Kaspersky - Kupony

Kaspersky kod rabatowy

1 gorąca okazja

Kupony i kod rabatowy od Kaspersky w wrzesień 2020

-25%
-25%
Kupon rabatowy 25% na Kaspersky Total Security
05/06/2019
Cześć Pepperki! Dzisiaj kupowałem subskrypcję Kasperskiego i znalazłem w sieci kupon rabatowy na pakiet Total Security dzięki któremu zaoszczędzimy 25% ceny wyjściowej. Dzięki tem… Czytaj dalej
.Adam

Nudzisz się i przeglądasz cudze wpisy. Obrażasz mnie i do tego straszysz! Hahaha, nie wiesz z kim piszesz a traktujesz każdego jak idiotę! Gratuluję Ci tupetu bo tupecik może już masz! ;)

JarooS

Misiu mój słodki nie będę Cię kopać bo nie wypada. Nie wnosisz nic sensownego do dyskusji więc... idź w pokoju, byle szybko. P. S. Przejrzałam Twoje wpisy na tym portalu i widzę, że zadyma to Twoja domena. Ja już skończyłem z Tobą rozmawiać.

.Adam

Masz kolego jakieś deficyty? Co to za bzdurna argumentacja. Piszesz publicznie więc postaraj się!

JarooS

Za to Ty jesteś doświadczonym pepperowiczem. Przyganiał kocioł garnkowi (lol) (lol) (lol)

.Adam

Nie spinaj się tak. Nie spinaj się tak. Licencja na Kaspersky na dwa stanowiska niezależne od platformy np. srindows 10 i srandroid na rok kosztuje max 70 PLN więc oferta bardzo słaba. Takie okazje wykorzystuj sam albo poleć swoim znajomym za co na pewno podziękują ci jak my wszyscy dziękujemy.

-50%
-50%
Kaspersky Total Security
26/11/2018
Z okazji BF 50% zniżki na nowe licencje programu Kaspersky Total Security. O samym programie nie ma co pisać, jeden z najlepszych antywirusów, cały czas w czołówce testów antywirus… Czytaj dalej
matrixluk

No właśnie, to bardziej wojny miedzy korporacjami. Symantecowi oberwało się od Googla, za sprzedawanie na lewo i prawo certyfikatów SSL bez sprawdzania (co bardzo dobrze zrobił Google w tym wypadku). https://www.crn.pl/aktualnosci/symantec-zmuszony-do-sprzedazy Automatycznie spadło zaufanie do produktów Symanteca, więc nagonka na Kasperskiego , moim zdaniem to zagranie czysto polityczno-biznesowe, aby Kasperski nie wybił się za bardzo do przodu. Trzeba było mu podciąć skrzydła aferą :P Po za tym Kasperski udostępnił źródła programu, więc można przejrzeć;)... ale każdy będzie wierzył w to co sam uważa:) https://www.spidersweb.pl/2017/10/kaspersky-kod-zrodlowy.html pozdrawiam:)

Mariohyper

Może eset jest lepszy, nie wiem. Wiem że Kaspersky zawsze był w czołówce. Koniec tematu.

Exsilium

Najwyżej oceniany to przez lata był Eset, kto Kasperskiego oceniał najlepiej i w jakich latach?

Mariohyper

Najwyżej oceniany program antywirusowy od chyba zawsze, do tego nadal na rynku i ma się dobrze. Gdyby były przedstawione prawdziwe dowody na to szpiegowanie, penwie by tak nie było.

matrixluk

he he w sumie można i tak (y) Używam Kasperskiego bo znają się na rzeczy, moim zdaniem mają jednych z lepszych specjalistów:) A co do zbierania danych to riposta apropo nagonki że Kasperski zbiera dane, może i zbiera, a tamci nie?:D ... No właśnie, więc co za różnica.

50zł
50zł
50 złotych rabatu na KASPERSKY TOTAL SECURITY
07/01/2017
"Kup Kacpersky Total Security z rabatem 50 złotych i odbierz Kaspersky Total Security (1 urządzenie) na 3 miesiące gratis". Ważne do 06.01.2017. Brak MWZ.
00 Komentarzy

Najnowsze Kupony Kaspersky:

ZniżkaKaspersky Szczegóły ZniżkiWygasa
25%Kupon rabatowy 25% na Kaspersky Total Security5/06/2019
50%Kaspersky Total Security22/11/2018
50zł50 złotych rabatu na KASPERSKY TOTAL SECURITY24/12/2016