Dziś noc zakupów DOUGLAS minus 20%
90°Zakończono

Dziś noc zakupów DOUGLAS minus 20%

7
maj 8. 2018
Dziś od godziny 19 noc zakupów w
Douglasie, zniżka 20% z kodem NIGHT18
Aktualizacje społecznościowe
Douglas KuponyDouglas Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
U nich nawet z rabatami jest po prostu drogo
7 Komentarzy
U nich nawet z rabatami jest po prostu drogo
VINCENZOmaj 8. 2018

U nich nawet z rabatami jest po prostu drogo


Czasem nie da się taniej Zerknij na zapachy od Toma Forda z serii Private Blend np. Tobacco Vanille. 50 ml kupisz w sprawdzonej perfumerii za minimum 600-650 PLN, a w Douglasie 250 ml po promocji wychodzi 1600 PLN, czyli 50 ml kosztuje 400 PLN co jest już bardzo rozsądną ceną (oczywiście mam na myśli odlewkę perfum w zwykłym flakonie). Fenomenalne zapachy od Valentino, które trudno dostać nawet w internetowych perfumeriach np. Valentino Uomo Intense kosztują po promocji 350 PLN za 100 ml - taniej w sieci nie znajdziesz (sklepu iperfumy nie liczę, bo jakiej jakości towar często sprzedają, każdy zainteresowany tematem wie).
BartyJohnmaj 8. 2018

Czasem nie da się taniej Zerknij na zapachy od Toma Forda z serii …Czasem nie da się taniej Zerknij na zapachy od Toma Forda z serii Private Blend np. Tobacco Vanille. 50 ml kupisz w sprawdzonej perfumerii za minimum 600-650 PLN, a w Douglasie 250 ml po promocji wychodzi 1600 PLN, czyli 50 ml kosztuje 400 PLN co jest już bardzo rozsądną ceną (oczywiście mam na myśli odlewkę perfum w zwykłym flakonie). Fenomenalne zapachy od Valentino, które trudno dostać nawet w internetowych perfumeriach np. Valentino Uomo Intense kosztują po promocji 350 PLN za 100 ml - taniej w sieci nie znajdziesz (sklepu iperfumy nie liczę, bo jakiej jakości towar często sprzedają, każdy zainteresowany tematem wie).Co do cen zapachów Forda się zgadzam, natomiast Valentino Uomo Intense, co prawda tester(różnica tylko w kolorze pudełka w stosunku do produktu), jeszcze 2 miesiące temu kupiłem za 213zł na e-g p.s. genialny zapach rozkładający na łopatki Diora Homme Intense
Edytowane przez: "mwisiorek" maj 8. 2018
BartyJohnmaj 8. 2018

Czasem nie da się taniej Zerknij na zapachy od Toma Forda z serii …Czasem nie da się taniej Zerknij na zapachy od Toma Forda z serii Private Blend np. Tobacco Vanille. 50 ml kupisz w sprawdzonej perfumerii za minimum 600-650 PLN, a w Douglasie 250 ml po promocji wychodzi 1600 PLN, czyli 50 ml kosztuje 400 PLN co jest już bardzo rozsądną ceną (oczywiście mam na myśli odlewkę perfum w zwykłym flakonie). Fenomenalne zapachy od Valentino, które trudno dostać nawet w internetowych perfumeriach np. Valentino Uomo Intense kosztują po promocji 350 PLN za 100 ml - taniej w sieci nie znajdziesz (sklepu iperfumy nie liczę, bo jakiej jakości towar często sprzedają, każdy zainteresowany tematem wie).


Czy możesz napisać coś więcej na temat iperfumy?
KaliKalinowskimaj 8. 2018

Czy możesz napisać coś więcej na temat iperfumy?Nie ma co pisać bo powiela bzdury.
Nie powiela, też nie polecam iperfumy. Nie wiem skąd oni biorą "oryginalne" perfumy, ale napewno nie z tego samego zródła do Douglas itd.
Niestety różnice w trwałości widać dopiero jak się kupi w "normalnym sklepie". Pewnie też nie wszystkie produkty tak mają, ale nie bez powodu są też spore ilości negatywnych komentarzy (najczęściej odpowiedź że produkty mogą być z innych serii albo źle dobrane).
Przerabiałem to z armani code, boss bottled i damskimi herrera 212 (może to przypadek, bo poprzednie kupowałem "na zachodzie" ale resztki które z zotały pachniały długo więc nie ma mowy o niedobraniu do skóry i poprzednie nie miały wielu lat by zmieniła się receptura wszystkich trzech). Pieniądze szybko zwrócili ale niesmak pozostał.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst