Niestety, ten kupon już wygasł
euroflorist -15% & wyjątkowy prezent -5% @walentynki
41° Zakończono

euroflorist -15% & wyjątkowy prezent -5% @walentynki

0
lut 13.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

1. 15% zniżki na kwiaty i upominki

Wyraź swoje uczucia i wyślij kwiaty razem z Twojekwiaty.pl do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie! Skorzystaj z kodu promocyjnego i otrzymaj 15% zniżki.

Kod promocyjny:

PAYPAL
2. 5% zniżki na wyjątkowy weekend we dwoje

Chcesz spędzić wyjątkowe chwile z bliską osobą i szukasz idealnego prezentu? Sprawdź jedno z ponad 25 przeżyć na terenie całej Polski oferowanych przez Wyjątkowy prezent – teraz 5% taniej z kodem promocyjnym.

Kod promocyjny:

WPval219* Warunki:

Twojekwiaty.pl: Oferta jest ważna od 13 lutego 2019 r. do 14 lutego 2019 r. i obejmuje wszystkie produkty dostępne na stronie http://www.twojekwiaty.pl. Aby skorzystać z oferty, należy użyć kodu promocyjnego PAYPAL. Z oferty można skorzystać wielokrotnie. Oferta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Oferta nie podlega wymianie na gotówkę lub jej odpowiednik. Za działanie kodu promocyjnego odpowiada twojekwiaty.pl. W przypadku pytań skontaktuj się z twojekwiaty.pl.

Wyjątkowy Prezent: Oferta jest ważna od 13 lutego 2019 r. do 15 lutego 2019 r. i obejmuje wszystkie produkty dostępne na stronie wyjatkowyprezent.pl/prezent/pakiet-przezyc-weekend-we-dwoje. Aby skorzystać z oferty, należy użyć kodu promocyjnego WPval219. Z oferty można skorzystać wielokrotnie. Oferta nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Oferta nie podlega wymianie na gotówkę lub jej odpowiednik. Za działanie kodu promocyjnego odpowiada Wyjątkowy Prezent. W przypadku pytań skontaktuj się z Wyjątkowy Prezent.
Aktualizacje społecznościowe
Walentynki 2019 kodEuroFlorist kod

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst