Kod 5% na kategorię RC
129°Zakończono

Kod 5% na kategorię RC

7
wrz 14. 2017
Kod obniżający wartość zakupów o 5% w kategorii RC TOYS. Łączy się z punktami.
Aktualizacje społecznościowe
TOMTOP kody rabatoweTOMTOP Okazje

Grupy

7 Komentarzy
Za wrzucanie okazji z Tomtop, powinien być ban 😜
kovwrz 14. 2017

Za wrzucanie okazji z Tomtop, powinien być ban 😜


Nie ma co przesadzać. Zamawiam i nie mam jak do tej pory problemu z nimi. Fakt komunikacja nie istnieje ale nie jest tak źle żeby ich skreślić

Polecam zakup baterii. 5% rabatu i 5,40$ za nowe konto daje niezłą okazję. Np. baterie do WLtoys 12428 wychodzą w ten sposób przy zakupie 3 szt. 17,10$ co jest bardzo dobrą ceną.
Edytowane przez: "Damiano78" wrz 14. 2017
Kupiłem tam drona za 3 klocki i jestem zadowolony z obslugi. Mega szybka wysylka. Odpisuja na chacie tylko rano trzeba pisac. Platnosc paypalem obowiazkowa w razie problemow.
skad minusy - dodatkowe 5% zawsze cieszy. Moje statystyki z tomtop 2 doszly na 2 zamowione
Ani razu nie pisałem do nich, nie sprawdzam przesyłek - wszystkie dochodzą, wcześniej, później.. Wyślą na 2dzień po zakupie, 3 tygodnie później - ale dochodzą. Taki urok tego sklepu, w razie problemów paypal.
Ta, pb 20k poginęł, 0 kontaktu z nimi, opisuję sprawę na live chatcie, a oni się rozłączają... Nawet na spór na paypalu nie odpowiadają, co jest dla mnie w sumie korzystne.
U mnie Paypal zamknal spor, bo wyslali do nich tracking, ze paczka dostarczona. Co z tego, ze tracking dot. nie mojej paczki i byl z California USA 😳I teraz bujaj konika o 300€
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst