Niestety, ten kupon już wygasł
Druga pizza Gratis w Dominos Pizza. Ogólnopolska
171° Zakończono

Druga pizza Gratis w Dominos Pizza. Ogólnopolska

11
mar 6.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Druga pizza Gratis na hasło "SUCHAR" w Dominos pizza.

Promocja ogólnopolska.

241143.jpg
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Działa przsz pyszne.pl?
Straszny syf. W smaku no lepsza niz z biedry ale zamowilem duza a przyszla duza w rozmiarze mini. Zażenowanie i wstyd mnje czekal przed znajomymi.
Wiadomo do kiedy?
Fetus07/03/2020 06:46

Straszny syf. W smaku no lepsza niz z biedry ale zamowilem duza a przyszla …Straszny syf. W smaku no lepsza niz z biedry ale zamowilem duza a przyszla duza w rozmiarze mini. Zażenowanie i wstyd mnje czekal przed znajomymi.Tak sie nieraz zastanawiam jaka to jest "duza"? Mozesz kolego rozwiazac moj problem?
Foriusz07/03/2020 07:45

Tak sie nieraz zastanawiam jaka to jest "duza"? Mozesz kolego rozwiazac …Tak sie nieraz zastanawiam jaka to jest "duza"? Mozesz kolego rozwiazac moj problem?


No ze duza to wydaje sie ze dwie osoby powinny sie najesc. Nie pod korek ale w miare. A tu duża to jest taka mała, że dla jednej osoby. Nie jadam pizzy zbyt często, zamowiliśmy dwie duże. Czekaliśmy w aucie. 4 osoby. Gdy po 25 minutach oczekiwania znajomy poszedl odebrac i wrocił to żażenowanie było konkretne, że na 4 osoby wział dwie małe. No wstyd. W smaku ok ale jak na stronie nie podaje sie srednicy pizzy (nie znalezlosmy) i podaje się klientowi taką mała pizze to to jest grube niehalo. My z pewnością nie ponowimy a ten lokal skreslilismy na zawsze.
Kod: SORRY3 i masz -50% na pizze
Mięsa też dają za 1zł

3957029.jpg
Edytowane przez: "ketrap" mar 12.
Fetus07/03/2020 08:09

No ze duza to wydaje sie ze dwie osoby powinny sie najesc. Nie pod korek …No ze duza to wydaje sie ze dwie osoby powinny sie najesc. Nie pod korek ale w miare. A tu duża to jest taka mała, że dla jednej osoby. Nie jadam pizzy zbyt często, zamowiliśmy dwie duże. Czekaliśmy w aucie. 4 osoby. Gdy po 25 minutach oczekiwania znajomy poszedl odebrac i wrocił to żażenowanie było konkretne, że na 4 osoby wział dwie małe. No wstyd. W smaku ok ale jak na stronie nie podaje sie srednicy pizzy (nie znalezlosmy) i podaje się klientowi taką mała pizze to to jest grube niehalo. My z pewnością nie ponowimy a ten lokal skreslilismy na zawsze.


Kolega zjadl sam 50 cm i jeszcze zonie podżarł
Edytowane przez: "Jardo" mar 14.
Jardo14/03/2020 16:22

Kolega zjadl sam 50 cm i jeszcze zonie podżarł


Ale w jakiej pizzerii?
No w dominos nie ma takich rozmiarow
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst