Czar Par Od Wittchen
58°Zakończono

Czar Par Od Wittchen

2
maj 10. 2018
Czar par czyli druga tansza para butow za polowe ceny Rabat naliczany w koszyku Wazne do 20.05


Dodatkowo za zapis do newslettera 50zl na pierwsze zakupy minimum 300 zl nie wiem czy się laczy z promocja
Aktualizacje społecznościowe
Wittchen wyprzedażeWittchen Okazje

Grupy

2 Komentarze
Jak na Wittchena, który średnio co 2 miesiące robi wyprzedaże do 70%, to okazja taka sobie. Lepiej poczekać do kolejnego "kiermaszu" czy innej "nocy zakupów".

Zamawiając buty też trzeba brać poprawkę na azjatyckie rozmiary - od dwóch lat buty wittchena robią się coraz mniejsze i ciaśniejsze. Kiedyś wystarczyło mi kupić 42 i miałem masę miejsca, teraz często 43 jest za małe, bo wpadli na genialny pomysł żeby robić coraz węższe buty i jak nie ma sie ultra chudej stopy, to do buta się jej nie wciśnie.
Coolekmaj 10. 2018

Jak na Wittchena, który średnio co 2 miesiące robi wyprzedaże do 70%, to ok …Jak na Wittchena, który średnio co 2 miesiące robi wyprzedaże do 70%, to okazja taka sobie. Lepiej poczekać do kolejnego "kiermaszu" czy innej "nocy zakupów".Zamawiając buty też trzeba brać poprawkę na azjatyckie rozmiary - od dwóch lat buty wittchena robią się coraz mniejsze i ciaśniejsze. Kiedyś wystarczyło mi kupić 42 i miałem masę miejsca, teraz często 43 jest za małe, bo wpadli na genialny pomysł żeby robić coraz węższe buty i jak nie ma sie ultra chudej stopy, to do buta się jej nie wciśnie.


Hmm a może waga poszła do w górę?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst