Kozak, botek, trzewiki - klubowicze CCC
362°Zakończono

Kozak, botek, trzewiki - klubowicze CCC

18
lut 6. 2018
Okazja w CCC! RABAT 40% na wszystkie buty zimowe - rowniez przecenione (kozak, botek, trzewik) Tylko dla Klubowiczow do 11.02.2018. Rabaty sumuja sie!!!
Aktualizacje społecznościowe
CCC gazetkaCCC Okazje

Grupy

18 Komentarzy
kozak, botek, trzewik - chwilę mi zajęło zanim załapałem, że to nazwy butów tylko w liczbie pojedyńczej :-)
Również w stacjonarkach?
Kupione śniegowce dla dziecka, dzieki
Stacjonarnie czy online?
Oczywiście kolejny minus ode mnie. Z wiadomego powodu.
herezjalut 6. 2018

Oczywiście kolejny minus ode mnie. Z wiadomego powodu.


Tzn.?
Jakość butów straszna. W zasadzie każde zakupione obuwie powinnam oddać na gwarancje. Niestety wracam do tego sklepu z racji tych dużych promocji i za to oczywiście dam plus.
Poszukaj innych pseudo promocji na pepperze tej dzialającej przeciwko klientom firemki. Znajdziesz tam powodów bez liku (mi już się po raz enty nie chce pisać).
Nati12lut 6.

Jakość butów straszna. W zasadzie każde zakupione obuwie powinnam oddać na …Jakość butów straszna. W zasadzie każde zakupione obuwie powinnam oddać na gwarancje. Niestety wracam do tego sklepu z racji tych dużych promocji i za to oczywiście dam plus.


Masochistką widzę jesteś ] bo wiesz, że bubla kupisz ale ... idziesz i kupujesz (a później pewnie się wnerwiasz czyli działasz przeciwko swojemu dobru co równa się właśnie masochizmowi ] ).
Oj tam zaraz masochistka nie lubię chodzić po sklepach za butami. Kupuję, jak już muszę. Jednak jak napisałam jakość straszna - może tylko ja tak trafiam i moje córki
W CCC warto tylko kupować markowe. Nie raz już kupiłem Adidasy czy NB z rabatem 50%. Ich własne produkty to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto.
topkam5lut 6. 2018

Tzn.?


W sumie nie wiadomo czemu dostałem minusa. Herezja to jakiś chyba gość co jak nie Doda sam to reszta minus.
W zeszłym roku kupowałem u nich trzewiki Lasockiego i przy każdym śniegu lub deszczu buty przemakają. Ogólnie nie polecam. Nie wiem, czy z promocji nawet bym chciał buty od nich. Więcej wyda się na leki jak ktoś rozchoruje się przez te przemykające buty na mrozie...
Edytowane przez: "Rifles47" lut 7. 2018
Niestety ale na eobuwie rabat nalicza się tylko do butów nie przecenionych
Inf-Louis91lut 6. 2018

W sumie nie wiadomo czemu dostałem minusa. Herezja to jakiś chyba gość co j …W sumie nie wiadomo czemu dostałem minusa. Herezja to jakiś chyba gość co jak nie Doda sam to reszta minus.


Po prostu wystarczy poczytać opinie o wyrobach sprzedawanych w tej sieciówce. Syf Kiła i Mogiła innymi słowy. Na przyszłość po prostu poczytaj opinie o tej sieciówce choćby tu na pepperze czy wykopie i nie będziesz się zastanawiał skąd minusy dostajesz. To co napisałem tyczy się także koledze @topkam5 .
Dzięki dziś żona kupiła buty z 329 zł na około 130zł
Mega akcja Za buty, które kosztowały 130zl dzięki sumowaniu rabatów zapłaciłam .. 30zl
Jest już -50 ale męskie i dziecięce już spakowane i niema na sklepie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst