Niestety, ten kupon już wygasł
lis 4. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak co roku szykuje się akcja Dzień Darmowej Wysyłki organizowana przez Ceneo. Data - poniedziałek 6 grudnia 2021. Ci, którzy nie mają Smart Allegro oraz Amazon Prime będą mieli swoje 5 minut

"Złóż zamówienie 6. grudnia 2021 na Ceneo.pl i ciesz się darmową wysyłką"

Na ten moment oczywiście za wiele szczegółów nie ma, sklepy mogą dołączyć do akcji do 2 grudnia.

Informacja dla sklepów: ceneo.pl/lp/…pow
Aktualizacje społecznościowe
imadej
Już 6. grudnia (poniedziałek) na stronie Ceneo odbędzie się Dzień Darmowej Wysyłki!

Wystarczy 6 grudnia zrobić zakupy w serwisie Ceneo.pl i skorzystać z ofert sklepów biorących udział w akcji Dzień Darmowej Wysyłki. Wtedy za przesyłkę nie zapłacimy nic. Należy tylko spełnić kilka warunków.

Co trzeba zrobić, aby nie płacić za wysyłkę?
Przede wszystkim powinniśmy wybrać odpowiedni sklep. A jest z czego wybierać. Wszystkie sklepy biorące udział w akcji znajdziecie na stronie internetowej Dnia Darmowej Wysłki. Warto ją odwiedzić, aby nie pogubić się wśród ofert kilkuset sklepów. Na stronie akcji są one czytelnie podzielone na kategorie.

Zastanawiacie się jeszcze gdzie tkwi haczyk? Jak każda akcja, Dzień Darmowej Wysyłki ma również swoje zasady. Przede wszystkim musicie złożyć zamówienie 6 grudnia między 00:01 a 23:59. Najłatwiej będzie jeśli złożycie je bezpośrednio na Ceneo.pl. Sklepy zobowiązały się jednak, że darmowa wysyłka będzie obowiązywać również na ich stronach. Akcja obowiązuje na wszystkie formy wysyłki, które oferuje sklep. Cena będzie wynosić 0 złotych, niezależnie czy zdecydujesz się na kuriera, czy tradycyjną pocztę.

Czy sklep dostarczy za darmo wszystkie produkty ze swojego asortymentu?
Aby uniknąć sytuacji, w której koszt wysyłki opłaconej przez sklep byłby wielokrotnie wyższy od kosztu zakupionego produktu, sklepy mogą wprowadzić minimalny limit zakupów w wysokości 20 zł. Jednak w niektórych sklepach, darmowa wysyłka możliwa będzie bez minimalnej wartości zamówienia!

Jak znaleźć ofertę z darmową dostawą?
6 grudnia szukaj na ceneo.pl ofert oznaczonych znaczkiem Darmowa Wysyłka
471468_1.jpg
Źródło: Ekspert Ceneo
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz