Kod rabatowy -20zł na pierwsze zakupy online @Tesco‌‌
50°Zakończono

Kod rabatowy -20zł na pierwsze zakupy online @Tesco‌‌

5
kwi 17. 2015
Jeśli robicie zakupy w Tesco przez internet, to coś dla Was. Jeśli nie - warto się nad tym zastanowić, zwłaszcza, że często można sporo zaoszczędzić.

Tesco udostępniło kod rabatowy obniżający kwotę zakupów o 20zł przy minimalnej kwocie zamówienia 100zł.
Kod działa w całej Polsce na zakupy z dostawą do domu jak i na odbiór osobisty zakupów w sklepie.

KOD: v7ox1

Kod ważny jest do 16 maja. Wykorzystać go można tylko raz, przy pierwszych zakupach (dla osób posiadających już konto na stronie Tesco - wystarczy założyć nowe na inny adres mailowy)
Aktualizacje społecznościowe
Tesco kody rabatoweTesco Okazje

Grupy

5 Komentarzy
Gdzie i kiedy wpisać ten kod ? Założyłem nowe konto, dodałem zakupy tylko z listy i nie wiem co dalej :c
Zamówiłam zakupy za 100zł! Jutro odbieram w sklepie ok.15.00. Promocja dotyczy też zakupów z odbiorem w sklepie! Teoretycznie powinnam zapłacić 30zł! Zobaczymy jutro!
@Cebularz Kod wpisujesz w momencie kiedy wybierasz formę płatności. Poniżej jest "miejsce na Twój eKod" czy jakoś podobnie.
@Cebularz , dalej musisz wejść w "przegląd całego koszyka", potem "zamów dostawę", następnie wybierz sposób dostawy - termin dostawy do domu lub odbiór osobisty w sklepie, kolejny krok to znów "zamów dostawę", przejdziesz do "szczegółów płatności", wybierasz przelew lub kartę, a poniżej jest "okienko" z pytaniem - posiadasz e-kupon? i jest tam miejsce na wpisanie kodu rabatowego, następnie "użyj kodu" i...gotowe! Powodzenia!
Edytowane przez Moderatora: "@" maj 7. 2015
Odebrałam zamówione zakupy i potwierdzam, że to działa!!! Zapłaciłam 30zł, a zrobiłam zakupy za 100zł, wszystkie z oferty 2 w cenie 1. Gorąco polecam!!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst