Kod rabatowy New Balance (przy zakupie za min. 250zł)
347°Zakończono

Kod rabatowy New Balance (przy zakupie za min. 250zł)

11
paź 16. 2017
Możesz wykorzystać kod na nieprzeceniony produkt o wartości minimum 250zł.
Kod rabatowy jest ważny do 30.11.2017r.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie przekracza 10% ceny
o jakości nawet nie będę się wypowiadał
kogipaź 16. 2017

słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie prz …słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie przekracza 10% ceny o jakości nawet nie będę się wypowiadał


Wymień może kilka marek, które wg ciebie mają produkty wysokiej jakości. Sam noszę buty z tej marki i są bardzo wygodne.
kogipaź 16. 2017

słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie prz …słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie przekracza 10% ceny o jakości nawet nie będę się wypowiadał

Mam buty tej firmy które przetrwały wyjątkowo długo, więc sie nie zgadzam z tą wypowiedzią.
kogipaź 16. 2017

słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie prz …słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie przekracza 10% ceny o jakości nawet nie będę się wypowiadał

Skoro tak do tego podchodzisz, to mam nadzieję, że sam sobie robisz buty i szyjesz ubrania... No chyba, że jesteś hipokrytą. Chodzę w kilku parach i złego słowa powiedzieć nie mogę, a i bardzo mi przypadły do gustu. 50zł przy 250 czy 300zł to 20-25%, więc mimo wszystko nie najgorzej.
sprawdźcie w Visaoferty - u mnie jest dodatkowo -8%
kogipaź 16. 2017

słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie prz …słaba promocja biorąc pod uwagę, że ich koszt wyprodukowania nie przekracza 10% ceny o jakości nawet nie będę się wypowiadałNagłupszy komentarz na Pepperze w 2017 roku
Śmiać mi się z was chce. Kupujcie dalej te beznadziejne buty, a później płaczcie, że co sezon trzeba nowe kupować. Moje rozkleiły się po pierwszym wyjściu i od razu zażądałem zwrotu kasy.

Polecam obuwie takich marek jak ecco, wojas, badura, cat, timberland itp (wszystkie radzę kupować tylko na wyprzedaży min -30%, bo więcej warte nie są) oraz marek na które Was nie stać i gdzie nie uświadczycie rabatów rzędu 70% - carlos santos, berwick, barker, loake, gordon & bros itd.
Jeśli chodzi o tzw sneakersy to nawet adidas oferuje dużo lepszą jakość niż te nb czy nike, a poza tym jest też kilka marek uznawanych u nas w PL za premium jak np th czy rl
Co do nike to warto kupować w oficjalnym sklepie nike.com, bo nie robią żadnych problemów ze zwrotem nawet używanych butów. Jest to dobry sposób, żeby co roku wymieniać buty za darmo, bo one nie są w stanie tyle przetrwać.

Jeśli ktoś nie chce wydawać dużo kasy na buty to polecam ccc albo deichmann. W tych sklepach trzeba uważać, bo około 70% to badziewie i tylko pozostałe 30 może być warte uwagi.

Poza tym kupujcie buty z głową, nie patrzcie tylko na markę, ale na to jak są wykonane, bo może się okazać, że nawet w markach, które podałem traficie na bubla (wyłączając te prawdziwe marki premium gdzie na 99% wykonanie będzie na mistrzowskim poziomie)
Może znasz się na butach, ale masz wszystkich za debili, którzy nie wiedzą co kupować. Każdy bierze, co mu odpowiada, z czym masz zwyczajnie problem. Mam różne marki obuwia, a z NB jedną parę nawet 3 lata i żadne przed upływem gwarancji nie rozleciały się. Bardzo mnie bawi ocenianie na podstawie jednego przypadku.
kogipaź 17. 2017

Śmiać mi się z was chce. Kupujcie dalej te beznadziejne buty, a później pła …Śmiać mi się z was chce. Kupujcie dalej te beznadziejne buty, a później płaczcie, że co sezon trzeba nowe kupować. Moje rozkleiły się po pierwszym wyjściu i od razu zażądałem zwrotu kasy. Polecam obuwie takich marek jak ecco, wojas, badura, cat, timberland itp (wszystkie radzę kupować tylko na wyprzedaży min -30%, bo więcej warte nie są) oraz marek na które Was nie stać i gdzie nie uświadczycie rabatów rzędu 70% - carlos santos, berwick, barker, loake, gordon & bros itd. Jeśli chodzi o tzw sneakersy to nawet adidas oferuje dużo lepszą jakość niż te nb czy nike, a poza tym jest też kilka marek uznawanych u nas w PL za premium jak np th czy rlCo do nike to warto kupować w oficjalnym sklepie nike.com, bo nie robią żadnych problemów ze zwrotem nawet używanych butów. Jest to dobry sposób, żeby co roku wymieniać buty za darmo, bo one nie są w stanie tyle przetrwać. Jeśli ktoś nie chce wydawać dużo kasy na buty to polecam ccc albo deichmann. W tych sklepach trzeba uważać, bo około 70% to badziewie i tylko pozostałe 30 może być warte uwagi. Poza tym kupujcie buty z głową, nie patrzcie tylko na markę, ale na to jak są wykonane, bo może się okazać, że nawet w markach, które podałem traficie na bubla (wyłączając te prawdziwe marki premium gdzie na 99% wykonanie będzie na mistrzowskim poziomie)
piszesz o markach na które "nas" nie stać, a później o zwrocie butów używanych przez rok i cudownym sposobie wymiany butów "za darmo"

Nawet mi cie nie żal cebulaku
Blu3paź 17. 2017

piszesz o markach na które "nas" nie stać, a później o zwrocie butów używ …piszesz o markach na które "nas" nie stać, a później o zwrocie butów używanych przez rok i cudownym sposobie wymiany butów "za darmo"Nawet mi cie nie żal cebulaku


Wystarczy poczytać regulamin sklepu nike.com i dowiesz się co to za cudowny sposób To nie jest żadne cebulactwo tylko odpowiedź na niską jakość produktów jakie oferuje obecnie ta firma.
Tylko masowo reklamując buty możemy zatrzymać produkcję tej tandety. Kiedyś nike czy nb to był wzór jakości, a dzisiaj to jedna wielka tandeta. To samo zresztą jest z ubraniami.
Buty mają prawo się zniszczyć, podeszwa może się zetrzeć, ale szybkie rozklejenia czy rozdarcia to jest nie do zaakceptowania i nie jest to spowodowane niepoprawnym użytkowaniem, jak próbują nam wciskać tylko badziewną jakością obuwia


fexxerpaź 17. 2017

Może znasz się na butach, ale masz wszystkich za debili, którzy nie wiedzą …Może znasz się na butach, ale masz wszystkich za debili, którzy nie wiedzą co kupować. Każdy bierze, co mu odpowiada, z czym masz zwyczajnie problem. Mam różne marki obuwia, a z NB jedną parę nawet 3 lata i żadne przed upływem gwarancji nie rozleciały się. Bardzo mnie bawi ocenianie na podstawie jednego przypadku.Nie oceniam na podstawie jednego przypadku tylko na podstawie ogółu. Naprawdę wystarczy się przejść i porównać wykonanie NB z ecco, TH czy cat. Różnicę widać gołym okiem.
@kogi widzę, że ciężko u Ciebie z myśleniem. Chodziło mi o to, że z jednej strony piszesz jaki to nie jesteś bogaty poniżając całą społeczność peppera, a z drugiej strony zwracasz zużyte buty i przyczyniasz się do strat firmy nike.

Zdecyduj czy jesteś biedakiem czy bogaczem, bo sprzeczność wynika z twojej wypowiedzi bezpośrednio
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od fexxer. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst