Niestety, ten kupon już wygasł
Darmowa dostawa bez ceny minimalnej
576° Zakończono

Darmowa dostawa bez ceny minimalnej

Darmowa dostawaDarmowa
Coffeedesk Kody Rabatowe
32
maj 26.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień bez ceny minimalnej.
Aktualizacje społecznościowe
32 Komentarze
Ktoś poleci dobra kawkę do ekspresu ?
k4426/05/2020 09:50

Im droższa tym lepsza https://forum.wszystkookawie.pl/


Rozumiem, że to ironia?
Dziadzio26/05/2020 09:59

Rozumiem, że to ironia?


Nie kupuję do ekspresów, tylko do kawiarki i alternatyw. No i w większości przypadków tak jest, droższa, wyżej oceniana kawa jest smaczniejsza. Czasem warto jest kupić w tym samym czasie tanią i drogą z jednej palarni i po prostu samemu porównać
Są jednak wyjątki. Wyjątkiem np jest to, że każdy ma swój ulubiony smak, aromat i żadna cena tego nie zmieni
Edytowane przez: "k44" maj 26.
k4426/05/2020 10:03

Nie kupuję do ekspresów, tylko do kawiarki i alternatyw. No i w większości …Nie kupuję do ekspresów, tylko do kawiarki i alternatyw. No i w większości przypadków tak jest, droższa, wyżej oceniana kawa jest smaczniejsza. Czasem warto jest kupić w tym samym czasie tanią i drogą z jednej palarni i po prostu samemu porównać Są jednak wyjątki. Wyjątkiem np jest to, że każdy ma swój ulubiony smak, aromat i żadna cena tego nie zmieniJa również gustuję w alternatywach i nie zawsze to droższe ziarno smakuje mi lepiej - kwestia gustu i oczywiście sposobu parzenia. Często w przypadków kaw dostępnych w CD płaci się za markę i fakt, że sporo jest tam kaw z zagranicznych palarni. Więc to samo ziarno, wypalone tak samo w tym samym piecu, będzie droższe przez koszt robocizny, a smakować będzie "tak samo". Wniosek? Warto kupować od polskich palaczy.

Również zaglądam na forum i korzystam z ofert "forumowych" palarni i jeszce nigdy się nie zawiodłem.
Dziadzio26/05/2020 10:12

Ja również gustuję w alternatywach i nie zawsze to droższe ziarno smakuje m …Ja również gustuję w alternatywach i nie zawsze to droższe ziarno smakuje mi lepiej - kwestia gustu i oczywiście sposobu parzenia. Często w przypadków kaw dostępnych w CD płaci się za markę i fakt, że sporo jest tam kaw z zagranicznych palarni. Więc to samo ziarno, wypalone tak samo w tym samym piecu, będzie droższe przez koszt robocizny, a smakować będzie "tak samo". Wniosek? Warto kupować od polskich palaczy. Również zaglądam na forum i korzystam z ofert "forumowych" palarni i jeszce nigdy się nie zawiodłem.


Co do kaw w CD i cen, pełna zgoda. Sam u nim kaw nie kupuję, tylko akcesoria. Wolę eurocafe (zwycięzca mojego prywatnego testu polskich palaczy😁).
Dobre mają kawy na tym CD ale miałem okazję testować inne palarnie do alternatyw, również tańsze i powiem wam, że trzeba trafić.

Moim zdaniem warto testować, poczytać i dać szansę, bo można się zaskoczyć

Testowałem nawet dwie z Peppera i nie żałuję.
k4426/05/2020 10:22

Co do kaw w CD i cen, pełna zgoda. Sam u nim kaw nie kupuję, tylko a …Co do kaw w CD i cen, pełna zgoda. Sam u nim kaw nie kupuję, tylko akcesoria. Wolę eurocafe (zwycięzca mojego prywatnego testu polskich palaczy😁).


Polish Horse miażdzy system
Beznadziejnie droga kawa za 250g kon by się usmial z tymi ich cenami.
Warto, czy polecacie jakieś lepsze i tańsze sklepy?
Kaweczka, która wszystkim wychodzi to Etiopia Guji: coffeedesk.pl/pro…uji
Jednak obecnie trochę drogo niedawno była w promce to wychodziła po 30 zł
Edytowane przez: "andzii" maj 26.
smichal26/05/2020 09:53

ja na próbę chce zamówić htt …ja na próbę chce zamówić https://www.coffeedesk.pl/product/266/Arcaffe-Roma-250Gopinie ma dobre, zobaczymy


Potwierdzam jest świetna.
k4426/05/2020 10:22

Co do kaw w CD i cen, pełna zgoda. Sam u nim kaw nie kupuję, tylko a …Co do kaw w CD i cen, pełna zgoda. Sam u nim kaw nie kupuję, tylko akcesoria. Wolę eurocafe (zwycięzca mojego prywatnego testu polskich palaczy😁).U mnie też obecnie na I miejscu.
Dziadzio26/05/2020 14:06

U mnie też obecnie na I miejscu.


Ostatnio złożyłem u nich pierwsze zamówienie. Kawa bardzo smaczna, polecam!
DanielWolf26/05/2020 09:47

Ktoś poleci dobra kawkę do ekspresu ?


Allegro sprzedawca czarna kawka polecam kawę Etiopia
smichal26/05/2020 09:53

ja na próbę chce zamówić htt …ja na próbę chce zamówić https://www.coffeedesk.pl/product/266/Arcaffe-Roma-250Gopinie ma dobre, zobaczymy


bardzo dobra, właśnie piję
Dzięki za info.. leci plusik
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst