Hiri Email Client 60% taniej
-212°Zakończono

Hiri Email Client 60% taniej

8
sie 1. 2018
Znalazłem promocję na bardzo ciekawy i dobry klient poczty email, który jest dostępny na wielu platformach. Z Hiri korzystać mogą użytkownicy Windowsa, jak i MacOS oraz Linuksa.
Kod daje 60% zniżki na obydwie licencje - roczną i wieczystą. Poniżej możecie zobaczyć ceny w dolarach odpowiednich licencji. Roczna wychodzi za jedyne 15,60$, co daje około 57 złotych.
95742-DXcwm.jpg95742-Ra5Fu.jpg
Ja wiem, że nie jest to najlepsza oferta, ale możliwe, że komuś przyda. Tym bardziej, że Hiri Email współpracuje z Microsoft Exchange.
Kupon pochodzi ze strony Itsfoss.com
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
Jak na to spojrzałem, to myślałem, że to na Electronie jest zrobione, ale o dziwo nie.
"Other email providers, such as Gmail, Yahoo, etc are currently not supported."


Dziękujemy.
Nikczemnicksie 1. 2018

"Other email providers, such as Gmail, Yahoo, etc are currently …"Other email providers, such as Gmail, Yahoo, etc are currently not supported."Dziękujemy.


To co nie jest other i jest supported?
mirussie 1. 2018

To co nie jest other i jest supported?


Exchange
czajnesie 1. 2018

Exchange


I chyba w sumie tylko to. Jednak "klient poczty email" rozumiem, co najmniej, też jako imap i pop3.
Poza tym: Is it foss?
mirussie 1. 2018

I chyba w sumie tylko to. Jednak "klient poczty email" rozumiem, co …I chyba w sumie tylko to. Jednak "klient poczty email" rozumiem, co najmniej, też jako imap i pop3.Poza tym: Is it foss?


Takie same komentarze pojawiły się na ItsFoss D
Kilka lat temu założyciel tego startupu dał mi małe demo tego klienta, jest dosyć specyficzny i zorientowany na zadania (a przynajmniej był), ponoć potrafi dziennie zaoszczędzić kilka minut jeśli mail to nasze główne narzędzie pracy. O ile pojedynczemu użytkownikowi wiele to nie da to korporacjom z setkami pracowników powinno przynieść realne "zyski" i to właśnie wtedy był ich target - klient masowy z setkami / tysiącami pracowników widać teraz jest dla każdego.
czajnesie 1. 2018

ExchangeTo już wiadomo czemu program nie jest popularny...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst