[Kraków] Voucher zniżkowy na rower miejski Wavelo
303°Zakończono

[Kraków] Voucher zniżkowy na rower miejski Wavelo

-3zł
12
Lokalniemaj 29. 2018
W tym wątku będę wrzucał vouchery zniżkowe na abonament Wavelo.
Kody wprowadzamy np. poprzez panel www klienta:
app.socialbicycles.com/mem…ips
Konto -> Abonamenty:

87086.jpg
  • 29.05.2018 (-3zł):
W ramach naszej współpracy z Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie mamy dla Was specjalną zniżkę! W dniach trwania Festiwalu możecie kupić abonament miesięczny 60 w promocyjnej cenie 16 zł. Żeby to zrobić, wystarczy podczas zakupu wpisać kod promocyjny: WAVFMF2018. Promocja dotyczy nowych i obecnych użytkowników.
87086.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

12 Komentarzy
Jaki jest koszt na start w krakowie roweru miejskiego? W razie usunięcia konta zwracają?
Mangmaj 29.

Jaki jest koszt na start w krakowie roweru miejskiego? W razie usunięcia …Jaki jest koszt na start w krakowie roweru miejskiego? W razie usunięcia konta zwracają?


Tu masz cennik - wszystko zależy od wybranego przez Ciebie planu: wavelo.pl/
Nie wiem.
Fajną mają Krakusy nazwę roweru miejskiego:)
Mangmaj 29.

Jaki jest koszt na start w krakowie roweru miejskiego? W razie usunięcia …Jaki jest koszt na start w krakowie roweru miejskiego? W razie usunięcia konta zwracają?


Nie zwracają pieniędzy
HTHTmaj 29. 2018

Tu masz cennik - wszystko zależy od wybranego przez Ciebie planu: …Tu masz cennik - wszystko zależy od wybranego przez Ciebie planu: https://wavelo.pl/#cennikNie wiem.


Dziekuje ale widze ze to straszna lipa.
O wiele fajniejesze jest nextbike.pl/o-n…ke/ bo oplata wstepna jest jedna i na wiele miast oraz 20 minut jest za darmo!
Mangmaj 29.

Dziekuje ale widze ze to straszna lipa.O wiele fajniejesze jest …Dziekuje ale widze ze to straszna lipa.O wiele fajniejesze jest https://nextbike.pl/o-nextbike/ bo oplata wstepna jest jedna i na wiele miast oraz 20 minut jest za darmo!


W Krakowie też kiedyś tak było, ale zmieniono operatora. Ceny się zmieniły, ale też wycofali trupy, na których się jeździło i system z komputerkiem na pokładzie roweru jest lepszy od komputera w stacji.
Edytowane przez: "HTHT" maj 29. 2018
HTHTmaj 29. 2018

W Krakowie też kiedyś tak było, ale zmienił się operator. Ceny się zmien …W Krakowie też kiedyś tak było, ale zmienił się operator. Ceny się zmieniły, ale też wycofali trupy, na których się jeździło i system z komputerkiem na pokładzie roweru jest lepszy od komputera w stacji.


Mimo wszytko wole nexto i jedno konto na rowery w wiekszosci miast w Polsce.Zazwyczaj rower potrzbeuje by dojechac 5-13 minut - wiec mam to za free :). a i tez plus nie zajmuje rowery na dluzej co jest wazne
Wavelo mimo wszystkich swoich zalet w stosunku do pierwotnego systemu niestety za słabo dba o rowery. Często wypożyczam i ostatnio to może co piąty rower ma działające poprawnie hamulce.
Fajne jest wavelo zwłaszcza dlatego, że stacja jest co 0,5km w centrum. Poruszanie się po Krk autem wymaga sporo cierpliwości jednak.
stefan665maj 29. 2018

Fajną mają Krakusy nazwę roweru miejskiego:)


Sami głosowaliśmy na tę nazwę Elo Wawelo
Bugermaj 31. 2018

Sami głosowaliśmy na tę nazwę Elo Wawelo


Tym bardziej brawo Wy:)
Shanssmaj 31. 2018

Fajne jest wavelo zwłaszcza dlatego, że stacja jest co 0,5km w centrum. P …Fajne jest wavelo zwłaszcza dlatego, że stacja jest co 0,5km w centrum. Poruszanie się po Krk autem wymaga sporo cierpliwości jednak.


A rower zawsze można zostawić poza stacją, w obrębie działania systemu. Dodatkowo nie ma problemu z brakiem miejsc w stacji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst