Niestety, ten kupon już wygasł
Groupon -20% z PAYBACK na Travel i Twoje Miasto.
182° Zakończono

Groupon -20% z PAYBACK na Travel i Twoje Miasto.

7
kwi 11. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Max rabat 50zł. Kod można wykorzystać 2 razy. Niektóre oferty wyłączone są z promocji. Dodatkowo możliwość +700 punktów PAYBACK za zakupy na Groupon.pl za min. 49 zł w eKuponach dla zalogowanych użytkowników PAYBACK.
Aktualizacje społecznościowe
Groupon kupony rabatoweGroupon Okazje

Grupy

7 Komentarzy
trzeba sie logowac? daj link po logowaniu moze nie ma potrzeby
Z tego co widzę link powinien być widoczny (kliknij "Pobierz kupon" u góry tej strony) również bez logowania, ten drugi link po logowaniu dodatkowo daje punkty PAYBACK więc oczywistym jest, że trzeba być zalogowanym aby mieć z niego korzyść. Ten link do oferty bez punktów (tylko -20% z użyciem kodu PAYBACK) jest:
payback.pl/zak…415
Edytowane przez: "blumchen" kwi 11. 2019
Nie działa mi ten kod... Pisze aby się zalogować na to konto na który przypisany jest kod. A jestem zalogowany... Jakiś pomysł?
NIE DZIAŁA! MINUSSSSS.
U mnie zadziałało, dlatego wrzuciłem. Może trzeba wyczyścić dane podręczne przeglądarki albo spróbować w trybie incognito. I jak zawsze - Niektóre oferty wyłączone są z promocji. - więc na bilety do Multikina nie zadziała.
kyrem785 g, 27 min

Nie działa mi ten kod... Pisze aby się zalogować na to konto na który prz …Nie działa mi ten kod... Pisze aby się zalogować na to konto na który przypisany jest kod. A jestem zalogowany... Jakiś pomysł?


Znany problem. Zobacz do okazji z wczoraj -20zl. Ktoś wrzucił tam w jednym z ostatnich komentarzy co trzeba zrobić żeby działało. Sam z tym problem miałem. ;-)
Przez aplikację Payback wystarczy przejść
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst