Niestety, ten kupon już wygasł
HelloBody JESTEŚ TEGO WARTA - Zestaw dla wymagającej cery
25° Zakończono

HelloBody JESTEŚ TEGO WARTA - Zestaw dla wymagającej cery

-50%
11
lis 10.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bogate w składniki rewitalizujące produkty zestawu pomogą głęboko odżywić Twoją skórę, a także rozpieszczą ją dużą dawką nawilżenia. To idealne połączenie dla suchej, wymagającej skóry – dla niezliczonych, relaksujących chwil “tylko dla siebie”.

Produkty nietestowane na zwierzętach
Bez parabenów – Mikroplastiku


Bezpłatna wysyłka od 200 zł,
17,00 zł przy mniejszej kwocie
Kod pochodzi ze story na instagram.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
Hello body świetne składniki. Polecam najbardziej piankę do twarzy. Dobrze by było wpisać to w nazwie, może ktoś ma #tag taki.
Nie bardzo wiem jak się dodaje tagi.
crdth10/11/2019 13:04

Nie bardzo wiem jak się dodaje tagi.


Chodzi mi o to że gdy w tytule dodasz Hellobody, ktoś kto ma to słowo na tagu który śledzi otrzyma powiadomienie.
Zrobione
Hello body drogeryjny sprzedawany za gruby 💲
Warto taki zestaw na prezent? Nie znam sie ale 315 za kosmetyki to chyba sporo.
ILikeCookiz10/11/2019 14:38

Warto taki zestaw na prezent? Nie znam sie ale 315 za kosmetyki to chyba …Warto taki zestaw na prezent? Nie znam sie ale 315 za kosmetyki to chyba sporo.


Wcale nie tak sporo, niektóre kremy małe kosztują 300-400zl w drogeriach. To czy działają czy nie to nie wiem bo to nie moja brocha
Kosmetyki promowane przez „gwiazdki” na instagramie . Ciekawe czyj ten kod NATHGLAM -(Natalia Siwiec?)

Nabijanie dla niej kasy
Sentyment310/11/2019 15:43

Kosmetyki promowane przez „gwiazdki” na instagramie . Ciekawe czyj ten kod …Kosmetyki promowane przez „gwiazdki” na instagramie . Ciekawe czyj ten kod NATHGLAM -(Natalia Siwiec?) Nabijanie dla niej kasy


A co za różnica, lepiej zapłacić pełną kwotę by się gwiazdka nie nachapała? Kosmetyki podobno super, moja Pani bardzo chwaliła więc taki kod to fajna sprawa.
Wrzuciłam kupon droższego kremu. Efekt? Masa oburzonych ludzi którzy, którzy narzekają i obrzucają błotem, że drogo, że coś nie tak. Wrzuciłam kupon na droższe ubrania, to samo - w dodatku został usunięty z portalu, bo ludzie oznaczali jako spam. Co z wami? Czy ktoś was zmusza do kupowania tego? Czy to portal, dla ludzi którzy szukają tylko biedro-promocji, są pełni jadu i na wszystko narzekają? Usuwam ten kupon i przestaję korzystać z tego portalu, szkoda nerwów i szkoda czasu na wrzucanie czegokolwiek.
crdth10/11/2019 18:52

Wrzuciłam kupon droższego kremu. Efekt? Masa oburzonych ludzi którzy, kt …Wrzuciłam kupon droższego kremu. Efekt? Masa oburzonych ludzi którzy, którzy narzekają i obrzucają błotem, że drogo, że coś nie tak. Wrzuciłam kupon na droższe ubrania, to samo - w dodatku został usunięty z portalu, bo ludzie oznaczali jako spam. Co z wami? Czy ktoś was zmusza do kupowania tego? Czy to portal, dla ludzi którzy szukają tylko biedro-promocji, są pełni jadu i na wszystko narzekają? Usuwam ten kupon i przestaję korzystać z tego portalu, szkoda nerwów i szkoda czasu na wrzucanie czegokolwiek.


Musisz zacząć wrzucać latarki, pizzy mrożone z biedry i maskotki za 99centow
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst