Furgonetka -20% na pierwszą wysyłkę DPD
333°Zakończono

Furgonetka -20% na pierwszą wysyłkę DPD

50
lut 24.
Nadaj swoją pierwszą paczkę kurierem DPD jeszcze taniej! Przejdź do rejestracji już teraz, a w miejscu na kod promocyjny, Zaoszczędzisz 20% więcej! Wyślij tą, a także każdą kolejną przesyłkę kurierską na furgonetka.pl/
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

50 Komentarzy
W tym tyg nadawalam paczke przez Furgonetkę kurierem Dpd i bez zadnych problemow
piotrgmtlut 24.

Sporo ostatnio pisali na wykopie o tej firmie. Chyba raczej niekoniecznie …Sporo ostatnio pisali na wykopie o tej firmie. Chyba raczej niekoniecznie dobrze...nie korzystam z tej strony więc nie wiem czy to o tej firmie, ale jak masz jakiś link chętnie przeczytam i ewentualnie dodam ostrzeżenie do okazji..
piotrgmtlut 24.

Sporo ostatnio pisali na wykopie o tej firmie. Chyba raczej niekoniecznie …Sporo ostatnio pisali na wykopie o tej firmie. Chyba raczej niekoniecznie dobrze...


Firmy pomyliłeś.
Ojej ... ta firma jeszcze istnieje?? Kiedyś (czyli ok. 6 lat temu) jak firmy kurierskie miały problem z odbiorem paczki od zwykłego Kowalskiego (a bo np. nie miało się firmy, lub w danym mieście nie było punktu odbioru paczek) to furgonetka.pl była idealnym rozwiązaniem. A jeszcze lepszym na wysyłki paczek do rodziny w Holandii i UK. A teraz jak jest? Hmmm... w dobie tanich paczkomatów i paczek w Ruchu sam nie wiem. Ale na pewno nie zaszkodzi przypomnieć sobie stare dobre czasy. Pozdrawiam. Leci Plusik ode mnie .
Na upstoday.com paczki do osób prywatnych są po 13 PLN . wystaczy ja zanieść do lokalnego Access pointu. Jak ktoś leniwy, kurier odbierze ja za 16 PLN
przeczytajcie opinie o tej firmie w google prawie same negatywne, chyba coś znaczy
Mój przypadek, świeża sprawa z wczoraj. Dostałem wiadomość o koniecznej dopłacie do paczki w wysokości 112 zł. Z przesyłki, która ważyła 8.5 kg (fotelik samochodowy) nagle zrobiła się 58 kg przeszło no i dostałem wezwanie do uregulowania różnicy w koszcie wysyłki. Napiszę tylko to, że kurier odbierając przesyłkę nie miał zastrzeżeń do deklarowanej wagi, a wezwanie do zapłaty przyszło po 2 tygodniach od doręczenia przesyłki. Oczywiście wezwanie wysłane drogą mailową. Osobiście nie polecam.
No nie wiem, wysyłałem u nich setki razy i nigdy żadnego problemu
Na UPStoday.com paczki są po 9,9 między Access pointami ( lokalne punkty UPS) jak nadajesz z Ap do adresu prywatnego to 13 PLN jak jesteś leniwy to kurier odbierze z domu za 16 PLN. Oni nie rzucają luzem paczek na tira jak ma to miejsce w Dpd.maja najlepsza statystykę względem uszkodzeń. Zresztą DPD bierze w okresie świąt taksówkarzy żeby im pomogli rozwozić przesyłki a tego nie zamierzam komentować..
wwwlut 24.

​to o jaką chodzi?


Napewno ostatnio głośno w mediach o "furgonetka" nie jest:) Coś wiesz ale co?
Micha.R-elut 24.

Mój przypadek, świeża sprawa z wczoraj. Dostałem wiadomość o koniecznej dop …Mój przypadek, świeża sprawa z wczoraj. Dostałem wiadomość o koniecznej dopłacie do paczki w wysokości 112 zł. Z przesyłki, która ważyła 8.5 kg (fotelik samochodowy) nagle zrobiła się 58 kg przeszło no i dostałem wezwanie do uregulowania różnicy w koszcie wysyłki. Napiszę tylko to, że kurier odbierając przesyłkę nie miał zastrzeżeń do deklarowanej wagi, a wezwanie do zapłaty przyszło po 2 tygodniach od doręczenia przesyłki. Oczywiście wezwanie wysłane drogą mailową. Osobiście nie polecam.


I co dalej z tym zrobisz?
SebastianDitkowskilut 24.

I co dalej z tym zrobisz?


Poszło odwołanie i czekam aż odpiszą. Ja tam mogę iść z nimi nawet do sądu, bo wiem, że nie mają racji. Najlepsze jest nagranie z kamery, którą mam zamontowaną na zewnątrz domu, jak sobie z kurierem przekazujemy te "60" kg nad 1.5 metrowym płotem po czym on to niesie do busa bez żadnego wysiłku ostatnio głośno było o sendit, że takie akcje też robił, widocznie furgonetka do nich dołączyła.
Pamiętam jak dawno temu na " fotce " to reklamowali , możliwe że nawet to ich firma była, nigdy nie skorzystałem
Thsqlut 24.

Na UPStoday.com paczki są po 9,9 między Access pointami ( lokalne punkty U …Na UPStoday.com paczki są po 9,9 między Access pointami ( lokalne punkty UPS) jak nadajesz z Ap do adresu prywatnego to 13 PLN jak jesteś leniwy to kurier odbierze z domu za 16 PLN. Oni nie rzucają luzem paczek na tira jak ma to miejsce w Dpd.maja najlepsza statystykę względem uszkodzeń. Zresztą DPD bierze w okresie świąt taksówkarzy żeby im pomogli rozwozić przesyłki a tego nie zamierzam komentować..na tej stronie też może tak wysłać i cena 9,70zł do 20kg
korzystam od paru lat. Moze ze 2 razy reklamowałem. Jest ok.
Nadeimlut 24.

na tej stronie też może tak wysłać i cena 9,70zł do 20kg


A za pobraniem tez można wysyłać?
Koluniolut 24.

A za pobraniem tez można wysyłać?tak, ale dodatkowy koszt to 5zł lub powyżej 1200zł to 0,49% kwoty pobrania
Jak nadanie to coś ok 15zl to zniżka 20% to coś ok 3 zł. Tez mi promocja. Mysle tu o zwykłych paczkach do 33kg
Thsqlut 24.

Na UPStoday.com paczki są po 9,9 między Access pointami ( lokalne punkty U …Na UPStoday.com paczki są po 9,9 między Access pointami ( lokalne punkty UPS) jak nadajesz z Ap do adresu prywatnego to 13 PLN jak jesteś leniwy to kurier odbierze z domu za 16 PLN.


A tam zaraz lewiny... Można być uziemionym w domu przez złamaną nogę czy inną chorobę, dziecko pod opieką czy gotujący się obiad. Ostrożnie z tymi uogólnieniami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst