Niestety, ten kupon już wygasł
Drogeria Pigment - kupon rabatowy -21% na wszystko
-62° Zakończono

Drogeria Pigment - kupon rabatowy -21% na wszystko

-21%Drogeria Pigment Kupony
AvatarUsunięty746286
mar 21. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Mają dużo kosmetyków z naturalnymi składami. Duży plus I to jak pakują zamówienia - byłam pod wrażeniem. Mam nadzieję, że będą poszerzać asortyment.
Edytowane przez: "milijka" mar 21. 2018
Avatar
Usunięty74628
milijkamar 21. 2018

Maja dużo kosmetyków z naturalnymi składami. I to jak pakują zamówienia - b …Maja dużo kosmetyków z naturalnymi składami. I to jak pakują zamówienia - byłam pod wrażeniem. Mam nadzieję, że będą poszerzać asortyment.


Jak pakują? Bo jeszcze nie zamawiałam?
Każda butelka / kartonik w oddzielnym papierze takim „ozdobnym”. Poza tym oba zamówienia wychodziły w ciągu 24h (dla porównania moje ostatnie zamowienie na zebrze wyszło po 2 tyg do tego zero przepraszam, zero próbek) w pigmencie nie dość, że wysyłka gratis ( > 60zł), szybka to jeszcze próbki i cukierki w paczce. Przyjemnie mi się te paczki otwierało - prawie jak w święta Zamawiałam u nich kosmetyki naturalne, oleje i hennę. Nie zamawiałam kolorówki.
Avatar
Usunięty74628
milijkamar 21. 2018

Każda butelka / kartonik w oddzielnym papierze takim „ozdobnym”. Poza tym o …Każda butelka / kartonik w oddzielnym papierze takim „ozdobnym”. Poza tym oba zamówienia wychodziły w ciągu 24h (dla porównania moje ostatnie zamowienie na zebrze wyszło po 2 tyg do tego zero przepraszam, zero próbek) w pigmencie nie dość, że wysyłka gratis ( > 60zł), szybka to jeszcze próbki i cukierki w paczce. Przyjemnie mi się te paczki otwierało - prawie jak w święta Zamawiałam u nich kosmetyki naturalne, oleje i hennę. Nie zamawiałam kolorówki.


ooo wow! To już nie mogę się doczekać
wolała bym zwykły papier...a niższe ceny. Przecież i tak papier wyrzucę to czym tu się aferować
Te produkty które ja zamawiałam były w normalnych/korzystnych cenach. I do tego wysyłka gratis wiec dla mnie by to fajny bonus do zakupu. Tak jak pisałam dla mnie liczy się też obsługa. Już jedną drogerię internetową porzuciłam, jak po zapłacie nie miałam z nimi kontaktu. Na zasadzie zapłaciłeś kliencie, to się bujaj. Za 5 zł taniej się stresować nie będę
Edytowane przez: "milijka" mar 22. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst