109°
Zakończono

Kod rabatowy aż -30zł na pierwsze zakupy online @Tesco‌‌

Pepper
Pobierz kupon
Jeśli robicie zakupy w Tesco przez internet, to coś dla Was. Jeśli nie - warto się nad tym zastanowić, zwłaszcza, że często można sporo zaoszczędzić.

Tesco udostępniło kod rabatowy obniżający kwotę zakupów aż o 30zł przy minimalnej kwocie zamówienia 100zł.
Kod działa w całej Polsce na zakupy z dostawą do domu jak i na odbiór osobisty zakupów w sklepie.

KOD: o6xa1

Kod ważny jest do 19 kwietnia. Wykorzystać go można tylko raz, przy pierwszych zakupach (dla osób posiadających już konto na stronie Tesco - wystarczy założyć nowe na inny adres mailowy)

4 Komentarze

Nigdy nie robiłem zakupów online w Tesco.
Więc czy może mi ktoś powiedzieć co wtedy gdy np. złoże zamówienie na 100zł ale kilku produktów nie będzie i nie będę chciał żadnych zamienników i kwota produktów wyniesie powiedzmy 60zł, co wtedy z kuponem rabatowym ?
I jeszcze jedno pytanie jak się płaci, jakimś przelewem czy przy odbiorze zamówienia dostawcy ?

W Tesco płacisz na dwa sposoby. Z góry po złożeniu zamówienia ale ten sposób nie jest dobry bo jak kupujemy coś w promocji to cena obniża sie dopiero na paragonie. Drugi sposób to zapłata przy odbiorze, tu tylko można karta płacić.

Autor Pepper

Przecież cena produktów w promocji jest już uwzględniania przy zamówienia (jest taka jak na stronie ezakupy.tesco - rabaty które są na sklepie nie są wliczane jeśli nie ma ich online), jedyną niewiadomą jest to czy kalafior będzie ważył 1kg czy 2kg, i stąd wynikają różnice. Zamienników nie musisz przyjąć a jak bez nich cena spadnie do nawet 60zł to rabat i tak został już uwzględniony i jest naliczony (miałem dwukrotnie taką sytuację przy dostawie do domu,dzięki czemu rabat naliczyło mi -20zł od chyba 70zł całości zakupów bez niedostępnych produktów). Nie ma znaczenia czy zapłacisz kartą z góry czy na miejscu - karta obciążana jest dopiero w chwili odbioru/dostawy zakupów.

Autor Pepper

Kupon nadal działa - tylko korzystać. Panowie z Tesco właśnie wnieśli mi spore zakupy do mieszkania
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 576°2 pizze w cenie 1 -50%
  2. 509°Dodatkowe -20% na przecenione buty do gry w piłkę nożną @ NIKE -20%
  3. 334°Darmowa dostawa przy zakupach od 30zł @ Orsay
  4. 316°50zł rabatu przy zakupach za min. 250zł @ Super-Pharm -50zł
  5. 289°Zalando -15% na wszystko przy zakupach za min. 300zł -15%