Drugi produkt gratis @ Wólczanka
198°Zakończono

Drugi produkt gratis @ Wólczanka

Pepper 9
maj 25. 2016
Akcja promocyjna, gdzie przy zakupie jednego produktu, drugi otrzymujecie prawie za darmo.
W zestawie składającym się z dwóch produktów finalnie zapłacicie tylko
za droższy produkt, na tańszy zostanie naliczony rabat w wysokości
99,99% od regularnej ceny.

Promocja obowiązuje do 30 maja i obejmuje tylko produkty w cenach regularnych.

W koszyku należy wpisać kod promocyjny: 2GRATIS

Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Jakiś pepperowy dualizm? Nie lubimy kolegi szaq? Głębszy ukryty sens minusowania jego ofert? Nie, żeby i mnie się one podobały ale jakoś tony innych, na okrągło tych samych pseudo "promocji" typu 20% w ciuchlandii z Bangladeszu czy kolejnej sieciówki/marketu/dyskontu pokroju zorki i jej podobnych cieszą się widzę powodzeniem i serią plusów? A tu drugi za kompletną darmoszkę i taka pogarda?
quo vadis pepper?
nowartMaj 25.

Jakiś pepperowy dualizm? Nie lubimy kolegi szaq? Głębszy ukryty sens minusowania jego ofert? Nie, żeby i mnie się one podobały ale jakoś tony innych, na okrągło tych samych pseudo "promocji" typu 20% w ciuchlandii z Bangladeszu czy kolejnej sieciówki/marketu/dyskontu pokroju zorki i jej podobnych cieszą się widzę powodzeniem i serią plusów? A tu drugi za kompletną darmoszkę i taka pogarda? quo vadis pepper?Sądzę że jest to spowodowane podejściem niektórych osób. Dla większości 200zł za koszule to czysta głupota, zresztą tyczy się to wielu innych markowych produktów, pamiętam sytuacje z ofertą jeansów bodajże Wranglera czy Levisa, która została z góry zminusowana, mimo że sama w sobie była dobra ale mimo wszystko nieporównywalnie oferowała droższy asortyment niż sieciówki typu H&M. Dla wielu liczy się po prostu cena, jakosć na drugim miejscu.

Ale w Wólczance bywały i lepsze promocje na koszule Lamberta:-)

Drugi za kompletną darmoszkę, gdy przepłacisz za pierwszy
Leonidas941 godz., 47 min

Drugi za kompletną darmoszkę, gdy przepłacisz za pierwszy


zawsze możesz za te same pieniądze kupić koszulę z rezerwatu, h&m, czy... lidla. droga wolna
nowartMaj 25.

Jakiś pepperowy dualizm? Nie lubimy kolegi szaq? Głębszy ukryty sens minusowania jego ofert? Nie, żeby i mnie się one podobały ale jakoś tony innych, na okrągło tych samych pseudo "promocji" typu 20% w ciuchlandii z Bangladeszu czy kolejnej sieciówki/marketu/dyskontu pokroju zorki i jej podobnych cieszą się widzę powodzeniem i serią plusów? A tu drugi za kompletną darmoszkę i taka pogarda? quo vadis pepper?
Kolega nowart lubuje sie w pleonazmach oraz w nadużywanieu słów, ktorych zapewne nie rozumie
Ciekawe jest to,ze nigdy zadnej okazji nie dodal !
I tu nasuwa sie pytanie, czy lepsze "pseudo "promocje" typu 20% w ciuchlandii z Bangladeszu (...)", niż KOMPLETNE ZERO?!
Kolejny ułomek mentalny starający się wmówić sobie i wszystkim dookoła, że prawo do wypowiedzi i ich trafność jest ściśle powiązana z ilością przeklepanych gazetek marketowych znalezionych o poranku w kiblu pod skrzynką pocztową Łap bidulo plusa, dowartościujesz się odrobinę przed weekendem
@nowart rozumiem,ze Twoj psycholog jest na urlopie ;P
Wiesz po czym poznać ostatnią miernotę ? Po tym, jak w dyskusji, gdy brakuje mu argumentów ucieka się do inwektyw (tak, trudne słowo - już tłumaczę, to obrażanie kogoś). Trzymaj się ciepło i klepcie się dalej po główkach w tym towarzystwie wzajemnej adoracji
Autor Pepper

nowartmaj 25. 2016

Kolejny ułomek mentalny starający się wmówić sobie i wszystkim dookoła, że …Kolejny ułomek mentalny starający się wmówić sobie i wszystkim dookoła, że prawo do wypowiedzi i ich trafność jest ściśle powiązana z ilością przeklepanych gazetek marketowych znalezionych o poranku w kiblu pod skrzynką pocztową Łap bidulo plusa, dowartościujesz się odrobinę przed weekendem


nowartmaj 25. 2016

Wiesz po czym poznać ostatnią miernotę ? Po tym, jak w dyskusji, gdy br …Wiesz po czym poznać ostatnią miernotę ? Po tym, jak w dyskusji, gdy brakuje mu argumentów ucieka się do inwektyw (tak, trudne słowo - już tłumaczę, to obrażanie kogoś).


Rozumienie pewnych słów to braki u Ciebie! Jak widać google pomaga Ci w odnalezieniu ich znaczenia - pozostaje jeszcze zrozumienie tych słów. Także stwierdzenie @hexe o braku ich rozumienia i właściwego używania było w stosunku do Ciebie trafne w 100%. Ja nie znalazłem w wypowiedziach @hexe żadnych inwektyw. Być może głosy w Twej głowie mówią co innego ale to już nie moja sprawa.
Ponadto w Twoich wypowiedziach nie znajduje nic treściwego i są tak zawiłe, że teorie głosów utrzymuje. Wypowiedzi Twoje traktuje jako trolling a w związku z tym wg zasady: trolla się nie dokarmia nie wdaje się w dyskusje. Tą zasadę zauważyłem stosuje już większość stałych użytkowników tej strony względem Ciebie. Wiemy, że przynosi to zawsze odwrotny efekt i pozwala Tobie odreagować ze smutków codziennego marnego żywota?
Pozostań w spokoju, żyj i daj żyć innym.
Dla mnie EOT - pozostawiam Ci pole do popisu...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy