Darmowy listopad z AutoMapą
952°

Darmowy listopad z AutoMapą

115
Obowiązuje do 30/11/2019paź 30.
Darmowy listopad z AutoMapą dla wszystkich nowych użytkowników!

Co trzeba zrobić?
• zainstaluj AutoMapę z Google Play do 4.11.2019
• na ekranie logowania wybierz opcję: Wykorzystaj kod promocyjny
• podaj swój adres e-mail
• podaj kod promocyjny: NAJLEPSZA
• potwierdź adres e-mail przy założeniu konta MapCloud
• korzystaj za darmo z map Polski przez cały listopad!
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Star030/10/2019 15:57

Co mozna "skonfigurowac pod siebie" w automapie czego nie mozna w google?


Zacznijmy od tego, że w Google Maps praktycznie nic nie można skonfigurować. Wpisujesz adres, wybierasz 3 alternatywne trasy i jedziesz. W automapie wszystko możesz ustawić. Jak np głośność komunikatów, szybkość ich wypowiadania i ich ilość, głośność względem prędkości. Można ustawić przybliżenia mapy przy manewrze, skalowanie mapy, można zmieniać jej kolory na różne dzienne lub nocne, można zmieniać obrydy dróg, wielkość czcionek. Skrzyżowania są oznaczone czy są ze sygnalizacja świetlna czy nie. Jest bardzo duża mapa POI, w GM jest też ogromna, ale nie ma żadnych ustawień co do informowania o POI, w AM możesz ustawić wszystko pokazywanie POI, informowanie o POI i jak często i jak szybko ma informować. Ja np korzystam z informowania o zbliżających parkingach autostradowych bo zdążyło mi się przejechać Po za tym mam włączone pokazywanie stacji benzynowych, przejazdów kolejowych, progów zwalniajacych i parkingów, jest wiele POI podzielonych na kategorie są parking strzeżone, niestrzeżone, płatne, bezpłatne itd. Wszystkie POI można sobie ustawić pod siebie i włączyć ewentualne informowanie o nich. W AM można ustawić sobie info o przekroczeniu prędkości, natychmiast albo np o 10 czy 20 km/h dopiero powie i co ile sekund ma informować albo tylko raz jak kto chce, żeby lektor nie wkurzał. Można ustawić szybkość informowania o zbliżającym się manewrze i ilukrotnie ma powtórzyć. W AM świetnie też działa asystent pasa ruchu. Jest wiele wiele innych funkcji, nie będę się tu rozpisywał bo za dużo tego. Wszystko można uznać za bajery, ale największą zaletą AM to olbrzymia baza dróg i numerów posesji a to chyba w nawigacji najważniejsze. Nie oszukujmy się GM ma wiele błędów albo brak danych o dokładnym adresie z numerem domu. W AM wiele nowych dróg już jest naniesione na mapę dużo wcześniej przed otwarciem np fragmentów ekspresowek i są automatycznie otwierane praktycznie co do minuty w dniu oddania drogi do użytku a w GM nie rzadko bywało tak, droga była nanoszona po miesiącu.
ejtipi30/10/2019 12:24

Może działać w pełni offline


Google też i to od kilku lat. Mozna probrac dane bez problemu. Nie ma już żadnych plusów i dlatego daja za darmo miesiac liczac ze ktos sie skusi.
Star030/10/2019 17:05

W goole moze i tego nie ma ale swietnie sobie daje rade i bez tego W goole moze i tego nie ma ale swietnie sobie daje rade i bez tego takie cos jak głosnosc to steruje sie telefonem a nie nawigacja Reszta tych przykladow jest zbedna.... chyba ze jestes uposledozny to moze faktycznie nie dasz sobie bez tego rady


Po co w ogóle się produkowałem. Jesteś poprostu ignorantem i tyle. Wiesz ja jestem w stanie jechać bez nawigacji korzystając z drogowskazów i nie wydaje mi się, żebym z tego powodu był upośledzony.
115 Komentarzy
Fajnie ! Korzystam z wersji na win, podobno ta na androida jest inna - i teraz można będzie to przetestować.
Dzięki za wstawkę
czym różni się to od mapy google
po kilka latach przerwy, od ostatniego użycia wersji Windows CE / mobile ( wcześniej wiele lat co roku kupowałem dostęp do map) czas spróbować wersji androidowej ten miesiąc testów się przyda,
Plus za okazję
Edytowane przez: "FotX" paź 30.
matiz1265230/10/2019 12:19

czym różni się to od mapy google


Chyba tylko tym, ze jest płatna :/
Dzięki, fajnie będzie przetestować akurat sporo jazd się szykuje
matiz1265230/10/2019 12:19

czym różni się to od mapy googleMoże działać w pełni offline
ejtipi30/10/2019 12:24

Może działać w pełni offline


Google też i to od kilku lat. Mozna probrac dane bez problemu. Nie ma już żadnych plusów i dlatego daja za darmo miesiac liczac ze ktos sie skusi.
ejtipi30/10/2019 12:24

Może działać w pełni offline


tak jak kilka innych darmowych map w google Play, wystarczy pobrać mapę na telefon

ale ok dziękuję za wyjaśnienie
3078869-5cr8j.jpg
Darmowa = sprzedaż swojego emaila.

Kiedyś jeszcze na palmtop to była najlepsza nawigacja ale dziś gdy jest janosik i google maps płacić za coś co inni oferują za darmo..
FotX30/10/2019 12:20

po kilka latach przerwy, od ostatniego użycia wersji Windows CE / mobile …po kilka latach przerwy, od ostatniego użycia wersji Windows CE / mobile ( wcześniej wiele lat co roku kupowałem dostęp do map) czas spróbować wersji androidowej ten miesiąc testów się przyda, Plus za okazję


możesz się zdziwić i rozczarować.
Dzięki, działa.
No to przez 36dni mam za free
lordi30/10/2019 12:28

Google też i to od kilku lat. Mozna probrac dane bez problemu. Nie ma już ż …Google też i to od kilku lat. Mozna probrac dane bez problemu. Nie ma już żadnych plusów i dlatego daja za darmo miesiac liczac ze ktos sie skusi.


Ok - w takim razie jak pobrać całą mapę i mieć spokój? Kilka razy podchodziłem do tematu ale można było pobrać tylko jakieś tam obszary a ja chciałbym całą EU od razu - wgrać i zapomnieć.
matiz1265230/10/2019 12:29

tak jak kilka innych darmowych map w google Play, wystarczy pobrać mapę na …tak jak kilka innych darmowych map w google Play, wystarczy pobrać mapę na telefonale ok dziękuję za wyjaśnienieAle testowałeś te darmowe mapy z Google Play czy po prostu wiesz, że są? Ja testowałem i większość to syf (przynajmniej jeżeli chodzi o mapy PL). IMHO najlepsze z map w pełni offline to HERE WeGo ale do Automapy jeszcze im daleko.
ejtipi30/10/2019 12:41

Ale testowałeś te darmowe mapy z Google Play czy po prostu wiesz, że są? Ja …Ale testowałeś te darmowe mapy z Google Play czy po prostu wiesz, że są? Ja testowałem i większość to syf (przynajmniej jeżeli chodzi o mapy PL). IMHO najlepsze z map w pełni offline to HERE WeGo ale do Automapy jeszcze im daleko.


Nie testowałem

Oki
ejtipi30/10/2019 12:31

Ok - w takim razie jak pobrać całą mapę i mieć spokój? Kilka razy podch …Ok - w takim razie jak pobrać całą mapę i mieć spokój? Kilka razy podchodziłem do tematu ale można było pobrać tylko jakieś tam obszary a ja chciałbym całą EU od razu - wgrać i zapomnieć.


Do takich rzeczy polecam darmową i sprawdzoną HERE WeGo. Możesz sobie ściągnąć offline całe kontynenty. Mapy są na bieżącą aktualizowane.
Ta nawigacja na początku była tylko na Windows Phone 8 i nazywała się Nokia Maps. Ale później ten oddział wykupiła firma dostarczająca nawigację dla BMW, Audi i Mercedesa i aplikacja jest rozwijana tylko na Android i iOS. Do tej pory czasami z niej korzystam bo ma powiadomienia o przekroczeniu prędkości na danym odcinku.
lordi30/10/2019 12:28

Google też i to od kilku lat. Mozna probrac dane bez problemu. Nie ma już ż …Google też i to od kilku lat. Mozna probrac dane bez problemu. Nie ma już żadnych plusów i dlatego daja za darmo miesiac liczac ze ktos sie skusi.Korzystalem z 10 lat temu z Automapy. Ostrzegala przed fotoradarami czy chocby ograniczeniem predkosci itd. Dobrze prowadziła - nie w pole. Teraz to wiadomo różnie bywa ale jeśli nie spoczeli na laurach to mogą być wciąż do przodu. Ostatnio nie korzystam wiec nie porownuje obecnego stanu.
Ja od dłuższego czasu korzystam Waze'a. Darmowa alternatywa do Automapy. Dodatkowo Mapy Google'a powoli dostają kolejne funkcje z tejże aplikacji, gdyż Waze jest pod ich kontrolą.
Edytowane przez: "arusf2011" paź 30.
ZenX30/10/2019 12:43

Do takich rzeczy polecam darmową i sprawdzoną HERE WeGo. Możesz sobie śc …Do takich rzeczy polecam darmową i sprawdzoną HERE WeGo. Możesz sobie ściągnąć offline całe kontynenty. Mapy są na bieżącą aktualizowane.Ta nawigacja na początku była tylko na Windows Phone 8 i nazywała się Nokia Maps. Ale później ten oddział wykupiła firma dostarczająca nawigację dla BMW, Audi i Mercedesa i aplikacja jest rozwijana tylko na Android i iOS. Do tej pory czasami z niej korzystam bo ma powiadomienia o przekroczeniu prędkości na danym odcinku.Tak, korzystalem z nawi Nokii jeszcze na tel z symbianem i dobrze ostrzegala o ograniczeniach. Mam na iOS i Androida nowe Here i choc nie korzystam to tak mozna pobrac - np całość lub wybrane kraje.
Aktywowałem kod i pokazuje mi ważność licencji do 6 listopada. Nie wiem o co biega...
ejtipi30/10/2019 12:31

Ok - w takim razie jak pobrać całą mapę i mieć spokój? Kilka razy podch …Ok - w takim razie jak pobrać całą mapę i mieć spokój? Kilka razy podchodziłem do tematu ale można było pobrać tylko jakieś tam obszary a ja chciałbym całą EU od razu - wgrać i zapomnieć.zapomnij :P
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwszy kupon od BartoszSobierski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst