KOD RABATOWY -13% @ Everbuying
430°Zakończono

KOD RABATOWY -13% @ Everbuying

12
lis 4. 2016
Kod można łączyć z punktami EB. W przypadku promocji obniżka przeważnie liczona jest od ceny początkowej.
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Chciałem kupić Xiaomi Roidmi to cena zamiast spaść to jeszcze wzrosła Czyli przy promocjach się nie opłaca.
Autor
ja1261lis 4. 2016

Chciałem kupić Xiaomi Roidmi to cena zamiast spaść to jeszcze wzrosła C …Chciałem kupić Xiaomi Roidmi to cena zamiast spaść to jeszcze wzrosła Czyli przy promocjach się nie opłaca.


Często opłaca się. Zależy od typu promocji i wysokości obniżki.
Edytowane przez: "CebulaZ" lis 4. 2016
Gdzie trzeba wpisać kod ?
Autor
kicek89lis 4. 2016

Gdzie trzeba wpisać kod ?


W koszyku.
Tylko rejestrowane przesyłki, bo nierejestrowane nie dochodzą
Norbert.Kawkalis 4. 2016

Tylko rejestrowane przesyłki, bo nierejestrowane nie dochodzą


Dochodzą wszystkie chyba że ma się listowego złodzieja.

Swoją drogą już wiem czemu większość cen w sklepie wzrosła od wczoraj.
Edytowane przez: "cebulorz" lis 4. 2016
Norbert.Kawkalis 4. 2016

Tylko rejestrowane przesyłki, bo nierejestrowane nie dochodzą

​sratatata.
jak z kupowaniem tam droższych rzeczy np zegarek Garmin Fenix 3?
To są oryginalne rzeczy?
Jeśli chodzi o sam sklep, to na 3 zamówienia; jedno nie dotarło, a jedno nie do końca spełniło moje oczekiwania. Po napisaniu do obsługi klienta, w pierwszym przypadku zwrot pieniążków na PayPala miałem już tego samego dnia, zaś w drugim przypadku zwrócili mi pełną kwotę produktu, przy czym nie musiałem go odsyłać. W przypadku 1 - od momentu otrzymania zwrotu, ten produkt został mi doręczony po kolejnych 3 tygodniach (ale tutaj zawiniła raczej kochana Poczta Polska). Sklep moim zdaniem ok.

Co do samej promocji - działa ona w większości na produkty bez przecen i zniżek. W innym wypadku, te 11% jest odliczane od "ceny podstawowej", gdzie "cena podstawowa" jest wcześniej zawyżana w znacznym stopniu. Trudno znaleźć wtedy coś, co się opłaci kupić z tym rabatem.
Edytowane przez: "Xerphis" lis 7. 2016
Xerphislis 7. 2016

Jeśli chodzi o sam sklep, to na 3 zamówienia; jedno nie dotarło, a jedno ni …Jeśli chodzi o sam sklep, to na 3 zamówienia; jedno nie dotarło, a jedno nie do końca spełniło moje oczekiwania. Po napisaniu do obsługi klienta, w pierwszym przypadku zwrot pieniążków na PayPala miałem już tego samego dnia, zaś w drugim przypadku zwrócili mi pełną kwotę produktu, przy czym nie musiałem go odsyłać. W przypadku 1 - od momentu otrzymania zwrotu, ten produkt został mi doręczony po kolejnych 3 tygodniach (ale tutaj zawiniła raczej kochana Poczta Polska). Sklep moim zdaniem ok.Co do samej promocji - działa ona w większości na produkty bez przecen i zniżek. W innym wypadku, te 11% jest odliczane od "ceny podstawowej", gdzie "cena podstawowa" jest wcześniej zawyżana w znacznym stopniu. Trudno znaleźć wtedy coś, co się opłaci kupić z tym rabatem.


No tak ale czy były to produkty o wartości zbliżonej do $500?
Jak udowodniłeś w 2 przypadku niezgodność produktu?

KonradDlis 8. 2016

No tak ale czy były to produkty o wartości zbliżonej do $500?Jak ud …No tak ale czy były to produkty o wartości zbliżonej do $500?Jak udowodniłeś w 2 przypadku niezgodność produktu?


Najdroższy produkt kosztował mnie tam ok. 160$.
W tym drugim przypadku było tak, że po otrzymaniu zamówienia, dodałem negatywną opinię o produkcie (drobny sprzęt elektroniczny), w którym napisałem, że sprzęt prawdopodobnie nie działa tak jak powinien. Nie wysyłałem żadnych zdjęć, czy filmików. Następnie z tej mojej wypowiedzi obsługa klienta zrobiła z tego coś w rodzaju zgłoszenia reklamacyjnego i zwrócili mi kwotę zakupu. Być może chodziło o nieznaczną kwotę zakupu, albo mieli więcej zgłoszeń dot. tego produktu - nie wiem czy działa to podobnie przy każdym zamówieniu.
Edytowane przez: "Xerphis" lis 8. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy