Karmy dla zwierząt oraz wybrane jogurty taniej o -20% @ Biedronka
41°Zakończono

Karmy dla zwierząt oraz wybrane jogurty taniej o -20% @ Biedronka

Pepper 4
Pepper
sty 7. 2016
W ramach Mega Rabatów tym razem coś także dla waszych czworonożnych pupili. Wszystkie karmy dla zwierząt kupicie teraz taniej o 20%.
W ofercie znajdziecie zarówno marki własne, jak i produkty znanych od dawna marek: Pedigree, Whiskas.

A dla was coś lekkiego po swiąteczno-noworocznych daniach. Tym razem wybrane jogurty kupicie taniej o 20%.

Promocja potrwa do najbliższej środy, tj. do 13.01.2016.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka gazetkaBiedronka Okazje

Grupy

4 Komentarze
Tylko miecho
idealna promocja aby pomóc zwierzynie wolno żyjącej tudzież pomóc zwierzakom w schroniskach

@mmxv no właśnie w schroniskach kręcą nosem na marketowe karmy. Owszem przyjmą, ale wolą dostać mniej, a markowej. Powodem jest to, że dużo psów w schroniskach jest schorowana lub stara, wymagają specjalnej diety i po prostu nie poradzą sobie z tym co jest w tych popularnych karmach.
W sumie się nie dziwię, bo jak przeczytasz skład to okazuję się, że tam mięsa 3% i produktów odzwierzęcych (MOM) i trochę warzyw jest a resztę czymś wypełnić trzeba.
@wordlord przecież stare i schorowane zwierzęta w schroniskach idą do uśpienia. Niestety brutalna ale prawda. Schroniska nie są z gumy a zwierząt przybywa.
Faktycznie w tej karmie jest ok. 4 % produktów pochodzenia zwierzęcego ale hej ...specjalistyczna kara kosztuje majątek (niestety).

Schronisko dla zwierząt to taka dżungla i panuje tam prawo dżungli - przetrwają najsilniejsze jednostki. Przy takim współczynniku in/out (przyjęcia/adopcje) w schroniskach nie ma specjalnie wyboru.

Zmienić sytuację może rząd jedną ustawą - obowiązkowe (fundowane z budżetu) sterylizacje/kastracje psów/kotów nie hodowlanych. Problem schronisk tudzież tragedii zwierząt zniknie w ciągu kilku lat.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst