Niestety, ten kupon już wygasł
GLOVO Kod promocyjny -15zł Tylko dla nowych klientów
-43° Zakończono

GLOVO Kod promocyjny -15zł Tylko dla nowych klientów

14
kwi 1.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kod promocyjny Globo na -15zł przy min.wydanych 30zł.Tylko dla nowych klientów
Aktualizacje społecznościowe
Glovo KuponyGlovo Okazje
Najlepsze komentarze
Ale jest promka za polecenie aplikacji drugiej osoby. Wystarczy na drugim koncie (telefonie) zainstalować apke z polecenia. Przy pierwszym zamówieniu jest -15zl plus osoba która poleciła apke też ma kolejne -15zl do zamówienia:D
14 Komentarzy
To nie jest czasami wyłącznie dla nowych?
Nie działa :/
Kod tylko dla pierwszego zamówienia
Edytowane przez: "D3m0n_" kwi 1.
Tylko dla nowych.
Ale jest promka za polecenie aplikacji drugiej osoby. Wystarczy na drugim koncie (telefonie) zainstalować apke z polecenia. Przy pierwszym zamówieniu jest -15zl plus osoba która poleciła apke też ma kolejne -15zl do zamówienia:D
Nie działa
wlasnie korzystam, widziałem wcześniej ale +
Tylko dla nowych
Dla osób które już korzystały - z czego najbardziej opłaca się zamówić, żeby miało to jakikolwiek sens? Wiem, że glovo robi jaja na zasadzie, że ceny podane w apce są orientacyjne, a potem może doliczyć ileś tam procent. Jedzenie na dowóz w moim przypadku odpada. Żabka/biedronka?
Dziś zamówiłem coś pierwszy raz przez glovo. Okazało sie ze dostawcą szedł pieszo przez pół miasta. Szedł do mnie z jedzeniem 50 min po czym musiałem go szukac pod blokiem bo nie umiał wejsc do klatki a nie raczył zadzwonić do mnie na tel. Pierwsze i ostatnie zamówienie przez glovo. Na dodatek ani w apce ani na stronie nie da się wpisać uwag do zamówienia. Adres też trzeba kombinować jeśli mieszkamy w bloku z kilkoma klatkami a,b,c itd. Nie znajduje żadnych zalet glovo ponad inne serwisy. Dzis skusiła mnie znizka 20 zł i było to moje ostatnie zamówienie. Nigdy wiecej zimnego jedzenia z glovo.
lukaszsz9101/04/2020 18:50

Dziś zamówiłem coś pierwszy raz przez glovo. Okazało sie ze dostawcą szedł …Dziś zamówiłem coś pierwszy raz przez glovo. Okazało sie ze dostawcą szedł pieszo przez pół miasta. Szedł do mnie z jedzeniem 50 min po czym musiałem go szukac pod blokiem bo nie umiał wejsc do klatki a nie raczył zadzwonić do mnie na tel. Pierwsze i ostatnie zamówienie przez glovo. Na dodatek ani w apce ani na stronie nie da się wpisać uwag do zamówienia. Adres też trzeba kombinować jeśli mieszkamy w bloku z kilkoma klatkami a,b,c itd. Nie znajduje żadnych zalet glovo ponad inne serwisy. Dzis skusiła mnie znizka 20 zł i było to moje ostatnie zamówienie. Nigdy wiecej zimnego jedzenia z glovo.


Skąd 20zł?
Poznańskie pastwisko miało swoją promocję. Mimo to nie polecam. Gosc chodził prawie godzinę po mieście z zamówieniem i dostałem zimnego skapcialego burgera. Żadna zniżka nie była tego wartą.
Kod cały czas aktualny.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Goat2805. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst