają to?
Nie wiem czy to dobry deal, kiedy kupowałem książki to na tej stronie ceny były najwyższe. Najpierw polecam sprawdzić ceny poszczególnych tytułów na Ceneo czy coś.
Emoniuszlip 27. 2018

Nie wiem czy to dobry deal, kiedy kupowałem książki to na tej stronie ceny …Nie wiem czy to dobry deal, kiedy kupowałem książki to na tej stronie ceny były najwyższe. Najpierw polecam sprawdzić ceny poszczególnych tytułów na Ceneo czy coś.


Masz rację tam.jest drogo , nawet z kuponem który nie łączy się z promocją
Ale jest jeszcze taka zniżka-kod rabatowy: CZYTAM-Z-PEKAO i dokonać płatności dowolną kartą Banku Pekao S.A. lub przelewem Pekao24. Rabat jest ważny do dnia 31.07.2018 r. Rabat naliczony jest od kwoty zakupów 50 zł. Zniżka łączy się z innymi promocjami.
Gorillaseklip 27. 2018

Ale jest jeszcze taka zniżka-kod rabatowy: CZYTAM-Z-PEKAO i dokonać p …Ale jest jeszcze taka zniżka-kod rabatowy: CZYTAM-Z-PEKAO i dokonać płatności dowolną kartą Banku Pekao S.A. lub przelewem Pekao24. Rabat jest ważny do dnia 31.07.2018 r. Rabat naliczony jest od kwoty zakupów 50 zł. Zniżka łączy się z innymi promocjami.


To prawda, ale tam jest tylko 10 zł przy takiej samej minimalnej wartości zamówienia.
DoReMilip 28. 2018

To prawda, ale tam jest tylko 10 zł przy takiej samej minimalnej wartości z …To prawda, ale tam jest tylko 10 zł przy takiej samej minimalnej wartości zamówienia.


Ale łączy się z innymi promocjami wg opisu
Gorillaseklip 28. 2018

Ale łączy się z innymi promocjami wg opisu


Tyle, że da się wpisać tylko jeden kod rabatowy... Nie zrobisz -30 zł
Edytowane przez: "DoReMi" lip 28. 2018
Gorillaseklip 28. 2018

Ale łączy się z innymi promocjami wg opisu


A jak chcesz wpisać 2 kody naraz ?
Bojkot tej księgarni , niech się najpierw ogarną z cenami
mmichalllip 28. 2018

Bojkot tej księgarni , niech się najpierw ogarną z cenami


Zobacz ile kosztują te same tytuły (większość na helionie to tłumaczenia) w oryginale na amazonie. Pomijając fakt, ze na allegro te same książki są sprzedawane taniej o przynajmniej 20%, to nawet helionowa cena książki jest kilka razy niższa niż oryginał na amazonie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst