Kod na darmową dostawę IBOOD
126°Zakończono

Kod na darmową dostawę IBOOD

Darmowa dostawaDarmowa
IBood okazja
8
lis 17. 2017
Nie wiem czy jednorazowy czy wielokrotnego użycia.
Aktualizacje społecznościowe
IBood okazjaIBood Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
nawet darmowe dostawy nie ratują tego serwisu
8 Komentarzy
nawet darmowe dostawy nie ratują tego serwisu
a kod nie jest unikalny przypisany do konta?
Tomtomy się opłacało tam kupować, nawet żeby sprzedać z tego co wiem:P się czekało pół roku na promke:D
Szkoda, ze dopiero teraz. 30zl za zlodziejską przesyłkę to duzo, ale ja tam na ten serwis nie narzekam. Już nie raz dorwalem sporo tańsze produkty. Ostatnio sprzedawali żarówki 10szt. Philipsa, a na Alledrogo za te pieniądze mozna kupić tylko 1szt. Połowe wykorzystalem, połowę sprzedałem.
Ode mnie +
Edytowane przez: "mloody" lis 17. 2017
mloodylis 17. 2017

Szkoda, ze dopiero teraz. 30zl za zlodziejską przesyłkę to duzo, ale ja ta …Szkoda, ze dopiero teraz. 30zl za zlodziejską przesyłkę to duzo, ale ja tam na ten serwis nie narzekam. Już nie raz dorwalem sporo tańsze produkty. Ostatnio sprzedawali żarówki 10szt. Philipsa, a na Alledrogo za te pieniądze mozna kupić tylko 1szt. Połowe wykorzystalem, połowę sprzedałem.Ode mnie +

Co teraz warto kupić?
bialkolis 17. 2017

Tomtomy się opłacało tam kupować, nawet żeby sprzedać z tego co wiem:P się …Tomtomy się opłacało tam kupować, nawet żeby sprzedać z tego co wiem:P się czekało pół roku na promke:D

Co teraz polecasz?
RafaRavlis 17. 2017

Co teraz warto kupić?

Teraz nie wiem. Nie sprawdzałem. Lookne po pracy. 😁
Z kodami mają tak sprytnie zrobione, że jak nie zadziała za pierwszym razem - a tak dzieje się w większości wypadków (jakiś błąd) - to nie masz już drugiej szansy. Miałem kody od nich i nie zadziałały. Obsługa twierdzi, że niestety, nastąpiła próba wykorzystania kodu, co powoduje, że jest nieważny. Fakt, że kod nie zadziałał jest nieistotny ;-)
Do kompletu mało konkretne opisy z błędami po polsku, brak szczegółów, niedopracowane oferty, z których się wycofują. Najlepiej działają chyba w Holandii, tam często są eksperci na forum i kultura obsługi inna.
Edytowane przez: "propper" lis 17. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst