Głośniki Poss -30% Carrefour
76°Zakończono

Głośniki Poss -30% Carrefour

2
maj 6.
Głośniki Poss -30% Carrefour (20% kod na głośniki + 10% na wszystko) z aplikacją carrefour. Skoro te z auchana są takie dobre... Nie wiem czy te również ale obiecałem je wrzucić przy innej dyskusji na pepperze o głośnikach.
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour gazetkaCarrefour Okazje

Grupy

2 Komentarze
Fajnie, dzięki za cynk Choć ja pewnie zaczekam na coś bliższemu 50%. Ty się, Fruton, zdecydowałeś? Ciekaw opinii.
Clean_Johnny_FireBirdmaj 6.

Fajnie, dzięki za cynk Choć ja pewnie zaczekam na coś bliższemu 50%. Ty …Fajnie, dzięki za cynk Choć ja pewnie zaczekam na coś bliższemu 50%. Ty się, Fruton, zdecydowałeś? Ciekaw opinii.


Jeszcze nie, mam za mało info, po cichu liczyłem że ktoś coś o nich napiszę bo trochę po Francuzku Jest o nich w necie (to pewnie jakaś marka carrefourowa). Jak będę miał wolną chwilę to się wybiorę do sklepu poczytam co na opakowaniach jest, może dadzą odsłuchać z filmików wywnioskowałem że mają 4 głośniki w serii, 2 do używania poza domem i 2 do domu z lepszym basem, mały i duży w każdej z tych kategorii. Gdybym się zdecydował to oczywiście podzielę się info. Edit. Dobra jest info na stronie carrefour,dodałem link do jednego głośnika na pepperze, wystarczy wpisać w lupce poss i wyskoczą kolejne. Jest tych głośników trochę więcej niż myślałem
Edytowane przez: "Fruton" maj 6.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst