Głośnik BT Taotronics Pulse X przecena 14W  19.99$
-35°Zakończono

Głośnik BT Taotronics Pulse X przecena 14W 19.99$

9
gru 4. 2017
Głośnik o bardzo dobrej cenie, parametrach i opiniach.

Polecam recenzję:


Aktualizacje społecznościowe
Amazon promocjeAmazon Okazje

Grupy

9 Komentarzy
Koszt dostawy z US "zabija" ofertę...
Edytowane przez: "MarcinJaskulski" gru 5. 2017
180 zeta za to coś? Nie dziękuję.
O rzadko coś z US się pojawia, jest jakaś apka jak peeper, gdzie amerykańskie okazje znajdę? Tutaj to zjedzą jak widać po temperaturze..
PrzemekKoodziejgru 5. 2017

O rzadko coś z US się pojawia, jest jakaś apka jak peeper, gdzie am …O rzadko coś z US się pojawia, jest jakaś apka jak peeper, gdzie amerykańskie okazje znajdę? Tutaj to zjedzą jak widać po temperaturze..


Dziwisz się? W większości oferty stają się niekorzystne gdy dojdą opłaty celno-skarbowe oraz koszty transportu.
MarcinJaskulskigru 5. 2017

Dziwisz się? W większości oferty stają się niekorzystne gdy dojdą opłaty ce …Dziwisz się? W większości oferty stają się niekorzystne gdy dojdą opłaty celno-skarbowe oraz koszty transportu.


Jak dojdą to zdecydowanie, ale tak jak da się kombinować z mailboxem, tak i tu się da pewnie, a niejedna tu osoba ma pewnie kogoś w US. Wtedy oferta bardzo dobra.
PrzemekKoodziejgru 5. 2017

Jak dojdą to zdecydowanie, ale tak jak da się kombinować z mailboxem, tak i …Jak dojdą to zdecydowanie, ale tak jak da się kombinować z mailboxem, tak i tu się da pewnie, a niejedna tu osoba ma pewnie kogoś w US. Wtedy oferta bardzo dobra.


to się nazywa przemyt jest przestępstwem. jeśli jednak masz takie znajomości w US, to są zdecydowanie lepsze sposoby zarobku niż parę złotych na vacie za głośniczek z usa.
lasicgru 5. 2017

to się nazywa przemyt jest przestępstwem. jeśli jednak masz takie zn …to się nazywa przemyt jest przestępstwem. jeśli jednak masz takie znajomości w US, to są zdecydowanie lepsze sposoby zarobku niż parę złotych na vacie za głośniczek z usa.


Co ty bredzisz człowieku? Jaki przemyt, jakie przestępstwo, jaki zarobek? Poczytaj trochę na temat zanim wydasz z siebie taki bełkot...
Edytowane przez: "PrzemekKoodziej" gru 6. 2017
PrzemekKoodziejgru 6. 2017

Co ty bredzisz człowieku? Jaki przemyt, jakie przestępstwo, jaki zarobek? P …Co ty bredzisz człowieku? Jaki przemyt, jakie przestępstwo, jaki zarobek? Poczytaj trochę na temat zanim wydasz z siebie taki bełkot...


Użycie znajomości w urzędzie celnym w celu uniknięcia opłat celnych. Jak to nazwiesz?
lasicgru 6. 2017

Użycie znajomości w urzędzie celnym w celu uniknięcia opłat celnych. Jak to …Użycie znajomości w urzędzie celnym w celu uniknięcia opłat celnych. Jak to nazwiesz?


No to wychodzi na to, że to wielkie nieporozumienie, miałem po prostu na myśli znajomych w Stanach
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst