Niestety, ten kupon już wygasł
Dhl - 20% na paczki krajowe i UE
638° Zakończono

Dhl - 20% na paczki krajowe i UE

-20%DHL Kody Promocyjne
16
sie 20.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
DHL kody promocyjneDHL Okazje
16 Komentarzy
Pierwszy kepszy broker ma taniej niz te wszystkie promo z dpd czy dhl.
No, z DPD to często jest taniej niż u brokerów lub tak samo, przynajmniej za najlżejsze. Nie wiem jak w DHL
majk3l20/08/2020 12:24

No, z DPD to często jest taniej niż u brokerów lub tak samo, przynajmniej z …No, z DPD to często jest taniej niż u brokerów lub tak samo, przynajmniej za najlżejsze. Nie wiem jak w DHL


DPD przy mniejszych żaden broker nie pobije. Dopiero przy pobraniu i większych jest różnica
Morii20/08/2020 12:32

DPD przy mniejszych żaden broker nie pobije. Dopiero przy pobraniu i …DPD przy mniejszych żaden broker nie pobije. Dopiero przy pobraniu i większych jest różnicaheh, teraz to nawet poczta polska jest spooooro droższa już przy kopercie A4, także zupełnie bez sensu jest wysyłać czym innym.
Z usług dhl-a nie skorzystam choćby był za darmo. Gorszy od nich jest chyba jedynie twór poczty polskiej pod nazwą poczteks, w większych miastach znany również jako awizeks
Edytowane przez: "m1ch" sie 20.
Chcę wysłać meble wysyłką paletową. Czy kurier będzie miał za sobą paletę?
m1ch20/08/2020 13:16

poczteks, w większych miastach znany również jako awizeks


To bardzo ciekawa koncepcja bo ja już kilkakrotnie próbowałem Pocztexowca zmusić telefonicznie do pozostawienia awizo, ale za każdym razem był nieustępliwy i stawał na głowie, żeby przesyłkę doręczyć na adres, a nie na punkt. A dzieje się tak dlatego, że mają płacone od doręczenia bezpośredniego, więc awizo nie jest dla nich żadnym interesem.
Cebulion20/08/2020 13:40

Chcę wysłać meble wysyłką paletową. Czy kurier będzie miał za sobą paletę?


Nie. Możesz zamówić opakowania, ale i tak lepiej wyjdzie kupić je samemu.
Edytowane przez: "majk3l" sie 20.
Marcello20/08/2020 14:13

To bardzo ciekawa koncepcja bo ja już kilkakrotnie próbowałem Po …To bardzo ciekawa koncepcja bo ja już kilkakrotnie próbowałem Pocztexowca zmusić telefonicznie do pozostawienia awizo, ale za każdym razem był nieustępliwy i stawał na głowie, żeby przesyłkę doręczyć na adres, a nie na punkt. A dzieje się tak dlatego, że mają płacone od doręczenia bezpośredniego, więc awizo nie jest dla nich żadnym interesem.To jest mega absurdalne, ale u mnie wszystkie paczki Pocztex dostarcza do drzwi, ale listu poleconego to już nie przyniesie, tylko jest awizo. Gdzie tu logika?
A ja na Dhl nie narzekam spoko kurier obsługuje rejon a problem na infolinii zawsze rozwiązałem bez problemu
taniej niż na sendit?
Morii20/08/2020 12:32

DPD przy mniejszych żaden broker nie pobije. Dopiero przy pobraniu i …DPD przy mniejszych żaden broker nie pobije. Dopiero przy pobraniu i większych jest różnica


Tak ? 7,49 zł netto mam.
coffeewithcream21/08/2020 03:30

To jest mega absurdalne, ale u mnie wszystkie paczki Pocztex dostarcza do …To jest mega absurdalne, ale u mnie wszystkie paczki Pocztex dostarcza do drzwi, ale listu poleconego to już nie przyniesie, tylko jest awizo. Gdzie tu logika?


Logika jest taka, że listonosze roznoszą listy polecone, a paczki Pocztex doręczyciele paczkowi i tylko oni są na prowizji od doręczeń. Są to wiec dwie zupełnie różne formy doręczania.
Marcello20/08/2020 14:13

To bardzo ciekawa koncepcja bo ja już kilkakrotnie próbowałem Po …To bardzo ciekawa koncepcja bo ja już kilkakrotnie próbowałem Pocztexowca zmusić telefonicznie do pozostawienia awizo, ale za każdym razem był nieustępliwy i stawał na głowie, żeby przesyłkę doręczyć na adres, a nie na punkt. A dzieje się tak dlatego, że mają płacone od doręczenia bezpośredniego, więc awizo nie jest dla nich żadnym interesem.


Nie rozsmieszaj mnie że mają płacone od doręczenia, pracowałem to wiem. Była próba awizo zostawione i lecimy dalej.
Piotr_-e2ce3.7034724/08/2020 08:25

Nie rozsmieszaj mnie że mają płacone od doręczenia, pracowałem to wiem. Był …Nie rozsmieszaj mnie że mają płacone od doręczenia, pracowałem to wiem. Była próba awizo zostawione i lecimy dalej.


Nie miałem zamiaru nikogo rozśmieszać. Od kilku lat paczki i Pocztex są mi doręczane wbrew wszelkim przeciwnościom losu, a także czasami przeciwko mnie samemu. Widocznie mam tu jakichś porządniejszych doręczycieli...
Kod "Work" do 30 września. Zmień kod i podbij.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst