Niestety, ten kupon już wygasł
Diagnostyka - świąteczne e-pakiety badań dodatkowo -15%
585° Zakończono

Diagnostyka - świąteczne e-pakiety badań dodatkowo -15%

-15%Diagnostyka promocja
6
gru 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji edukacyjno-profilaktycznej "Zdrowie na Święta". Podczas trwania kampanii oferujemy zestawy badań w obniżonych cenach, które można kupić dla siebie lub bliskich w prezencie. Aby wziąć udział w akcji należy skorzystać z kodu: grudzien15, który obniża cenę następujących pakietów badań o dodatkowe 15%:

🔸 e-Pakiet dla każdego MAKSIMUM - zestaw badań pozwala na uzyskanie „panoramicznego” obrazu organizmu i może pomóc w wykryciu stanu zapalnego, zaburzeń krzepnięcia krwi, gospodarki wapniowej, równowagi elektrolitowej czy przemiany materii.

🔸 e-Pakiet podarunkowy - wyniki badań pozwalają określić poziom witaminy D3 oraz stan gospodarki lipidowej i węglowodanowej organizmu. Pomagają także w sprawdzeniu, czy tarczyca funkcjonuje prawidłowo.

🔸 e-Pakiet dla kobiet - badania zawarte w tym pakiecie pozwalają na uzyskanie „panoramicznego” obrazu stanu organizmu kobiety. Obok morfologii i parametrów biochemicznych krwi skupiają się także na określeniu statusu hormonalnego kobiety i wiążących się z nim zmian w gospodarce mineralnej organizmu.

🔸 e-Pakiet dla mężczyzn - zestaw badań w tym pakiecie obejmuje podstawowe parametry biochemiczne pozwalające na ocenę ogólnego stanu zdrowia, odżywienia i funkcji istotnych narządów: wątroby, nerek i tarczycy.

Akcja obowiązuje wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki i trwa do 31.12.2020 r. Czas ważności vouchera wynosi 90 dni od dnia zakupu.
Aktualizacje społecznościowe
Diagnostyka Okazje
Najlepsze komentarze
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz