Niestety, ten kupon już wygasł
karta na 5% rabatu w Biedronkach w Rumi
170° Zakończono

karta na 5% rabatu w Biedronkach w Rumi

-5%Biedronka gazetka
20
lut 26. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Z powodu remontu sklepu przy ulicy Grunwaldzkiej 8 w Rumi, w tymże sklepie można otrzymać kartę rabatową 5% na zakupy w sklepach Biedronka w Rumi:
Sobieskiego 14a (Galeria Rumia)
Starowiejska 13
Kosynierów 55

Info ze strony: tymczasemwrumi.pl

Niestety, osobiście nie widziałem takiej karty, więc więcej nie napiszę... Postaram się dzisiaj podjechać i zbadać temat. Głównie chodzi o tą gwiazdkę na karcie....

Edit:
Byłem, kartę pobrałem. Jest wielokrotnego użytku, więc wstawiam foto.
142481.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka gazetkaBiedronka Okazje
20 Komentarzy
Shame on you Biedronka! Rumi przez jedno "i"!
Avatar
Usunięty75435
Pytanie czy warto jechać te 400 km? U Was prawie zawsze korki:).
Usunięty7543526/02/2019 09:51

Pytanie czy warto jechać te 400 km? U Was prawie zawsze korki:).


Tylko w trakcie sezonu. Teraz serdecznie zapraszamy (jakby naprawdę było co tu zobaczyć :p)
Rumia jest znana z McDonald's i KFC na trasie na półwysep oraz jak ktoś słusznie zauważył z korków. Na szczęście głównie w sezonie.
Z tej karty najwazniejszy jest kod EAN umieszczony po drugiej stronie. Znając ten ciąg cyferek możemy sobie wygenerować kreskowy do skanera lub podawać go pani kasjerce. To co jest na zdjęciu okazji warte jest tyle, ile papier na którym zostało wydrukowane.
@Balamutnik gwiazdka zapewne dotyczy alkoholi, artykułów tytoniowych (produkty niskomarzowe) i produktow do żywienia początkowego dzieci (ustawowy zakaz promocji na tego typu produkty)
Paanie, ale aż do Rumunii po rabat 5% mie będę jechał.
U mnie rozdawali podobne karty kiedy remontowali moja Biedre, i do najbliższej mieliśmy 20 km. Wtedy dostaliśmy rabat 5 % - chyba na paliwo (o ile ktoś jeździ na gaz i robił duże zakupy w Biedrze 😃)
Zróbcie wrzutke foto lub zrzut ekranu kodu kreskowego
MikeePl26/02/2019 09:52

Tylko w trakcie sezonu. Teraz serdecznie zapraszamy (jakby naprawdę było c …Tylko w trakcie sezonu. Teraz serdecznie zapraszamy (jakby naprawdę było co tu zobaczyć :p)


Można się wybrać na wycieczkę rowerową z Rumi do Helu Uwielbiam ten fragment trasy, gdzie jest widok z góry na zatokę, tuż przed samym zjazdem do Pucka. Bardzo polecam
Wincent_Kot26/02/2019 13:25

Można się wybrać na wycieczkę rowerową z Rumi do Helu Uwielbiam ten frag …Można się wybrać na wycieczkę rowerową z Rumi do Helu Uwielbiam ten fragment trasy, gdzie jest widok z góry na zatokę, tuż przed samym zjazdem do Pucka. Bardzo polecam


Prawda tylko zauważ że Rumia w tej historii występuje tylko w roli krótkiego początku jazdy
MikeePl8 min

Prawda tylko zauważ że Rumia w tej historii występuje tylko w roli kr …Prawda tylko zauważ że Rumia w tej historii występuje tylko w roli krótkiego początku jazdy


Lub końca, a może nawet początku i końca
StefanMucha26/02/2019 10:04

Z tej karty najwazniejszy jest kod EAN umieszczony po drugiej stronie. …Z tej karty najwazniejszy jest kod EAN umieszczony po drugiej stronie. Znając ten ciąg cyferek możemy sobie wygenerować kreskowy do skanera lub podawać go pani kasjerce. To co jest na zdjęciu okazji warte jest tyle, ile papier na którym zostało wydrukowane.


Mówisz i masz. Edytowałem treść wstawki.
Edytowane przez: "Balamutnik" lut 26. 2019
g68397757 g, 43 min

@Balamutnik gwiazdka zapewne dotyczy alkoholi, artykułów tytoniowych ( …@Balamutnik gwiazdka zapewne dotyczy alkoholi, artykułów tytoniowych (produkty niskomarzowe) i produktow do żywienia początkowego dzieci (ustawowy zakaz promocji na tego typu produkty)


Miałeś rację, dzięki
Balamutnik1 g, 59 min

Mówisz i masz. Edytowałem treść wstawki.Mi to do pchania karuzeli. Nie będę jechał 400km żeby zakupy z 5%rabatem zrobić.
Ale miejscowi skorzystają.
g683977526/02/2019 10:05

@Balamutnik gwiazdka zapewne dotyczy alkoholi, artykułów tytoniowych ( …@Balamutnik gwiazdka zapewne dotyczy alkoholi, artykułów tytoniowych (produkty niskomarzowe) i produktow do żywienia początkowego dzieci (ustawowy zakaz promocji na tego typu produkty)


Zawsze mnie ciekawiło w wyłączeniach umieszczanie punktu o żywieniu początkowym niemowląt. O co konkretnie chodzi ?
Max 500 zł jednorazowo.. To ile trzeba mieć na paragonie, aby osiągnąć ten limit? :P
Już wiem 10k..
Edytowane przez: "lukaa" lut 27. 2019
lukaa4 min

Max 500 zł jednorazowo.. To ile trzeba mieć na paragonie, aby osiągnąć …Max 500 zł jednorazowo.. To ile trzeba mieć na paragonie, aby osiągnąć ten limit? :P Już wiem 10k..


Nie.
Kwota jednorazowych zakupów 500zł czyli otrzymasz rabat max 25zł
Edytowane przez: "ISSP" lut 27. 2019
Aha, no tak. Słaba jakość zdjęcia :P
promoholik7 g, 45 min

Zawsze mnie ciekawiło w wyłączeniach umieszczanie punktu o żywieniu poc …Zawsze mnie ciekawiło w wyłączeniach umieszczanie punktu o żywieniu początkowym niemowląt. O co konkretnie chodzi ?


Głównie o mleko "1" - nie można promować innego sposobu odżywiania w pierwszych miesiącach życia dziecka jak mlekiem matki. I ma to sens.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst