Niestety, ten kupon już wygasł
[PL]DARMOWE KURSY ONLINE OD GOOGLE
2820° Zakończono

[PL]DARMOWE KURSY ONLINE OD GOOGLE

kwi 1. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W ostatnim czasie wiele osób pracuje zdalnie, a w międzyczasie i nieco przy okazji, zwiększa swoje kompetencje w różnych zakresach. Korzystając z konieczności pozostawania w domach, uczymy się języków czy poświęcamy swoim hobby. Google proponuje, aby ten czas poświęcić na zwiększenie swoich umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego.

Ostatnio, chcąc czy nie chcąc, znacznie więcej czasu spędzamy w domu. Czas ten można wykorzystać także na własny rozwój i nabyć podczas niego nowe, często bardzo dla nas przydatne umiejętności, na co być może wcześniej brakowało nam właśnie czasu.

Google proponuje zwiększenie swoich umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego - tematu często podejmowanego podczas firmowych szkoleń. Za sprawą platformy Google Internetowe Rewolucje kurs taki można odbyć za darmo, w zaciszu własnego domu i w dowolnie wybranym czasie. Google ze swojej oferty wybrało 7 takich kursów. Poniżej pokrótce je opisujemy.

Podstawy marketingu internetowego

40-godzinny kurs, składający się z 26 modułów opracowanych przez doradców Google. W każdym z nich znajdują się ćwiczenia praktyczne i przykłady, jak zdobytą właśnie wiedzę można wykorzystać - jak być obecnym w sieci, jak stworzyć strategię swojego biznesu w internecie, co to jest SEO i jak działają wyszukiwarki, jakie media społecznościowe wybrać do promocji swoich usług, na czym polega marketing treści.

learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/course/digital-marketing

Podstawy kodowania

learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/course/basics-code

1-godzinny kurs z 1 modułem, podczas którego poznamy absolutne podstawy niezbędne do rozpoczęcia przygody z kodowaniem czy programowaniem.

Podstawy sztucznej inteligencji

learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/course/machine-learning-basics

Godzinny kurs, składający się z jednego modułu, w którego czasie dowiemy się, czym są systemy uczące się i jak można takie rozwiązania zastosować w praktyce - np. do rozwoju swojej firmy.

Google - Reklama online

learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/course/promote-business-online

Google proponuje także kurs, dzięki któremu można dowiedzieć się, na czym polega skuteczna strategia reklamowa i marketingowa oraz jak ją stworzyć. W ramach 5 modułów (3 godziny trwania kursu) wyjaśnione zostanie także, w jaki sposób marketing e-mailowy i reklamy wideo oraz displayowe mogą przyciągnąć uwagę klientów, na których nam zależy.

Reklama online - kurs Google
Tajniki marketingu internetowego

learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/course/enhance-protect-online-campaigns

Szkolenie to ma za zadanie wyjaśnić, jak utrzymywać zdrowe relacje z technologią i jak korzystać z niej, aby jeszcze bardziej świadomie korzystać z internetu. W trakcie 12 modułów kursu będzie można także poznać najważniejsze narzędzia temu służące.

Wystąpienia publiczne

learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/course/public-speaking

Ta umiejętność przydać się może każdemu z nas - niezależnie od tego, czym na co dzień się zajmujemy. W czasie godzinnego szkolenia poznać będzie można najważniejsze kwestie dotyczące tego, jak dostosowywać przemowę do odbiorców oraz jak skutecznie korzystać z mowy ciała.

Cyfrowa równowaga

learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/course/digital-wellbeing

Z tego kursu będzie można się dowiedzieć, dlaczego zdrowe podejście do technologii jest ważne i co zrobić, by bardziej świadomie z niej korzystać. W czasie godzinnych zajęć będzie można poznać także narzędzia, które pozwolą wyrobić i utrzymać zdrowe nawyki technologiczne.

opis pochodzi ze strony : komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/google-udostepnia-bezplatne-kursy-online-czesc-z-nich-przyda-sie-kazdemu/fdh9ell
Aktualizacje społecznościowe
cwiara
learndigital.withgoogle.com/int…ing
Kurs organizowany przez Google z certyfikatem.

Myślę, że za darmo to uczciwa cena
Najlepsze komentarze
79 Komentarzy
Prześlij Komentarz