Empik Foto -40% przy ponad 100 odbitkach 10 × 15 na papierze błyszczącym
675°Zakończono

Empik Foto -40% przy ponad 100 odbitkach 10 × 15 na papierze błyszczącym

33
lip 17.
Przy zamówieniu ponad 100 odbitek na papierze błyszczącym można skorzystać z 40% rabatu na zamówienie. Standardowa cena dla np. 100 odbitek to 55 zł z rabatem wychodzi 33 zł. Jak zawsze w empiku możliwość darmowego odbioru w salonie.

Najniższa cena za odbitkę to 20 gr przy zamówieniu na więcej niż 1000 szt.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

33 Komentarze
Dodam, że podana cena dotyczy odbitek 10x15 na papierze premium.
Przy mniejszej ilości odbitek, ew na inne rozmiary można użyć kodu obniżającego cenę o 25 % - pico25 . Przy rejestracji w emik foto dostaje się na email kod na - 20%
Polecam raczej zrobić odbitki na papierze jedwabistym... robią wrażenie
Na duże formaty, powyżej 5 szt. zniżka 35%
33 gr za sztukę to jest już dobrą cena? Odbiór osobisty dla mnie duży plus
kallaklip 17.

Polecam raczej zrobić odbitki na papierze jedwabistym... robią wrażenie


Również polecam jedwabisty, W styczniu płaciłem 24gr za sztukę, ale zamawialem 1300 sztuk. Wydaje mi się że jeśli ktoś chce większą ilość wywołać to okazja średnia.
radeklip 18.

Również polecam jedwabisty, W styczniu płaciłem 24gr za sztukę, ale zama …Również polecam jedwabisty, W styczniu płaciłem 24gr za sztukę, ale zamawialem 1300 sztuk. Wydaje mi się że jeśli ktoś chce większą ilość wywołać to okazja średnia.


W tej promocji jeśli wywołasz ponad 1000 odbitek to wychodzi 20 gr za sztukę więc troszkę nie rozumiem czemu średnia okazja skoro pół roku temu sam płaciłeś więcej.
A jak z jakoscia zdjec?
NataliaStefanienkolip 18.

A jak z jakoscia zdjec?


Empik robi bardzo ładne odbitki, szczególnie na papierze premium właśnie. Sam co roku wywołuje kilkaset tylko u nich.
Zawsze czekam na podobną promocję
Edytowane przez: "kallak" lip 18.
a jak dlugo dziala kod?
minereklip 18.

a jak dlugo dziala kod?


1031054-l6YPJ.jpg
Wiem że kiedyś sprawdzałem i odbitki z Allegro taniej wychodziły. Do sprawdzenia
Cabrinilip 18.

Wiem że kiedyś sprawdzałem i odbitki z Allegro taniej wychodziły. Do spr …Wiem że kiedyś sprawdzałem i odbitki z Allegro taniej wychodziły. Do sprawdzeniaA ja kiedyś kupiłem odbitki z allegro bo były ze 3 gr tańsze na sztuce. Do dzisiaj żałuję tej decyzji. Jakość dramat. Od tamtej pory wolę dołożyć i zrobić w empiku bo wywołują je na porządnym sprzęcie, na dobrym papierze i używają dobrej jakościowo chemii.

edit

Sprawdziłem i w 2015 roku za 300 zdjęć płaciłem 51 zł u użytkownika uwolnijkolory_pl aktualnie koszt to 72 zł + dostawa (brak możliwości odbioru osobistego). W aktualnej promocji w empiku wyszło by 88,2 zł + dostawa ale można odebrać za darmo w salonie. Zdjęcia które wywołałem 3 lata temu były tak ciemne w uwolnijkolory_pl, że właściwie nie nadają się do niczego. Później część zdjęć wywołałem w empiku i wyglądały bardzo dobrze. Ja więcej już nie zdecyduje się na zdjęcia w innym miejscu niż empik czy Fotojocker.
Edytowane przez: "misha" lip 18.
Ja osobiście też polecam empik ale tylko w jakości premium. Standardowa jest jaka jest za tę cenę ale do premium jej daleko. Ceny w promocji faktycznie warte uwagi a te 20 gr. to hit jeśli ktoś chce zrobić dużo odbitek.
Spoko odbitki w premium ma też Cewe który jest dostępny w marketach, Rossmanie i innych punktach. I oni szybciej realizują zamówienia nawet w terminie przedświątecznym. Minusem jest płatny odbiór nawet w sklepie ale przy dużym zamówieniu i tak mi się często opłacało.
Na papierze matowym też są fajne Kiedyś na promocji podobnie płaciłam za 100 szt.
Radzę przeczytać regulamin Empik Foto przed wysłaniem do nich jakichkolwiek zdjęć
Papier satynowy moim zdaniem jest najlepszy, w ogóle nie odbija światła. Jedwabisty przereklamowany, a zwykły błyszczący... No cóż, ten wszędzie będzie kiepski.
yhciclip 18.

Radzę przeczytać regulamin Empik Foto przed wysłaniem do nich ja …Radzę przeczytać regulamin Empik Foto przed wysłaniem do nich jakichkolwiek zdjęć


Tzn?
zsunajlip 18.

Tzn?


Choćby fakt możliwości wykorzystywania przesłanych zdjęć do własnych celów Empiku i ich partnerów/grupy lub to że zdjęcia są przechowywane u nich dożywotnio itd.
yhciclip 19.

Choćby fakt możliwości wykorzystywania przesłanych zdjęć do własnych celów …Choćby fakt możliwości wykorzystywania przesłanych zdjęć do własnych celów Empiku i ich partnerów/grupy lub to że zdjęcia są przechowywane u nich dożywotnio itd.


To kijowo. Z drugiej zaś strony wywołując w innych miejscach nie mamy pewności, że ktoś wykorzysta nasze zdjęcia.
Edytowane przez: "zsunaj" lip 19.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst