Karty podarunkowe m.in amazon, allegro do 10% taniej w aplikacji recharge.com

Najlepsze komentarze
72 Komentarze
Prześlij Komentarz
kwi 10. 2022
Wykorzystując kod na pierwsze zakupy w aplikacji recharge.com otrzymujemy rabat w wysokości 10% wybranej karty podarunkowej. Zakupy w większości objęte są prowizją pośrednika więc wielkość obniżki będzie mniejsza niż 10%. Dlatego bardziej opłacalny będzie wybór kart o wyższym nominale.
Przykładowo
karta amazon.pl 200zł po obniżce wyniesie 188zł
karta amazon.de 100eur - 426zł
karty podarunkowe allegro 50zł - 45zł (pośrednik na razie nie nalicza prowizji dla kart allegro)

Strona oferuje karty z całego świata. Wydaje się być wiarygodna. Sam dokonałem zakupu kilku kart na amazon, które przyszły natychmiast po zakupie. Okazja podpatrzona na mydealz.de

Edit:
Dla kart allegro ważne są warunki:

  • W jednej płatności możesz wykorzystać tylko jeden kod, przy czym płatność może obejmować zakupy wielu produktów od wielu sprzedających.
  • Kod możesz wykorzystać tylko jeden raz. Jeżeli wartość płatności jest niższa, niż wartość nominalna Kodu, nie wydajemy reszty w gotówce. Pozostała wartość Kodu nie może zostać wykorzystana w okresie jej ważności i nie podlega zwrotowi.
  • "Możesz kilkukrotnie wykorzystać kartę podarunkową. Z tym, że niewykorzystana kwota, tzw. kwota reszty, zostanie zwrócona w postaci nowej karty podarunkowej i zostanie przypisana do konta Allegro użytkownika, na którym dokonano zakupu z użyciem pierwszej karty podarunkowej.
    Niewykorzystana kwota reszty, będzie zwracana do pełnego wykorzystania wszystkich środków z pierwotnej karty lub do upływu terminu jej ważności"

Kody amazonu udało mi się wykorzystać do opłaconego ale nie wysłanego jeszcze kindle. Liczę na zwrot części pobranej kwoty przez amazon
Edit: amazon zwrócił 400zł na konto po wysłaniu kindla. Zaoszczędzone paręnaście złotych. Muszę jednak liczyć się z tym, że w przypadku zwrotu przedmiotu, pieniądze nie wrócą do banku tylko zostaną na koncie amazonu.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
72 Komentarze
Prześlij Komentarz