Kod rabatowy do 650 zł w RTV EURO AGD
108°Zakończono

Kod rabatowy do 650 zł w RTV EURO AGD

18
sty 22.
Na zestawy AGD do zabudowy marki Amica. Kod wpisz w koszyku zamówienia.
200 zł za zakup za min. 2000 zł, 350 zł za zakup za min. 3000 zł, 450 zł za zakup za min. 4000 zł, 650 zł za zakup za min. 5000 zł.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Trochę taki clickbait..
czyli zniżaka ~10% - chyba więcej można osiągnać włączając po prostu ceneo ...
18 Komentarzy
Trochę taki clickbait..
czyli zniżaka ~10% - chyba więcej można osiągnać włączając po prostu ceneo ...
Fajne kody to był ostatnio w mediaexpert ale już brak promocji
Szkoda ze nie mwz 651...
Mangsty 22.

Fajne kody to był ostatnio w mediaexpert ale już brak promocji


W media Expert są aktualnie kody do 750zl. Wrzuciłem okazję ale się nie pojawiała...
Ja zrobiłem zakupy w Mediamarkt. Wydałem prawie 15k i miałem 2,5tys oszczędności. Ceny na sprzęt mieli takie jak wszędzie a od nich było 15%. Fajna okazja dla kogoś kto urządza kuchnie. Dodatkowo wziąłem to na raty 10x0%
Foszeksty 22.

Ja zrobiłem zakupy w Mediamarkt. Wydałem prawie 15k i miałem 2,5tys os …Ja zrobiłem zakupy w Mediamarkt. Wydałem prawie 15k i miałem 2,5tys oszczędności. Ceny na sprzęt mieli takie jak wszędzie a od nich było 15%. Fajna okazja dla kogoś kto urządza kuchnie. Dodatkowo wziąłem to na raty 10x0%


To była jakaś promocja czy się targowales? Pytam bo sam muszę kupić cały sprzęt do domu
Nitrosty 22.

To była jakaś promocja czy się targowales? Pytam bo sam muszę kupić cały sp …To była jakaś promocja czy się targowales? Pytam bo sam muszę kupić cały sprzęt do domu


Była, ale wczoraj się już skończyła. Przy zakupie min. 4 rzeczy AGD (min. 200 zlotych za produkt) dostawales na wszystko rabat 15%.
kalafsty 22.

Była, ale wczoraj się już skończyła. Przy zakupie min. 4 rzeczy AGD (min. 2 …Była, ale wczoraj się już skończyła. Przy zakupie min. 4 rzeczy AGD (min. 200 zlotych za produkt) dostawales na wszystko rabat 15%.


ehh.. no trudno
Zgadza sie. Była akcja -15% na AGD. Nie wszystko w to wchodziło niestety ale i tak myśle ze jedna z lepszych w ostatnich kilkunastu miesiacach. Kupowalem przez sklep internetowy stad tez raty 0%. W sklepie ich nie ma. Dodatkowo jak bierzesz przez internet to masz do wyboru czy chcesz towar z ekspozycji czy nowy. Jedyny minus to spore koszty wysyłki. W sklepie robią dostawę w dużo niższych pieniądzach. Te promocje ze np kupią sprzęt za ileś tam i dostajes 650zl są słabe. Zwrot to około 10% No i często trzeba brac wszystko u jednego producenta zeby dostać fajny rabat.
Foszeksty 22.

Ja zrobiłem zakupy w Mediamarkt. Wydałem prawie 15k i miałem 2,5tys os …Ja zrobiłem zakupy w Mediamarkt. Wydałem prawie 15k i miałem 2,5tys oszczędności. Ceny na sprzęt mieli takie jak wszędzie a od nich było 15%. Fajna okazja dla kogoś kto urządza kuchnie. Dodatkowo wziąłem to na raty 10x0%Foszeksty 22.

Zgadza sie. Była akcja -15% na AGD. Nie wszystko w to wchodziło niestety a …Zgadza sie. Była akcja -15% na AGD. Nie wszystko w to wchodziło niestety ale i tak myśle ze jedna z lepszych w ostatnich kilkunastu miesiacach. Kupowalem przez sklep internetowy stad tez raty 0%. W sklepie ich nie ma. Dodatkowo jak bierzesz przez internet to masz do wyboru czy chcesz towar z ekspozycji czy nowy. Jedyny minus to spore koszty wysyłki. W sklepie robią dostawę w dużo niższych pieniądzach. Te promocje ze np kupią sprzęt za ileś tam i dostajes 650zl są słabe. Zwrot to około 10% No i często trzeba brac wszystko u jednego producenta zeby dostać fajny rabat.


Z doświadczenia jak chce zaoszczędzić nie szukam sprzętu w MM ani w Saturnie. Drogie sklepy z fatalnym serwisem ale czasami zdażało mi się robić tam zakpy i też na raty i są przecież 0% w sklepie, trzy miesiące temu brałem ekspres na raty.
kalafsty 22.

Była, ale wczoraj się już skończyła. Przy zakupie min. 4 rzeczy AGD (min. 2 …Była, ale wczoraj się już skończyła. Przy zakupie min. 4 rzeczy AGD (min. 200 zlotych za produkt) dostawales na wszystko rabat 15%.


W media ekspert jest rabat 750zl przy zakupie za 5000 co daje 15% mi się udało dobrać sprzęt dokładnie 5005zł
Nitrosty 22.

ehh.. no trudno


Jakby co w euro i media expert jest analogiczna promocja na Electrolux, kwoty analogiczne, tylko bez wariantu 450/4000 i dotyczy całego sprzętu, nie tylko do zabudowy.

W połączeniu z niedawno zakończona promocją visa checkout można było coś zakombinować.

Jeżeli ceneo pokazuje taką samą cenę u wszystkich, to jaki by ten rabat nie był, zawsze to parę złoty do przodu.
Edytowane przez: "doink" sty 22.
bodsty 22.

W media ekspert jest rabat 750zl przy zakupie za 5000 co daje 15% mi się …W media ekspert jest rabat 750zl przy zakupie za 5000 co daje 15% mi się udało dobrać sprzęt dokładnie 5005zł


Tez tam oglądałem. Niestety problem polegał na tym ze tylko wybrany sprzęt wchodził w to. Kupowałem dużo sprzętu z powiedzmy średnio wyższej Polki. W MM i ceneo np kosztował 3000 a w mediaexpert 3000 przeceniony z 3200. I ten sprzęt nie wchodził już np w ta promocje.
Foszeksty 22.

Tez tam oglądałem. Niestety problem polegał na tym ze tylko wybrany sprzęt …Tez tam oglądałem. Niestety problem polegał na tym ze tylko wybrany sprzęt wchodził w to. Kupowałem dużo sprzętu z powiedzmy średnio wyższej Polki. W MM i ceneo np kosztował 3000 a w mediaexpert 3000 przeceniony z 3200. I ten sprzęt nie wchodził już np w ta promocje.


Jabprzed chwilą zamówiłem 5 sprzętów wszystko było z rabatem i dodatkowo weszło to 750zl może to kwestia sprzętu który wybraliśmy, na to co ja chciałem akurat wszystko było
Raczej chodziło mi o tą promocję z visa checkout
bodsty 22.

Jabprzed chwilą zamówiłem 5 sprzętów wszystko było z rabatem i dodatkowo we …Jabprzed chwilą zamówiłem 5 sprzętów wszystko było z rabatem i dodatkowo weszło to 750zl może to kwestia sprzętu który wybraliśmy, na to co ja chciałem akurat wszystko było


Dokładnie tak musiało byc. Ja akurat miałem już konkretny sprzęt upatrzony. Miałem kilka niepopularnych sprzętów stad tez nikt ich na promocje nie wrzucił. Dodatkowo duża cześć była sprowadzona bo nie było stanów na sklepie i musieli ściągać.
Foszeksty 25.

Dokładnie tak musiało byc. Ja akurat miałem już konkretny sprzęt upat …Dokładnie tak musiało byc. Ja akurat miałem już konkretny sprzęt upatrzony. Miałem kilka niepopularnych sprzętów stad tez nikt ich na promocje nie wrzucił. Dodatkowo duża cześć była sprowadzona bo nie było stanów na sklepie i musieli ściągać.


Sprzet który kupiłem w media expert, wszystko z (teoretycznie) promocji, bo cena jak wszędzie, na zdjęciu nie widać już promocji na piekarnik, ale była bo u mnie kwota końcową wyszła dokładnie 5005zl i od tego -750zl więc nawet jeśli ceny początkowe były takie jak wszędzie to nigdzie nie było akurat w tym momencie -750
630007.jpg
A tyle dokładnie zapłaciłem
630007-XYBUv.jpg
Edytowane przez: "bod" sty 25.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst