Końcówka wyprzedaży na Zalando -15% MWZ 250 zł
347°Zakończono

Końcówka wyprzedaży na Zalando -15% MWZ 250 zł

26
lut 9.
W serwisie Zalando trwa końcówka zimowej wyprzedaży.

Po zastosowaniu kodu "SALE15" otrzymujemy 15% zniżki od przecenionych produktów (względem 10% z których możemy korzystać na co dzień).

Dodatkowo możemy skorzystać z cashback Refunder - 2% lub 4% (dla pierwszego zamówienia z przekierowania Refunder) od cen netto.

MWZ: 250 zł
Aktualizacje społecznościowe
Zalando kody rabatoweZalando Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Charvnylut 9.

Zanim zrobią zwrot, to będzie już po promocji ...Ja już raz zamówiłem coś ponownie, w tym samym rozmiarze, ale prawie stówę taniej i zwróciłem to jako produkt z poprzedniego zamówienia
Znajomym raczej bym się do tego nie przyznał, ponieważ pomimo że ludzie w tym kraju zarabiają po 2500-3000 PLN, to każdy stara się wyglądać jakby był milionerem Ale w cebulackiej rodzinie chyba nie mam się co wstydzić?
Charvnylut 9.

Serio... Wczoraj zamówiłem paczkę z zalando za 550 zł ...


Zwróć produkty i zamów raz jeszcze
26 Komentarzy
Serio... Wczoraj zamówiłem paczkę z zalando za 550 zł ...
Charvnylut 9.

Serio... Wczoraj zamówiłem paczkę z zalando za 550 zł ...


Zwróć produkty i zamów raz jeszcze
Marcin_Jochymeklut 9.

Zwróć produkty i zamów raz jeszcze


Zanim zrobią zwrot, to będzie już po promocji ...
J
Edytowane przez: "Seb.Lam" lut 9.
Charvnylut 9.

Zanim zrobią zwrot, to będzie już po promocji ...Ja już raz zamówiłem coś ponownie, w tym samym rozmiarze, ale prawie stówę taniej i zwróciłem to jako produkt z poprzedniego zamówienia
Znajomym raczej bym się do tego nie przyznał, ponieważ pomimo że ludzie w tym kraju zarabiają po 2500-3000 PLN, to każdy stara się wyglądać jakby był milionerem Ale w cebulackiej rodzinie chyba nie mam się co wstydzić?
Charvnylut 9.

Zanim zrobią zwrot, to będzie już po promocji ...


Zawsze mozesz anulowac zamowienie
Szklankalut 9.

Ja już raz zamówiłem coś ponownie, w tym samym rozmiarze, ale prawie stówę …Ja już raz zamówiłem coś ponownie, w tym samym rozmiarze, ale prawie stówę taniej i zwróciłem to jako produkt z poprzedniego zamówienia Znajomym raczej bym się do tego nie przyznał, ponieważ pomimo że ludzie w tym kraju zarabiają po 2500-3000 PLN, to każdy stara się wyglądać jakby był milionerem Ale w cebulackiej rodzinie chyba nie mam się co wstydzić?


Ja zamówiłem kilka rzeczy. Jedna stwierdziłem że nieco za droga, wchodzę na stronę dokonać zwrotu i zauważam, że jest 90zl tańsza. Napisałem do Zalando, że chciałem zwrócić, ale w nowej cenie bym zostawił.. odpisali, że zwrócą mi 90 na konto.
Cebula cebula, ale czasem można bardziej "po ludzku"
maurlut 9.

Ja zamówiłem kilka rzeczy. Jedna stwierdziłem że nieco za droga, wchodzę na …Ja zamówiłem kilka rzeczy. Jedna stwierdziłem że nieco za droga, wchodzę na stronę dokonać zwrotu i zauważam, że jest 90zl tańsza. Napisałem do Zalando, że chciałem zwrócić, ale w nowej cenie bym zostawił.. odpisali, że zwrócą mi 90 na konto. Cebula cebula, ale czasem można bardziej "po ludzku"Ja też myślałem, żeby tak zrobić, ale i tak potrzebowałem jakiegoś zapychacza do chyba 200 złotych, żeby kupon wykorzystać na inne rzeczy <cebula_face>
interesuje mnie cos za kilkadziesiat zlotych - dobieram jakies inne rzeczy zeby bylo te 250 zl i potem reszte zwracam - jak to jest potem w praktyce jezeli chodzi o zwrot ? Czy produkt ktory sobie zostawilem bedzie z rabatem 15% czy oni jakos to proporcjonalnie zwracaja? Bylbym wdzieczny za wytlumaczenie.
10 % jest staly rabat po zapisaniu sie do newslettera. Mwz 200 zl
Charvnylut 9.

Serio... Wczoraj zamówiłem paczkę z zalando za 550 zł ...


Oddaj i zmow jeszcze raz od razu
Edytowane przez: "kwiatekkkkk" lut 9.
Charvnylut 9.

Serio... Wczoraj zamówiłem paczkę z zalando za 550 zł ...


Napisz do nich. Ja napisałem czy mam zwrócić i zamówić taniej czy się dogadamy. I dostałem maila ze doladowali mi saldo/tak jakbym użył karty upominkowej na Zalando różnicą w kwocie 127zł.
Edytowane przez: "Dziecko_Proboszcza" lut 9.
rmf6lut 9.

interesuje mnie cos za kilkadziesiat zlotych - dobieram jakies inne rzeczy …interesuje mnie cos za kilkadziesiat zlotych - dobieram jakies inne rzeczy zeby bylo te 250 zl i potem reszte zwracam - jak to jest potem w praktyce jezeli chodzi o zwrot ? Czy produkt ktory sobie zostawilem bedzie z rabatem 15% czy oni jakos to proporcjonalnie zwracaja? Bylbym wdzieczny za wytlumaczenie.


To, co zostawisz, będzie po cenie z rabatem 15%. Zalando nie liczy żadnych proporcji itp
Dziecko_Proboszczalut 9.

Napisz do nich. Ja napisałem czy mam zwrócić i zamówić taniej czy się dogad …Napisz do nich. Ja napisałem czy mam zwrócić i zamówić taniej czy się dogadamy. I dostałem maila ze doladowali mi saldo/tak jakbym użył karty upominkowej na Zalando różnicą w kwocie 127zł.


a jakbyś zamówił ponownie i pierwsze zamówienie zwrócił to cały zwrot dostałbyś w takiej formie jak zapłaciłeś czyli powiedzmy że miałbyś z powrotem pieniądze na kocie bankowym i zrobiłbyś z nimi co byś chciał a nie tak jak teraz gdzie 127zł musisz wydać na zalando
pietrunialut 9.

a jakbyś zamówił ponownie i pierwsze zamówienie zwrócił to cały zwrot dosta …a jakbyś zamówił ponownie i pierwsze zamówienie zwrócił to cały zwrot dostałbyś w takiej formie jak zapłaciłeś czyli powiedzmy że miałbyś z powrotem pieniądze na kocie bankowym i zrobiłbyś z nimi co byś chciał a nie tak jak teraz gdzie 127zł musisz wydać na zalando

Miałem zwrot w takiej formie w jakiej płaciłem czyli z doładowanego konta. A kartę upominkową 500zl kupiłem na allegro za 350zl. I takim sposobem kupiłem żonie zegarek z 709zl po wszystkich rabatach po drodze wyszedł za 170zl. I zostało jej jeszcze kupę kasy którą już wydała na sweterki i buty. Pewnie jakbym płacił z konta to zwróciliby kasę na konto....
Cholera nic już miałem nie kupować na tych wyprzedażach
Dziecko_Proboszczalut 9.

Miałem zwrot w takiej formie w jakiej płaciłem czyli z doładowanego konta. …Miałem zwrot w takiej formie w jakiej płaciłem czyli z doładowanego konta. A kartę upominkową 500zl kupiłem na allegro za 350zl. I takim sposobem kupiłem żonie zegarek z 709zl po wszystkich rabatach po drodze wyszedł za 170zl. I zostało jej jeszcze kupę kasy którą już wydała na sweterki i buty. Pewnie jakbym płacił z konta to zwróciliby kasę na konto....


Nieważne co kupiłeś i ile Cię wyszło już po wszystkich rabatach. W sytuacji gdybyś płacił kartą dostałbyś zwrot na konto i tą różnicę 127zł miałbyś do wydania jak chcesz a po takim dogadaniu to zalando korzysta bo te 127zł musisz wydać u nich bo przecież nie można wypłacić sobie pieniędzy z salda na konto bankowe. Mam nadzieję że teraz rozumiesz o co mi chodziło od początku
pietrunialut 9.

Nieważne co kupiłeś i ile Cię wyszło już po wszystkich rabatach. W sytua …Nieważne co kupiłeś i ile Cię wyszło już po wszystkich rabatach. W sytuacji gdybyś płacił kartą dostałbyś zwrot na konto i tą różnicę 127zł miałbyś do wydania jak chcesz a po takim dogadaniu to zalando korzysta bo te 127zł musisz wydać u nich bo przecież nie można wypłacić sobie pieniędzy z salda na konto bankowe. Mam nadzieję że teraz rozumiesz o co mi chodziło od początku


500zł kupił za 350zł, to oszczędził 150zł. Jesli konsekwencją jest 127 na koncie zalando do wydania, to biorę taki układ o każdej porze dnia i nocy. ;-)
maurlut 9.

500zł kupił za 350zł, to oszczędził 150zł. Jesli konsekwencją jest 127 na k …500zł kupił za 350zł, to oszczędził 150zł. Jesli konsekwencją jest 127 na koncie zalando do wydania, to biorę taki układ o każdej porze dnia i nocy. ;-)


zakończę już ten wątek skoro i tak odbiegamy od tematu
Podziękuję już za zakupy w Zalando i to nie przez nich samych, a ich przewoźnika, którym jest Fedex. Dostawy i zwroty w godzinach od 8 do 18. Człowiek musi garować w domu, aby odebrać paczkę, bo w tej opcji dostawy/zwrotu kurier nie ma obowiązku dzwonić. ‎Zwrot nie odebrany, Pani z infolinii, że kurier był i nie było nikogo w domu (oczywiście nieprawda), więc zlecenie zwrotu zostało zamknięte.


Dzwonię do zalando, Pani z infolinii informuje mnie o konieczności otwarcia nowego zlecenia odbioru zwrotu‎. Dostaję link i co? "Podaj kto jest płatnikiem; jaki jest numer rozliczeniowy platnika; jakie są wymiary i waga paczki; na jaki adres ja odesłać itd."


Jakby ktoś trafił na taki problem to podpowiadam, wszystkie dane są zawarte na etykiecie zwrotu. Wstyd, że pomoc Zalando ograniczyła się tylko do wysłania linka. Poradziłem sobie sam, ale nie omieszkałem napisać parę gorzkich słów do Zaladno. W odpowiedzi zaproponowali, że sami zamówią kuriera... rychło w czas.


Wypadek losowy, szpital... a w tym samym dniu odbiór zwrotu przez Fedex, zostawiłem paczkę u sąsiada. Oczywiście kurier nawet nie raczył zadzwonić na telefon.


W tym samym dniu miała być kolejna dostawa z Zaladno (pewnie ten sam kurier co po odbiór zwrotu). Dostaję wiadomość email o nieudanej próbie dostarczenia o godzinie 20:59... ręce opadają.


Następnego dnia dzwonie do Fedex, po numer do oddziału w moim mieście. W odpowiedzi słyszę, że nie mogą podać numeru do oddziału, ani do kuriera... Co to qwa jest? Zakon templariuszy?


Ustaliłem przez telefon dostawę do sąsiada i powiedziałem, że musi warować jak pies, bo wielka firma Fedex przyjedzie dzisiaj z paczką od Pana z Niemiec.


Oczywiście po nieodebrany zwrot muszę zamówić od nowa kuriera... Nie można tego zrobić w czasie dostawy paczki z kurierem "oko w oko".


Żałosna firma. Dlatego dziękuję Fedex, a Zalando dostaje rykoszetem.


21 wiek, telefony, gpsy, paczkomaty... To nie Fedex, to nie Zalando.‎
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst