Ten kupon został opublikowany ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępny.
Dresy Cardio Bunny do -72%
109°

Dresy Cardio Bunny do -72%

-150zł
7
lip 29.
Cardio Bunny to nowa polska marka odzieży sportowej. Co wyróżnia propozycje marki na tle konkurencji? Ubrania Cardio Bunny są wygodne, kobiece i unikatowe. Charakteryzują się świetnym designem, wysoką jakością i możliwością komponowania różnych zestawów wyjściowych.
Cardio Bunny ma sporo rabatów na swoje produkty, dodatkowo ze specjalnym kodem możecie kupić DRESY z obniżką ceny sięgającą prawie 150zł


Przykłady:

1# SET SWEATSHIRT BURGUNDY
cardiobunny.com/pl/…255
Cena wyjściowa 199zł, łącznie z rabatem + kod: 55,30 zł

2# POPPY PANTS BLACK
cardiobunny.com/pl/…ack
Cena wyjściowa 199zł, łącznie z rabatem + kod: 59,70 zł

3# SPODNIE RÓŻOWE JOLLY
cardiobunny.com/pl/…id=
Cena wyjściowa 199zł, łącznie z rabatem + kod: 69,30 zł
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
co to za firma, jak z jakoscia?
Kiedyś widziałem w Biedronce, damskie leginsy chyba to były. Uszyte przyzwoicie. Niestety ciężko określić jakość. Raczej typowa chińszczyzna z dobrą kontrolą jakości.
A masz + za pierwszą (mam nadzieję nie autoreklamę) 'przygodę' z pieprzem.pl (ceny wyjściowe trochę z ... jak dla mnie, ale to damskie więc może jakaś dziewczyna/kobieta się wypowie).
[Mały tip: dodaj może skład na przyszłość i jak z kosztami dostawy/mwz]
Nie chciało mi się specjalnie rejestrować, ale widzę że można zgarnąć -10% za zapisanie do newslettera.
Janek.Kowal29/07/2020 21:44

co to za firma, jak z jakoscia?


Mieli kiedyś swoje produkty w Biedronce. Skuszona ceną kupiłam Dresy mam do dzisiaj, męczę je w pralko-suszarce i dają radę.
miszelin29/07/2020 22:54

Kiedyś widziałem w Biedronce, damskie leginsy chyba to były. Uszyte pr …Kiedyś widziałem w Biedronce, damskie leginsy chyba to były. Uszyte przyzwoicie. Niestety ciężko określić jakość. Raczej typowa chińszczyzna z dobrą kontrolą jakości.


Według mnie jakość jest okej Czy chińszczyzna, to ciężko mi stwierdzić bo ucięłam metkę, która drapała mnie tam gdzie niepowinna 🤷
eter30/07/2020 01:13

A masz + za pierwszą (mam nadzieję nie autoreklamę) 'przygodę' z pie …A masz + za pierwszą (mam nadzieję nie autoreklamę) 'przygodę' z pieprzem.pl (ceny wyjściowe trochę z ... jak dla mnie, ale to damskie więc może jakaś dziewczyna/kobieta się wypowie).[Mały tip: dodaj może skład na przyszłość i jak z kosztami dostawy/mwz]Nie chciało mi się specjalnie rejestrować, ale widzę że można zgarnąć -10% za zapisanie do newslettera.


Dziękuję za plusa i rady na przyszłość- w końcu człowiek uczy się na błędach
Zapewniam, że nie jest to autoreklama: ja i moda to jak pięść do oka 🙈 Po prostu lubię wskoczyć w wygodny dres 😁
Katrijn9130/07/2020 07:15

Według mnie jakość jest okej Czy chińszczyzna, to ciężko mi stwie …Według mnie jakość jest okej Czy chińszczyzna, to ciężko mi stwierdzić bo ucięłam metkę, która drapała mnie tam gdzie niepowinna 🤷


Nie pamiętam gdzie wszywają metki ale jeśli z tyłu tuż nad przedziałkiem to rzeczywiście może drapać przy stringach.

Co do leginsow. Moja ostatecznie nie chciała ani koleżanka która chciała żebym jej upolował na promocji t-shirt funkcyjny do biegania (mimo ze i tak nie biega)
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od Katrijn91. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst