iPhone 6 za 959 złotych. Kupon  do aktywacji w aplikacji Carrefour.
187°Zakończono

iPhone 6 za 959 złotych. Kupon do aktywacji w aplikacji Carrefour.

50
kwi 5. 2018
80018-n8eFz.jpgW aplikacji Carrefour kupon (kupony) do aktywacji na telefon iPhone 6 ,4,7" , 16GB pamięci więc na dzisiejsze czasy szału nie ma cena 959 złotych taka sama cena z kuponem na iPad air ,telefon refurbished czyli przygotowany powtórnie do sprzedaży.
Gazetka obowiązuje do 14 kwietnia.
Pewnie będzie zimno ale może komuś się przyda.
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour gazetkaCarrefour Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Nie warto.
Warto kupić conajmniej 6s. Live Photos i 3d touch robi różnice
50 Komentarzy
Czy warto kupić taki telefon ?
Niech każdy zdecyduje sam,można przeczytać artykuł :

komputerswiat.pl/art…spx
Nie warto.
Nie warto bo ma 16gb.
16 gb to za mało, mam IP SE i mam zajęte 12 gb a nie robię zdjęć filmików i mam tylko kilka aplikacji. Do tego nawet jak na IP ma słabe parametry, 1 gb ramu na IOS już nie wystarczy raczej. No i nie jest to nowy tel tylko refub.
Warto kupić conajmniej 6s. Live Photos i 3d touch robi różnice
sarinekkwi 5. 2018

Warto kupić conajmniej 6s. Live Photos i 3d touch robi różnice


Szczególnie to drugie w 2018.
Dodaj też że refurbished czyli ze zwrotu do serwisu więc nie jest to nowa sztuka w folii Ok nie doczytałem już widze ze jest w opise
Edytowane przez: "krism88" kwi 5. 2018
sarinekkwi 5. 2018

Warto kupić conajmniej 6s. Live Photos i 3d touch robi różnice
Livephotos i 3d touch to bajery których się praktycznie nie używa, ale warto 6s brać dla 2gb ramu. Ta różnica w przeciwieństwie do nikomu niepotrzebnych bzdetów robi faktyczną różnicę w użytkowaniu telefonu.
Avatar
Usunięty44253
penkwi 5. 2018

Livephotos i 3d touch to bajery których się praktycznie nie używa, ale wa …Livephotos i 3d touch to bajery których się praktycznie nie używa, ale warto 6s brać dla 2gb ramu. Ta różnica w przeciwieństwie do nikomu niepotrzebnych bzdetów robi faktyczną różnicę w użytkowaniu telefonu.Ja bardzo dużo używam 3DT do obsługi kursora w tekście w komunikatorach no i przede wszystkim do szybkiego przełączania między aplikacjami.


Sniperkwi 5. 2018

16 gb to za mało, mam IP SE i mam zajęte 12 gb a nie robię zdjęć filmików …16 gb to za mało, mam IP SE i mam zajęte 12 gb a nie robię zdjęć filmików i mam tylko kilka aplikacji. Do tego nawet jak na IP ma słabe parametry, 1 gb ramu na IOS już nie wystarczy raczej. No i nie jest to nowy tel tylko refub.


16GB to za mało DLA CIEBIE. Są osoby dla których to jest głównie telefon a nie dysk przenośny. Streaming Spotify, zdjęcia w iCloud (50GB za 4zł/msc) i nawet coś tam wgrasz (nie mówię o grach po 2GB, do gier lepsza konsola).


Jeśli mają tego samego dostawcę to jest to telefon odnowiony przez firmę Selfo a nie Apple, gwarancja jest dostawcy 24miesiące od dnia zakupu a nie Apple od dnia aktywacji.
Edytowane przez: "Usunięty44253" kwi 5. 2018
Sprzęt już kompletnie nieopłacalny, muli tragicznie, a na IOS 11 zaczyna się tragedia, następna aktualizacja ubije tej sprzęt. Szczerze nie polecam.
Tak jak wyżej kolega napisał, minimum to 6s.
Edytowane przez: "Octopus" kwi 5. 2018
4 letni sprzęt, 1000 zł....

Wolę mi5
Sniperkwi 5. 2018

16 gb to za mało, mam IP SE i mam zajęte 12 gb a nie robię zdjęć filmików …16 gb to za mało, mam IP SE i mam zajęte 12 gb a nie robię zdjęć filmików i mam tylko kilka aplikacji. Do tego nawet jak na IP ma słabe parametry, 1 gb ramu na IOS już nie wystarczy raczej. No i nie jest to nowy tel tylko refub.Mam 5S z 16GB, robię dużo zdjęć (aktualnie 2250szt w telefonie), mam zainstalowanych i używam stale większość z 28 aplikacji. Tak więc nie siej defetyzmu kolego.
ogulinkwi 5. 2018

Mam 5S z 16GB, robię dużo zdjęć (aktualnie 2250szt w telefonie), mam zai …Mam 5S z 16GB, robię dużo zdjęć (aktualnie 2250szt w telefonie), mam zainstalowanych i używam stale większość z 28 aplikacji. Tak więc nie siej defetyzmu kolego.


A jak bateria ?? Trzyma dobrze, nie muli się po aktualizacji ??
Jak na 4-ro letni egzemplarz to bardzo dobrze. Wytrzymuje cały dzień (nie mylić z dobą).
dla samego fejmu warto
O ile nie lubię produktów tej marki, to jestem pod wrażeniem że coś takiego z 1GB RAM i baterią 1810mAh jakoś sensownie działa. W Androidzie raczej nie do pomyślenia. Inna sprawa że za te parametry cena jest mocno zawyżona.
Podobno iphone to synonim słoika w Warszawie
ja mam Iphone 16 GB mam 1700 zdjęć i 1 sezon serialu z netflixa pobrany, oczywiście w gry nie gram to mam podstawowe aplikacje do pracy także polecam
penkwi 5. 2018

Livephotos i 3d touch to bajery których się praktycznie nie używa, ale wa …Livephotos i 3d touch to bajery których się praktycznie nie używa, ale warto 6s brać dla 2gb ramu. Ta różnica w przeciwieństwie do nikomu niepotrzebnych bzdetów robi faktyczną różnicę w użytkowaniu telefonu.


3d touch to bardzo fajny bajer i żałuję, że Android nie posiada czegoś równie dobrego.
Usunięty44253kwi 5.

Ja bardzo dużo używam 3DT do obsługi kursora w tekście w komunikatorach no …Ja bardzo dużo używam 3DT do obsługi kursora w tekście w komunikatorach no i przede wszystkim do szybkiego przełączania między aplikacjami. 16GB to za mało DLA CIEBIE. Są osoby dla których to jest głównie telefon a nie dysk przenośny. Streaming Spotify, zdjęcia w iCloud (50GB za 4zł/msc) i nawet coś tam wgrasz (nie mówię o grach po 2GB, do gier lepsza konsola).Jeśli mają tego samego dostawcę to jest to telefon odnowiony przez firmę Selfo a nie Apple, gwarancja jest dostawcy 24miesiące od dnia zakupu a nie Apple od dnia aktywacji.


16GB to po prostu mało i tyle. Po co się sprzeczać i kłócić o rzeczy oczywiste? Z miesiąca na miesiąc rozmiar aplikacji rośnie. Równie system. Miejsce nie rośnie.
Spotify? Okej. A co jeśli chcemy wyjechać zagranicę? Trzeba ściągnąć muzykę do offline. Jak to zrobisz nie mając miejsca?
iCloud? Super. A jeśli wyjedziesz i zabraknie ci miejsca na zrobienie zdjęć z wycieczki?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst