Ebay Kupon rabatowy 15€ minimalna wartość zamówienia 30€ Sprawdź maila!
-104°Zakończono

Ebay Kupon rabatowy 15€ minimalna wartość zamówienia 30€ Sprawdź maila!

21
gru 4. 2018
Na maile przychodzą kupony rabatowe 15€ przy minimalnym zamówieniu 30€. Kupony pewnie dla wybranych. Ja nic nie kupiłem na ebay, jestem tylko zarejestrowany a otrzymałem kupon. Więc nie ma na to reguły kto otrzymuje kupon.

Kupon ważny do 13.12.2018
Regulamin dostępny tutaj: pages.ebay.pl/vou…AC/


120661-cOBHH.jpg
Aktualizacje społecznościowe
EBay kody rabatoweEBay Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Nie rozumiem idei takich wpisów. Jak ktoś dostał kupon, to o tym wie, a jak nie, to żadna okazja dla niego. Po co to tu wrzucać?
21 Komentarzy
Nie ma co kupić. Większość rzeczy ma mocno zawyżoną cenę. Ja mam taki sam kupon ważny do dzisiaj. Jak coś znajdziecie fajnego, przydatnego to się tu podzielcie
Edytowane przez: "nocny_napoleon" gru 4. 2018
Może ktoś podarować mi kupon. Kupię sobie doładowanie steam
Miodus28 s

Może ktoś podarować mi kupon. Kupię sobie doładowanie steam


A gdzie masz te doładowania?
Nie rozumiem idei takich wpisów. Jak ktoś dostał kupon, to o tym wie, a jak nie, to żadna okazja dla niego. Po co to tu wrzucać?
Ja ostatnio jak płaciłem kuponem . To po opłacie Chińczyk zmienił stronę przedmiotu. I że odda full refunda. Tylko nie wiem czy full refunda tego co wpłaciłem czy razem z 10 euro z kuponu ;p
Niestety nie na wszystko to działa. Niby napisane że na wszystkie kategorie, ale jednak są jakies obostrzenia. Wg mnie trochę nie fair, że kod możesz wpisać dopiero po kliknięciu "Kup Teraz" a nie przed aby można było sprawdzić czy zadziała.
Sprawdziłem, nie mam.
Minus.
Kamerę do samochodu z. Chin można taniej kupić
hoffi2 min

Niestety nie na wszystko to działa. Niby napisane że na wszystkie k …Niestety nie na wszystko to działa. Niby napisane że na wszystkie kategorie, ale jednak są jakies obostrzenia. Wg mnie trochę nie fair, że kod możesz wpisać dopiero po kliknięciu "Kup Teraz" a nie przed aby można było sprawdzić czy zadziała.


Widać na stronie produktu czy zniżka obowiązuje w wyborze płatności nie musisz nic klikac
nocny_napoleon14 min

A gdzie masz te doładowania?


1551257-NY1lm.jpgZawsze to trochę taniej, kwestia tylko czy zadziała
nocny_napoleon18 min

Nie ma co kupić. Większość rzeczy ma mocno zawyżoną cenę. Ja mam taki sam k …Nie ma co kupić. Większość rzeczy ma mocno zawyżoną cenę. Ja mam taki sam kupon ważny do dzisiaj. Jak coś znajdziecie fajnego, przydatnego to się tu podzielcie


Jak ja miałem kupon to kupiłem paczkę z diodami RGB 1000pcs bo cena była podobna do tej z aliexpress i łapała się na kupon. Tylko po co normalnym ludziom diody. Większość tego co wtedy patrzyłem z kuponem wychodziła za tyle co na ali.
po raz piąty nie dostałem kupony.
znowu nie ma a mam kilka kont, te kupony to jakiś żart
Maciej90123412 min

po raz piąty nie dostałem kupony.


Kupon dostaje się chyba jeżeli przez rok nic nie kupujesz. U mnie ta teoria by się zgadzała ale dopiero koło czerwca będę mógł potwierdzić dokładnie. Możesz zaryzykować i zrobić kilka kont i coś kupić to może za rok przed świętami dostaniesz kilka kuponów
Cośte kupony mnie omijają, za dużo tam biore czy jak...
MadryJan2 g, 20 min

Widać na stronie produktu czy zniżka obowiązuje w wyborze płatności nie mus …Widać na stronie produktu czy zniżka obowiązuje w wyborze płatności nie musisz nic klikacW którym miejscu?
hoffi5 min

W którym miejscu?


Widok z aplikacji, co prawda dla eBay UK, ale ta sama zasada.kuponu.
1552013-TFque.jpg
MadryJan2 min

Widok z aplikacji, co prawda dla eBay UK, ale ta sama …Widok z aplikacji, co prawda dla eBay UK, ale ta sama zasada.kuponu.[Obrazek]Wychodzi na to, że mogą być przydzielone do konta w takim razie.
hoffi1 min

Wychodzi na to, że mogą być przydzielone do konta w takim razie.


Tak, kupon przychodzi indywidualnie do użytkownika każdego
JAk kupon jest do 13.12.2018 to włącznie z 13 czy do 13?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od garfild39. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst