Duża pizza za 24,90 w TelePizzy.
134°Zakończono

Duża pizza za 24,90 w TelePizzy.

5
maj 27. 2018
Wychodzi drożej, niż przy zakupie 3 sztuk, ale jeśli ktoś chce kupić sam, lub we dwoje, to promocja jak najbardziej na plus. Dostępna w lokalu, w dostawie i przez internet. Maksymalnie 4 składniki. Rozmiar dużej, to 38,5 cm, średnich 30 cm.

Inne dostępne promocje: pepper.pl/pro…375
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Telezatruciepokarmowe, ja nie wiem, może to tylko moi znajomi mają takiego pecha, ale żeby 3 osoby w różnych restauracjach telepizzy coś kupiły i wszystkie załatwiły sobie szybki i sprawny zrzut?
Edytowane przez: "BartoszPijet" maj 27. 2018
BartoszPijetmaj 27. 2018

Telezatruciepokarmowe, ja nie wiem, może to tylko moi znajomi mają takiego …Telezatruciepokarmowe, ja nie wiem, może to tylko moi znajomi mają takiego pecha, ale żeby 3 osoby w różnych restauracjach telepizzy coś kupiły i wszystkie załatwiły sobie szybki i sprawny zrzut?


Pracuję tu i często jadam na kuponie pracowniczym. Nigdy łazienkowych rewolucji nie miałem. I uwierz mi, że stali klienci też się znajdą. Nie jestem fanboyem tej restauracji, ale o jakość produktów dbają jak cholera. W cieście mógł być problem jedynie.
sulliwanmaj 27. 2018

Pracuję tu i często jadam na kuponie pracowniczym. Nigdy łazienkowych re …Pracuję tu i często jadam na kuponie pracowniczym. Nigdy łazienkowych rewolucji nie miałem. I uwierz mi, że stali klienci też się znajdą. Nie jestem fanboyem tej restauracji, ale o jakość produktów dbają jak cholera. W cieście mógł być problem jedynie.


Właśnie dla przypomnienia zamówiłam sobie po 10latach i kurde ciasto jak było słabe tak jest ale tak dobrego sera, szynki, ananasa i pepperoni już dawno nie jadłam. Sos pomidorowy też bardzo dobry. Ciasto powinno być bardziej słone ale to naprawiłam sosem sojowym. Za to śmieszy mnie napis na kartonie, że sekretem telepizzy jest ciasto - jest sekretem którego nikt nie chce znać bo jest słabiutkie. Ceny poza promocjami też są słabe ale jakby poprawili to ciasto to pyszotka by była.
Najgorsza pizza
a ja tam lubie dziekuje za kod - leci PLUS
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst