23°
Zakończono
8 Komentarzy

uwaga tym którzy zamówią i płacą kartą. Jesli nie uda wam się zamówić jedzenia po wykonaniu płatności to później czeka się 14dni roboczych na zwrot tak ze uważajcie bo ja próbowałem zamówić jedzenie 3 razy bo były błędy i 3 płatności poszły na marne.

AutorPepper

Kod wchodzi także poprzez stronę mobilną mobile.pizzaportal.pl/


@sebcio93 To na ile pieniądze są zablokowane to nie wina Pizzaportal, tylko banku. U mnie taka blokada pieniędzy (nie pobierają ich wtedy!) trwa 7 dni kalendarzowych.

@Kaban nie pobierają ale skoro zamówienie jest nie realizowane to powinno być automatycznie zwracane. Przy wpisywaniu kodu akceptuje go a po zapłaceniu wyskakuje błąd że zły kod.. więc co to za logika.

AutorPepper

@sebcio93 Zadzwoń do nich. Gdy miałem taki problem, wygenerowali mi dodatkowy kod, który zadziałał także nas normalnej stronie.

Pierwsze zamówienie zostało odrzucone z monitem: "kod został już wykorzystany wiele razy" ale hai$ został oczywiście pobrany.
Drugie zamówienie przeszło (kod otrzymałem z BOK-u infolinii pizzaportal).
Kod z infolinii działa wszędzie

@Kaban Podany przez Ciebie kod: TCUWDRK jest kodem wczorajszym Portal "pizzaportal" zwyczajnie gubi się we własnej promocji

zgłosiłem na infolinii błąd na stronie, ponoć poprawią Go

dostałem informacje na infolinii że akcja promocyjna się skończyła ale że kod jeszcze jest widoczny to dostałem dla siebie nowy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst
  Podobne kupony
  1. 271°Spring Box w KFC Dostawa w cenie 21,03zł
  2. 148°Zwrot 3.5zł za zakup Rice&More [email protected] -3,50zł
  3. 428°H&M 15%rabatu i darmowa dostawa -15%
  4. 353°Adidas - 50% zniżki podczas wyprzedaży -50%
  5. 261°Wyprzedaż z rabatami do -50% @ Reebok
  6. 224°UberEats 3x -15zł -15zł