Niestety, ten kupon już wygasł
Koszulki z othertees.com
89° Zakończono

Koszulki z othertees.com

7
maj 30. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kod rabatowy 15% do othertees.com
Kod działa do odwołania. Użyć przy podsumowaniu zamówienia.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Słyszałem opinię, że o ile niektórym (jak mi) jakość koszulek z qwertees NIE DO KOŃCA odpowiada tak stuff z OtherTees - jest jeszcze słabszy.
Nathan_Drake30/05/2019 11:59

Słyszałem opinię, że o ile niektórym (jak mi) jakość koszulek z qwertees N …Słyszałem opinię, że o ile niektórym (jak mi) jakość koszulek z qwertees NIE DO KOŃCA odpowiada tak stuff z OtherTees - jest jeszcze słabszy.


Tak. Ceny wyższe (przy promocjach) a jakość słabsza.
Kruci, macie bardzo wysokie wymagania jak za koszulki które kosztują tyle co sieciówki z HM czy Reserved xD

Mam około 10 koszulek od nich (wszystkie z promo po 37-40 i darmowa dostawa) i jakość jest dobra, ale jak na tę cenę oczywiście. Koszulki są z grubszego materiału niż sieciówki i to może być dla kogoś wadą, dla innego zaletą.

Jedyną wadą wykonania jaką zauważyłem jest wypruty szef na rękawie jednej z koszulek po noszeniu przez rok.
Edytowane przez: "Defous" maj 30. 2019
dzięki
Defous30/05/2019 12:21

Kruci, macie bardzo wysokie wymagania jak za koszulki które kosztują tyle c …Kruci, macie bardzo wysokie wymagania jak za koszulki które kosztują tyle co sieciówki z HM czy Reserved xDMam około 10 koszulek od nich (wszystkie z promo po 37-40 i darmowa dostawa) i jakość jest dobra, ale jak na tę cenę oczywiście. Koszulki są z grubszego materiału niż sieciówki i to może być dla kogoś wadą, dla innego zaletą. Jedyną wadą wykonania jaką zauważyłem jest wypruty szef na rękawie jednej z koszulek po noszeniu przez rok.


Mam ok 8 koszulek z OtherTees. Już po 1 praniu większość wyglądała jak szmaty, Płaciłem w promocjach nie więcej niż 30zł z przesyłką.
Z Qwertee mam 15 koszulek. Jakość zauważalnie lepsza, a płaciłem w promocjach coś ok 18zł sztuka.
pnd30/05/2019 12:39

Mam ok 8 koszulek z OtherTees. Już po 1 praniu większość wyglądała jak szma …Mam ok 8 koszulek z OtherTees. Już po 1 praniu większość wyglądała jak szmaty, Płaciłem w promocjach nie więcej niż 30zł z przesyłką.Z Qwertee mam 15 koszulek. Jakość zauważalnie lepsza, a płaciłem w promocjach coś ok 18zł sztuka.


Zgadzam się, w przypadku OT jakość koszulki to loteria.
Mam około 100 koszulek z OT. Jeśli chodzi o jakość, to część jest bardzo dobra, część jest słaba. Czasami lubią się pruć od spodu, ale nie jest to jakieś nagminne. Jakość nadruków jest bardzo dobra (dawnej bywało różnie).
BTW jest to kod z newslettera, nie łapie na te same dane co użyte wcześniej, na szczęście z wyjątkiem numeru telefonu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst