Niestety, ten kupon już wygasł
Zestawienie kodów rabatowych na hulajnogi TIER w aplikacjach FREENOW oraz TIER; Warszawa, Kraków, Trójmiasto; hulajnoga elektryczna;
375° Zakończono

Zestawienie kodów rabatowych na hulajnogi TIER w aplikacjach FREENOW oraz TIER; Warszawa, Kraków, Trójmiasto; hulajnoga elektryczna;

-50%FREE NOW Kupony
sie 4. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

EDIT:
Kody zniżkowe w aplikacji FreeNow:
dzięki uprzejmości @pomidorek polecam najpierw wprowadzić kod promocyjny: POLAND21, który uprawnia do 50% zniżki na 21 przejazdów o max wartości zniżki 22zł, ważne do 31 sierpnia 2021, a pod koniec sierpnia (najlepiej ostatniego dnia) dodać kolejny kod promocyjny MIGUSIEM, który również daje 50% zniżki, ale na 10 przejazdów o max. wartości zniżki 5zł, ważna przez 14 dni od daty wpisania.
Oczywiście można również uzyskać zniżkę 10zł za polecenie znajomemu.

Kody zniżkowe w aplikacji TIER:
można skorzystać z kodu rabatowego TIERPL lub TIERPOLSKA uprawniającego do 2 darmowych odblokowań i 40 minut jazdy.
Z racji wprowadzenie hulajnóg TIER w Warszawie można skorzystać z kodu rabatowego TIERWARSZAWA dla nowych użytkowników na 2 darmowe odblokowania i 20 minut jazdy do 30 września 2021 roku: Link do okazji.
Można również uzyskać zniżkę za polecenie znajomemu - 2 darmowe odblokowania i 16 minut jazdy.

Koszt za odblokowanie hulajnogi wynosi 2,50 zł, każda minuta jazdy 45 groszy (bez promocji), po rabacie 50% wychodzi 1,25 zł za odblokowanie i 23 gr/min jazdy.

Jestem po pierwszej jeździe.
W porównaniu do hulajnóg Bolta (darmowe odblokowanie i 20 gr/min w wybranych miastach) nie jest to cena rewelacyjna, aczkolwiek hulajnogi Bolta są ciężko dostępne / często uszkodzone, więc TIER stanowi ciekawą alternatywę. Dodatkowo komfort jazdy na TIERach jest o niebo lepszy. Podwójny amortyzator łagodzący wszelkie nierówności, wyższa kierownica z uchwytem do ładowania indukcyjnego na smartfon, podwójny hamulec (przód, tył), cyfrowy licznik prędkości i solidniejsza konstrukcja. Mam wrażenie że szybciej też przyspieszają, ogólnie polecam.
Aktualizacje społecznościowe
27 Komentarzy
Prześlij Komentarz