Kolekcja zimowa -50% + dodatkowe rabaty dla Klubowiczów @ CCC
43°Zakończono

Kolekcja zimowa -50% + dodatkowe rabaty dla Klubowiczów @ CCC

Pepper 8
Pepper
sty 4. 2016
Wybrane modele butów i torebek z kolekcji zimowej teraz taniej o -50%.
Oferta obejmuje również markę Lasocki.

Dodatkowo, posiadacze kart Klubu CCC mogą skorzystać z extra rabatu -10% na cały przeceniony asortyment lub z 35% rabatu na artykuły nieprzecenione.

O ile wyprzedaż z rabatami -50% obowiązuje do wyczerpania zapasów, o tyle extra rabaty dla Klubowiczów obowiązują do 10.01.2015.
Aktualizacje społecznościowe
  1. CCC gazetka
  2. CCC Okazje
  3. Moda
Kategorie
  1. Moda
Najlepsze komentarze
Od butów CCC zalecam trzymać się z daleka, choćby kusili za darmo. Buty to tragiczne dziadostwo, a obsługa klienta skandaliczna. Wstyd za takie polskie firmy. Serdecznie odradzam!
8 Komentarzy
Od butów CCC zalecam trzymać się z daleka, choćby kusili za darmo. Buty to tragiczne dziadostwo, a obsługa klienta skandaliczna. Wstyd za takie polskie firmy. Serdecznie odradzam!
Zbanowany
buty CCC kara boska za grzechy ludzkości
piszsty 4. 2016

Od butów CCC zalecam trzymać się z daleka, choćby kusili za darmo. Buty to …Od butów CCC zalecam trzymać się z daleka, choćby kusili za darmo. Buty to tragiczne dziadostwo, a obsługa klienta skandaliczna. Wstyd za takie polskie firmy. Serdecznie odradzam!


robią wszystko aby nie zwracać kasy - tylko reklamacja (naprawa) która z reguły trwa wieki ...a że ich buty są z reguły mało trwałe to reklamacja(e) trwa(ją) więcej niż sezon częstokroć
mmxvsty 4. 2016

robią wszystko aby nie zwracać kasy - tylko reklamacja (naprawa) która z r … robią wszystko aby nie zwracać kasy - tylko reklamacja (naprawa) która z reguły trwa wieki ...a że ich buty są z reguły mało trwałe to reklamacja(e) trwa(ją) więcej niż sezon częstokroć
Buty za 230 zł Lasockiego rozpadły się po 2 tygodniach okazjonalnego chodzenia - dwa razy odrzucili reklamację. Niech sobie wsadzą te buty, a innym z całego serca odradzam zakupy tam.
Pepper
piszsty 4. 2016

Buty za 230 zł Lasockiego rozpadły się po 2 tygodniach okazjonalnego ch … Buty za 230 zł Lasockiego rozpadły się po 2 tygodniach okazjonalnego chodzenia - dwa razy odrzucili reklamację. Niech sobie wsadzą te buty, a innym z całego serca odradzam zakupy tam.


Dlatego osobiście kupuje buty w sklepch Ryłko - tak bezproblemowej reklamacji butów nie miałem nigdy (i to już wielokrotnej, obcas jest źle zamocowany fabrycznie do zelówki). Pomimo 3, chęci oddania pieniędzy (na którą się nie zgodziłem) albo wymiany na inny model, cały czas twardo naprawiają - bo tak wygodnych butów to chyba nie miałem
Zbanowany
ccc to tylko rzeczoznawca
@Kaban
Jak to jest z reklamacją/gwarancją/rękojmią ?

Ostatnio oddałem w Auchanie do ich serwisu głośnik, po ponad dwóch miesiącach proponują zwrot pieniędzy tłumacząc się że towaru nie da się naprawić i nie jest on już dostępny w sprzedaży w sklepie, dlatego nie mogą mi go wymienić na nowy.

Mi zależy na sprawnym głośniku a nie pieniądzach ponieważ za głośnik zapłaciłem 99zł a taki sam najtaniej mogę kupić w cenie 199zł więc z wiadomych powodów zależy mi na sprzęcie
Pepper
https://www.pepper.pl/profile/Dymek Jak oddaje się chyba z tytułu rękojmi - to mogą automatycznie zwrócić pieniądze. Jak oddaje się z tytułu gwarancji - powinni naprawić. Dokładnie nigdy się nie interesowałem, bo nie miałem żadnych większych problemów. Zawsze warto zadzwonić w takich wypadkach do rzecznika praw konsumentów, będą dobrze zorientowani w tej kwestii.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy