Drugi produkt gratis @ Wólczanka
198°Zakończono

Drugi produkt gratis @ Wólczanka

Pepper 9
maj 25. 2016
Akcja promocyjna, gdzie przy zakupie jednego produktu, drugi otrzymujecie prawie za darmo.
W zestawie składającym się z dwóch produktów finalnie zapłacicie tylko
za droższy produkt, na tańszy zostanie naliczony rabat w wysokości
99,99% od regularnej ceny.

Promocja obowiązuje do 30 maja i obejmuje tylko produkty w cenach regularnych.

W koszyku należy wpisać kod promocyjny: 2GRATIS

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Jakiś pepperowy dualizm? Nie lubimy kolegi szaq? Głębszy ukryty sens minusowania jego ofert? Nie, żeby i mnie się one podobały ale jakoś tony innych, na okrągło tych samych pseudo "promocji" typu 20% w ciuchlandii z Bangladeszu czy kolejnej sieciówki/marketu/dyskontu pokroju zorki i jej podobnych cieszą się widzę powodzeniem i serią plusów? A tu drugi za kompletną darmoszkę i taka pogarda?
quo vadis pepper?
nowartmaj 25. 2016

Jakiś pepperowy dualizm? Nie lubimy kolegi szaq? Głębszy ukryty sens mi …Jakiś pepperowy dualizm? Nie lubimy kolegi szaq? Głębszy ukryty sens minusowania jego ofert? Nie, żeby i mnie się one podobały ale jakoś tony innych, na okrągło tych samych pseudo "promocji" typu 20% w ciuchlandii z Bangladeszu czy kolejnej sieciówki/marketu/dyskontu pokroju zorki i jej podobnych cieszą się widzę powodzeniem i serią plusów? A tu drugi za kompletną darmoszkę i taka pogarda? quo vadis pepper?Sądzę że jest to spowodowane podejściem niektórych osób. Dla większości 200zł za koszule to czysta głupota, zresztą tyczy się to wielu innych markowych produktów, pamiętam sytuacje z ofertą jeansów bodajże Wranglera czy Levisa, która została z góry zminusowana, mimo że sama w sobie była dobra ale mimo wszystko nieporównywalnie oferowała droższy asortyment niż sieciówki typu H&M. Dla wielu liczy się po prostu cena, jakosć na drugim miejscu.

Ale w Wólczance bywały i lepsze promocje na koszule Lamberta:-)

Drugi za kompletną darmoszkę, gdy przepłacisz za pierwszy
Leonidas94maj 25. 2016

Drugi za kompletną darmoszkę, gdy przepłacisz za pierwszy (creep)


zawsze możesz za te same pieniądze kupić koszulę z rezerwatu, h&m, czy... lidla. droga wolna
nowartmaj 25. 2016

Jakiś pepperowy dualizm? Nie lubimy kolegi szaq? Głębszy ukryty sens mi …Jakiś pepperowy dualizm? Nie lubimy kolegi szaq? Głębszy ukryty sens minusowania jego ofert? Nie, żeby i mnie się one podobały ale jakoś tony innych, na okrągło tych samych pseudo "promocji" typu 20% w ciuchlandii z Bangladeszu czy kolejnej sieciówki/marketu/dyskontu pokroju zorki i jej podobnych cieszą się widzę powodzeniem i serią plusów? A tu drugi za kompletną darmoszkę i taka pogarda? quo vadis pepper?
Kolega nowart lubuje sie w pleonazmach oraz w nadużywanieu słów, ktorych zapewne nie rozumie
Ciekawe jest to,ze nigdy zadnej okazji nie dodal !
I tu nasuwa sie pytanie, czy lepsze "pseudo "promocje" typu 20% w ciuchlandii z Bangladeszu (...)", niż KOMPLETNE ZERO?!
Kolejny ułomek mentalny starający się wmówić sobie i wszystkim dookoła, że prawo do wypowiedzi i ich trafność jest ściśle powiązana z ilością przeklepanych gazetek marketowych znalezionych o poranku w kiblu pod skrzynką pocztową Łap bidulo plusa, dowartościujesz się odrobinę przed weekendem
@nowart rozumiem,ze Twoj psycholog jest na urlopie ;P
Wiesz po czym poznać ostatnią miernotę ? Po tym, jak w dyskusji, gdy brakuje mu argumentów ucieka się do inwektyw (tak, trudne słowo - już tłumaczę, to obrażanie kogoś). Trzymaj się ciepło i klepcie się dalej po główkach w tym towarzystwie wzajemnej adoracji
Autor Pepper

nowartmaj 25. 2016

Kolejny ułomek mentalny starający się wmówić sobie i wszystkim dookoła, że …Kolejny ułomek mentalny starający się wmówić sobie i wszystkim dookoła, że prawo do wypowiedzi i ich trafność jest ściśle powiązana z ilością przeklepanych gazetek marketowych znalezionych o poranku w kiblu pod skrzynką pocztową Łap bidulo plusa, dowartościujesz się odrobinę przed weekendem


nowartmaj 25. 2016

Wiesz po czym poznać ostatnią miernotę ? Po tym, jak w dyskusji, gdy br …Wiesz po czym poznać ostatnią miernotę ? Po tym, jak w dyskusji, gdy brakuje mu argumentów ucieka się do inwektyw (tak, trudne słowo - już tłumaczę, to obrażanie kogoś).


Rozumienie pewnych słów to braki u Ciebie! Jak widać google pomaga Ci w odnalezieniu ich znaczenia - pozostaje jeszcze zrozumienie tych słów. Także stwierdzenie @hexe o braku ich rozumienia i właściwego używania było w stosunku do Ciebie trafne w 100%. Ja nie znalazłem w wypowiedziach @hexe żadnych inwektyw. Być może głosy w Twej głowie mówią co innego ale to już nie moja sprawa.
Ponadto w Twoich wypowiedziach nie znajduje nic treściwego i są tak zawiłe, że teorie głosów utrzymuje. Wypowiedzi Twoje traktuje jako trolling a w związku z tym wg zasady: trolla się nie dokarmia nie wdaje się w dyskusje. Tą zasadę zauważyłem stosuje już większość stałych użytkowników tej strony względem Ciebie. Wiemy, że przynosi to zawsze odwrotny efekt i pozwala Tobie odreagować ze smutków codziennego marnego żywota?
Pozostań w spokoju, żyj i daj żyć innym.
Dla mnie EOT - pozostawiam Ci pole do popisu...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst