Ten kupon został opublikowany ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępny.
Kod rabatowy -20zl MWZ 100zl za napisanie opini ( zestawy LEGO już od 13zl ) - Media expert
691°

Kod rabatowy -20zl MWZ 100zl za napisanie opini ( zestawy LEGO już od 13zl ) - Media expert

-20złMedia Expert Kupony
lip 9. 2021
Myślę że fajna cebula jak ktoś coś chce kupić w media expert za minimum 100 zł, wystarczy że kupimy klocki np. te :
415378.jpg415378.jpgWystawiamy mu opinię i mamy kod -20 zł na wszystko na następne zakupy (wyłączone z promocji są karty podarunkowe)
Na jeden zakup można wystawić jedną opinię, przez okres trwania promocji można uzyskać maksymalnie 5 kodów.
Dostawa do sklepu za darmo.
"Uczestnik zobowiązany jest do wypełnienia formularza dodawania opinii, przyczym niezbędnymi elementami są: imię lub nick, adres e-mail oraz opinia o Produkcie zawierająca conajmniej 150 znaków, a także numer dowodu zakupu (paragon lub faktura) dokumentujący zakupProduktu w sieci elektromarketów Media Expert lub na stronie sklepu internetowegowww.mediaexpert.pl. Opinia o Produkcie musi być zgodna z wymogami opisanymi w ust. 5 poniżej"

"Jeden dokument zakupu tj. paragon/faktura/zamówienie posiadający indywidualny numer upoważniaUczestnika jednorazowo do dodania nie więcej niż 1 opinii o danym Produkcie promocyjnymwidniejącym na tym dokumencie zakupu. W trakcie Promocji jeden Uczestnik może wyrazić (dodać)maksymalnie 5 opinii o Produkcie, pod warunkiem, że dysponuje dowodami zakupu tych Produktóww okresie Promocji. Jeden dowód zakupu Produktu upoważnia do wyrażenia 1 opinii o Produkcie. "
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
34 Komentarze
Prześlij Komentarz