Groupon do 20% taniej (max 50zł) - sprawdzony
107°Zakończono

Groupon do 20% taniej (max 50zł) - sprawdzony

18
maj 16.
Przed wrzuceniem, przetestowałem - przyznało zniżke 20% - ale przekroczyłem limit, więc otrzymałem tylko 50zł.

85226-1Iton.jpg

Disclaimer
Nie robiłem testów na wszystkich ofertach - więc jeśli u kogoś "nie działa", to widocznie nie działa.
Aktualizacje społecznościowe
Groupon kupony rabatoweGroupon Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Rozkminiłem to.
Wchodzicie na godealla.pl/ z przeglądarki w trybie prywatnym, bez blokady reklam i JavaScriptów - więc żadnych uBlocków ani AdBlocków. Na głównej lokalizujecie -20% na wszystko. Przenosi was na groupon. Wybieracie co chcecie. Logujecie sie! To jest ważne. Musicie być zalogowani na grouponie by wszedł kod. Tuż przed zakupem wpisujecie kod "mom". I działa.
18 Komentarzy
ale co to jest bo z opisu nic nie wynika
MoonieKmaj 16.

ale co to jest bo z opisu nic nie wynika


To jest kod rabatowy, który wrzuciłem w grupe okazji zwane "kody rabatowe". Kod rabatowy jest ukryty pod przyciskiem "pobierz kod". Po kliknieciu pokaże się kod rabatowy.
W skrócie - to kod rabatowy.
czyli to jest kod na wszystko na grouponie ? czy na jedzenie jak na screenshocie ?
886779-SX6RL.jpg
PS tak wiem, inna cena - pewnie zależy od miasta.
Edytowane przez: "HTHT" maj 16.
MoonieKmaj 16.

czyli to jest kod na wszystko na grouponie ? czy na jedzenie jak na …czyli to jest kod na wszystko na grouponie ? czy na jedzenie jak na screenshocie ?


Powinno być na wszystko, ale nie testowałem wszystkich ofert.
HTHTmaj 16.

[Obrazek] PS tak wiem, inna cena - pewnie zależy od miasta.


A "MOM"?
Mi kod działa tyko przez stronę godealla.pl
knossosmaj 16.

A "MOM"?


Wielkość liter na groupon nie ma znaczenia. Dałeś kod, który działa po przekierowaniu z innej strony zapewne, o czym nie piszesz.
Edytowane przez: "HTHT" maj 16.
HTHTmaj 16.

Wielkość liter na groupon nie ma znaczenia. Dałeś kod, który działa po prze …Wielkość liter na groupon nie ma znaczenia. Dałeś kod, który działa po przekierowaniu z innej strony zapewne, o czym nie piszesz.


Na strone groupon wszedłem wpisując groupon.pl - z żadnego przekierowania. Jeśli byłoby jak mówisz - jakim sensem byłoby wstawianie okazji bez informacji żeby wejść z przekierowania ze strony X?

Niestety to już chyba taka przypadłośc kodów do groupona - loteria.
knossosmaj 16.

Na strone groupon wszedłem wpisując groupon.pl - z żadnego przekierowania. …Na strone groupon wszedłem wpisując groupon.pl - z żadnego przekierowania. Jeśli byłoby jak mówisz - jakim sensem byłoby wstawianie okazji bez informacji żeby wejść z przekierowania ze strony X?Niestety to już chyba taka przypadłośc kodów do groupona - loteria.


Nie loteria - kody podawane przez groupon.pl - czy to na ich stronie, czy w ich newsletterze - działają w 99% przypadków. Problemem są kody, które dają inne serwisy. Twój kod nie pochodzi bezpośrednio od groupon.pl - jeśli się mylę, to pokaż jego źródło.
phex1337maj 16.

Mi kod działa tyko przez stronę https://www.godealla.plA mi nie
Caly czas jest -20% dla nowych kont. Kod : GIFT
Rozkminiłem to.
Wchodzicie na godealla.pl/ z przeglądarki w trybie prywatnym, bez blokady reklam i JavaScriptów - więc żadnych uBlocków ani AdBlocków. Na głównej lokalizujecie -20% na wszystko. Przenosi was na groupon. Wybieracie co chcecie. Logujecie sie! To jest ważne. Musicie być zalogowani na grouponie by wszedł kod. Tuż przed zakupem wpisujecie kod "mom". I działa.
kszyhmaj 16.

Rozkminiłem to.Wchodzicie na http://godealla.pl/ z przeglądarki w trybie p …Rozkminiłem to.Wchodzicie na http://godealla.pl/ z przeglądarki w trybie prywatnym, bez blokady reklam i JavaScriptów - więc żadnych uBlocków ani AdBlocków. Na głównej lokalizujecie -20% na wszystko. Przenosi was na groupon. Wybieracie co chcecie. Logujecie sie! To jest ważne. Musicie być zalogowani na grouponie by wszedł kod. Tuż przed zakupem wpisujecie kod "mom". I działa.


działa!
kszyhmaj 16.

‍Na strone groupon wszedłem wpisując groupon.pl - z żadnego prze …‍Na strone groupon wszedłem wpisując groupon.pl - z żadnego przekierowania. Jeśli byłoby jak mówisz - jakim sensem byłoby wstawianie okazji bez informacji żeby wejść z przekierowania ze strony X?​ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Rozkminiłem to.Wchodzicie na http://godealla.pl/ z przeglądarki w trybie prywatnym, bez blokady reklam i JavaScriptów - więc żadnych uBlocków ani AdBlocków. Na głównej lokalizujecie -20% na wszystko. Przenosi was na groupon. Wybieracie co chcecie. Logujecie sie! To jest ważne. Musicie być zalogowani na grouponie by wszedł kod. Tuż przed zakupem wpisujecie kod "mom". I działa.


Nice
taras.xvxmaj 16.

działa!nie wiem czy liczba osób, które skorzystały z tego kuponu przekroczyła limit, ale przy wszystkich ofertach dostaję "Przepraszamy, nie możesz zastosować kodu przy tym zakupie. Sprawdź regulamin kodów. " zarówno przy kodzie MOM (wykonane zgodnie z powyższą instrukcją poprzez przekierowanie, wyklikanie,...), jak i z innymi kodami: DEAL25, DEAL10, GIFT, dla jakiejkolwiek wybranej oferty z kategorii "Moje miasto".
xerosmaj 16.

nie wiem czy liczba osób, które skorzystały z tego kuponu przekroczyła lim …nie wiem czy liczba osób, które skorzystały z tego kuponu przekroczyła limit, ale przy wszystkich ofertach dostaję "Przepraszamy, nie możesz zastosować kodu przy tym zakupie. Sprawdź regulamin kodów. " zarówno przy kodzie MOM (wykonane zgodnie z powyższą instrukcją poprzez przekierowanie, wyklikanie,...), jak i z innymi kodami: DEAL25, DEAL10, GIFT, dla jakiejkolwiek wybranej oferty z kategorii "Moje miasto".


Spróbuj incognito i przez planetplus
Mi właśnie zadziałało
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst